Şimdi Ara

PRO EVOLUTION SOCCER 2017 - (YAN KONU) - 'Yama - Lisans - Option File...'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
427
Cevap
15
Favori
47.862
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar; bunlar benim kendi PS4 'ümde uyguladığım, LİSANS'laştırma dışında ekstra takım eklemediğim yamalardır... Bu tamamen benim kendi tercihimdir. Uygulamak isteyen arkadaşlar için ekledim... Uygulamak isterseniz sizden tek ricam bu yamaları LİG LİG ekleyin...
    Örn; Premier League yamasını kurun - kaydedin - oyundan çıkın...
    Sonra tekrar oyuna girin - La Liga yamasını kurun - kaydedin - oyundan çıkın... Sıralama size kalmış. İstediğiniz sıra ile kurabilirsiniz...
    Buyrun yükleme videosu;

Buyrun yamalar;

PREMIER LEAGUE ; forma, logo, menajer, stadyum ;https://mega.nz/#!X1InCQ5S!bGYEXVFRsI2oWkgoS4sjOg3ToBmdaSbqlMZ0581nFAk

Championship ; forma, logo, menajer, stadyum ;http://www.mediafire.com/file/rkg9k1qx148qe6q/PES+WORLD+PES+2017+SKY+BET+CHAMPIONSHIP+ADD+ON.zip

La Liga ; forma, logo, menajer, stadyum ;http://www.mediafire.com/file/h04aonjozbowln4/PES+WORLD+PES+2017+LA+LIGA+ADD+ON.zip

La Liga2 ; forma, logo, menajer, stadyum + Portekiz Ligi (LigaNOS) ; logo, forma ;https://mega.nz/#!n1AxRQLI!W-mqwlu38e1C9tnSsF2mjYB5ivQxcpyU11lFxM757Q4

Serie A ; forma, logo, menajer, stadyum ;http://www.mediafire.com/file/1k5nvjesita41c0/PES+WORLD+PES+2017+SERIE+A+ADD+ON.zip

Competition Logos ; Liglerin ve kupaların logoları ;https://mega.nz/#!7sQ1iCTL!GUFRR4ooKcFyGGK47OxfPUSkqjXg-8V9tBLpSTe2ksw

--------------------------------------------------------------------------

BU YAMADA ''disclosure'' arkadaşımızın bize sunduğu yamadır... Açıklamalarıyla beraber ekliyorum buraya...

'''' donanımhaber kullanıcıları için özel :o)

Şu anki en geniş kapsamlı lisanstır. Daha ne olsun ?

İÇERİK

KITALAR
    Afrika ülke takımları için orjinal forma, stadyum ve teknik direktörler
    Asya-Okyanusya ülke takımları için orjinal formalar
    Avrupa ülke takımları için orjinal formalar
    Güney Amerika ülke takımları için orjinal formalar
    Kuzey ve Orta Amerika ülke takımları için orjinal formalar

HAZIR LİGLER İÇİN LİSANSLAR
    LaLiga için forma, logo, stadyum ve teknik direktörler
    LaLiga 2 için forma, logo, stadyum ve teknik direktörler
    Liga Nos için forma, logo, stadyum ve teknik direktörler
    Liga MX için forma ve logolar
    Ligue 1 için stadyum ve teknik direktörler (forma ve logolar zaten orjinal)
    Ligue 2 için stadyum ve teknik direktörler (forma ve logolar zaten orjinal)
    Premier League için forma, logo, stadyum ve teknik direktörler
    Seri A daki eksik olan Juventus ve Sassuolo için forma, logo, stadyum ve teknik direktörler
    Seri B için forma, logo, stadyum ve teknik direktörler
    Sky Bet Championship için forma, logo, stadyum ve teknik direktörler

MÜSABAKA LOGO LİSANSLARI
    Müsabaka Lisansları için logolar

BUNDESLIGA İÇİN LİSANS
    Bundesliga için forma, logo, stadyum ve teknik direktörler, oyuncular

YENİ TAKIMLAR
    Aberdeen, Anderlecht, Astana, Celtic, Dundee, Fenerbahçe, Galatasaray, Gent, Hadjuk Split, Hamilton, Heart, Rangers, Kobenhavn, Leiga, Ludogorst, Olympiacos, Rubin Kazan, Viktoria Plzen, Rangers, Salzburg, Shakhtar, Rostov, Youngboys ve Zenit için forma, logo, stadyum ve teknik direktörler

