Şimdi Ara

PRO EVOLUTION SOCCER 2017 - (YAN KONU) - 'Yama - Lisans - Option File...' (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
428
Cevap
15
Favori
47.862
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: BlindGuardianNN

oyunda Türkçe spiker olayı var mı ?

Oyunda Türkçe spiker yok, hatta benim bildiğim hiç bir spor oyununda türkçe spiker yok.
  • İlk verilen ligte 500 mb civarı olan patchi indirdim.Bakalım updateler ile beraber açılacak mı düzgün
  • biraz hortlatmış gibi olucam konuyu ama:) içe aktarma yapılamadı gereksiz resimleri siliniz gibi bir uyarı verdi bende (skybet championship i yaparken geri kalanlarda sorun yok) bu problemin çözümünü bilen varsa yardımcı olabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: stalaggh

biraz hortlatmış gibi olucam konuyu ama:) içe aktarma yapılamadı gereksiz resimleri siliniz gibi bir uyarı verdi bende (skybet championship i yaparken geri kalanlarda sorun yok) bu problemin çözümünü bilen varsa yardımcı olabilir mi?

kayıtlı verileri silip denedim.şimdi hem lisansladıklarım gitti hemde aynı uyarıyı veriyor.en baştan oyunu silip yüklemekten başka seçenek kalmadı
  • hesabınızda kullanıcının oluşturduğu medyanın kullanılmasına izin verilmiyor bu hatanın çözümü yok mu ?
  • quote:

quote:

biraz hortlatmış gibi olucam konuyu ama:) içe aktarma yapılamadı gereksiz resimleri siliniz gibi bir uyarı verdi bende (skybet championship i yaparken geri kalanlarda sorun yok) bu problemin çözümünü bilen varsa yardımcı olabilir mi?

kayıtlı verileri silip denedim.şimdi hem lisansladıklarım gitti hemde aynı uyarıyı veriyor.en baştan oyunu silip yüklemekten başka seçenek kalmadı

Ben de aynı sorunla karşı karşıyayım. La Liga'nın son takımı Villarreal'i lisanslayamadım. Acaba kapasite sınırı gibi bir şey mi var ki.? PES 2011'de yanlış hatırlamıyorsam, 100 gol kaydedebiliyorduk. Bu gibi bir şey mi.?

-İngiltere Premier Lig
    -İngiltere Sky Bet Champ. Lig
    -İspanya La Liga (Villarreal hariç) lisansladım.

Ayrıca;

-Spor-Toto Süper Lig
    -PTT 1. Lig de mevcut.

• Konuyu hortlatayım. Bu senenin transfer yaması çıkar mı Pes 2017 için?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.