KLASİK TAKIM OYUNCULARI
    Klasik Takımlar bölümündeki Avrupa Klasikleri ve formalar(O.Kahn, J.Stam, F.Cannavaro, L.Thuram, P.Maldini, P.Vieira, J.Guardiola, D.Beckham, L.Figo, Z.Zidane, Van Nistelrooy, P.Schmeichel, L.Blanc, M.Desailly, B.Lizarazu, F.Hierro, P.Scholes, R.Keane, Rui Costa, Z.Boban, M.Overmars, R.Baggio, A.Shevchenko, S.Mihajlovic, C.Makelele, P.Nedved, M.Ballack, D.Bergkamp, J.Litmanen, A.Shearer, F.Inzaghi ve M.Owen)
    Klasik Takımlar bölümündeki Dünya Klasikleri ve formalar (J.Chilavert, Aldair, Ayala, Cafu, Roberto Carlos, Dunga, D.Simeone, C.Valderrama, Romario, G.Batistuta, Ronaldo, Taffarel, Ivan Cordoba, Babayaro, F.Arce, Redondo, Okocha, Nakata, Denilson, C.Lopez, Ortega, Kanu, M.Salas, J.Campos, P.Montero, Hong Myung-Bo, Almeyda, Emerson, Solano, G.Weah, I.Zamorano ve M'Boma)

İsteyen istediği ligin, takımın yamasını uygulayabilir. Tek tek ayrılmıştır. Ayrıca Bendesliga Ligini nasıl yapacağınız, Müsabaka Logolarını nasıl ekleyeceğiniz ve takımları nasıl lisanslı hale getireceğiniz hakkında tüm bilgilerin yazılı olduğu metin belgeleri mevcuttur.

Bundesliga Ligi için gerekli takım sıralaması mevcuttur.

Not: Bu dosya bir çok yerli ve yabancı kaynaktan toplanarak oluşturulmuş ve düzenlenmiştir. Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler.

Sorumluluk tamamen yükleyene aittir. Yeni düzenlemeler yapılmış Canlı Güncelleme hatası giderilmiştir. Hata alanlar için çözüm dosyada bulunmaktadır.

İNDİRME LİNKİ
    https://yadi.sk/d/-6QEoiEsvcDXR

AVRUPA KLASİKLERİ VE DİĞER TAKIMLAR KLASÖRÜNÜ İNDİRDİĞİNİZ DOSYADAN SİLİN VE AŞAĞIDAKİ LİNKTEN YENİ VE DAHA GENİŞ KAPSAMLI VERSİYONU EDİNİN
    (Ne farkı var derseniz. Liga MX ligi için orjinal forma ve logolar eklendi. Diğer takımlar kısmına yukarıdaki bir çok takım eklendi. Avrupa Klasikleri bölümüne forma eklendi. Yeni dünya klasikleri ise formalarıyla beraber eklendi.)
    https://yadi.sk/d/QtZ_dNL9vhkp3

Arkadaşlar yamayı uygulamadan önce açıklamaları mutlaka okuyun. Cevap bulamayacağınız hiçbirşey bırakmamaya gayret ettim. Yazılanlar gibi uygularsanız sorunsuz yükler ve kullanırsınız.

DİKKAT: Kimi arkadaşlarım "Resim yüklemesi son sınıra ulaştı. Lütfen yeni resim eklemek için eski resimleri silin" diye uyarı almış. PS4'ünüze daha önceden de bir çok resim eklemiş olabilirsiniz. Bu sebeple resim sayısı kimi PS4'lerde kısıtlı. Önceliği, önem verdiğiniz takım ve liglere verin ki yer verin ki resin kısıtlaması ile karşılaşmayın. Ben tamamını sorunsuz yükleyebildim.''''

------------------------------------------------------------------------------------

Herkese iyi oyunlar...

* PES 2017 ANA KONU'ya tamamen destek amaçlı açılmıştır...

** Başlıkta belirttiğim üzere; "yama, lisans, option file, vb..." teknik konuları, çalışmaları paylaşabilir ve yardımlaşabiliriz..

*** PES 2017 OYNAYAN herkesin faydalanabileceği, merak edilen TEKNİK konuların cevap bulduğu güzel bir konu olur umarım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi robisso -- 27 Eylül 2016; 0:12:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Elinize Sağlık.Takipteyiz..

• takipteyiz
  • İyi oldu bu konu.

Pes 17 ana konuda BVBLİFE'in paylaştığı yamayı kurdum. Ancak ikinci kolu aktif edince aşağıdaki hatayı veriyor ve orjinal haline dönüyor. Bunu nasıl çözeceğim bilen var mı ?

"hesabınızda kullanıcının oluşturduğu medyanın kullanılmasına izin verilmiyor"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NiZZo -- 11 Eylül 2016; 18:10:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NiZZo

İyi oldu bu konu.

Pes 17 ana konuda Football Always'in paylaştığı yamayı kurdum. Ancak ikinci kolu aktif edince aşağıdaki hatayı veriyor ve orjinal haline dönüyor. Bunu nasıl çözeceğim bilen var mı ?

Ben yama paylaşmadım ki, yama henüz yok çünkü

• Çok iyi ettin hocam lazımdı bu konu takipteyiz 1 hafta içinde dökülür yamalar

• quote:

Orijinalden alıntı: Football Always

quote:

İyi oldu bu konu.

Pes 17 ana konuda Football Always'in paylaştığı yamayı kurdum. Ancak ikinci kolu aktif edince aşağıdaki hatayı veriyor ve orjinal haline dönüyor. Bunu nasıl çözeceğim bilen var mı ?

Ben yama paylaşmadım ki, yama henüz yok çünkü

Özürdilerim karıştırmışım.
  • Elinize sağlik hocam. Sabah gönderdiğim linki burda da yazayim isterseniz. Görmeyen arkadaşlar yükler dogru takim isimli ve amblemli formalı oynamış olurlar , sağlam yamalar çikana kadar idare eder.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yamalar geçen seneki gibi tek tek mi uygulanacak yoksa toplu bir şekilde formalar eklenebilecek mi

• quote:

Orijinalden alıntı: schumi75

Elinize sağlik hocam. Sabah gönderdiğim linki burda da yazayim isterseniz. Görmeyen arkadaşlar yükler dogru takim isimli ve amblemli formalı oynamış olurlar , sağlam yamalar çikana kadar idare eder.

Hocam sen yüklemişsin sanırım. Üstte mesajımda yazdığım sorun sende oldu mu ?
  • NiZZo kullanıcısına yanıt
    Yok hocam bende sıkıntı olmadı, Hepsi tamam, sadece liglerin amblemleri olmadi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fuleCo

Yamalar geçen seneki gibi tek tek mi uygulanacak yoksa toplu bir şekilde formalar eklenebilecek mi

Toplu bir şekilde eklenebiliyor hocam tek tek uğraşmaya gerek yok pc de yama yapar gibi yapabileceğiz bu sene
  • Dosya linkihttp://www.mediafire.com/download/vp5ml5ecvnhmg70/AGN+1.0+OPTION+FILE..rar

Bilmeyen arkadaşlar için yazayım. WEPES klasörünü USB Flashdiske FAT32 formatında yüklüyoruz. Düzenle menüsü - veri yönetimi - takımı içe aktar ve resimleri içe aktar işlemini yapıyoruz

Edit: dosya linkini düzelttim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi schumi75 -- 11 Eylül 2016; 18:45:01 >
  • quote:

İyi oldu bu konu.

Pes 17 ana konuda BVBLİFE'in paylaştığı yamayı kurdum. Ancak ikinci kolu aktif edince aşağıdaki hatayı veriyor ve orjinal haline dönüyor. Bunu nasıl çözeceğim bilen var mı ?

Aynı durum bendede oluyor. Kendi kullanıcım ile yama yaptım. Sonra bunu başka ps4 ile aynı kullanıcıdan kurdum. Kurduğum kullanıcı ile oyun oynadığımda sıkıntı olmuyor ama ikinci kolu taktığımda "hesabınızda kullanıcının oluşturduğu medyanın kullanılmasına izin verilmiyor" hatası alıyorum. Bunu çözemezsek yaptığımız yamaları arkadaşlarımızla paylaşamayız.
    Not: ps4 kullanıcısıyım ve pes 2016'da böyle bir sorun hiçbir şekilde olmuyordu. Yaptığım yamayı istediğim ps4'e sınırsız bir şekilde paylaşabiliyordum.

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmet2576

quote:

İyi oldu bu konu.

Aynı durum bendede oluyor. Kendi kullanıcım ile yama yaptım. Sonra bunu başka ps4 ile aynı kullanıcıdan kurdum. Kurduğum kullanıcı ile oyun oynadığımda sıkıntı olmuyor ama ikinci kolu taktığımda "hesabınızda kullanıcının oluşturduğu medyanın kullanılmasına izin verilmiyor" hatası alıyorum. Bunu çözemezsek yaptığımız yamaları arkadaşlarımızla paylaşamayız.
    Not: ps4 kullanıcısıyım ve pes 2016'da böyle bir sorun hiçbir şekilde olmuyordu. Yaptığım yamayı istediğim ps4'e sınırsız bir şekilde paylaşabiliyordum.

Aynen. Umarım bir çözümü vardır.

• schumi75 S kullanıcısına yanıt
    Geçen sene formaları editlesemde forma numaraları alakasız bir renk kalıyordu bu seneki yamalar numaralarıda içeriyor mu

• Tekrardan merhaba. Yama yapımcılar için söylüyorum. Örneğin fenerbahçeyi yapmak istiyoruz ve volkan şen, alper potuk gibi pes 2017 içerisinde olmayan oyuncuları yarattık diyelim. Bunlar oyun planında fotoğrafsız olarak gözüküyor. Buraya fotoğraf koyabilme gibi bir durumumuz var mı?
  • MP3 leri ps4 te pes 2017 de birtürlü oyunun içerisine atamadım.nereden ve nasıl atılıyor arkadaşlar yardımcı olurmusunuz.music klasörünün içerine atıyorum ama yapamadım....
  • quote:

Orijinalden alıntı: berbuğ

MP3 leri ps4 te pes 2017 de birtürlü oyunun içerisine atamadım.nereden ve nasıl atılıyor arkadaşlar yardımcı olurmusunuz.music klasörünün içerine atıyorum ama yapamadım....

birde mp3 leri normal ps4 te müzik olarak açmaya çalıştım.ps4 görmedi...formatıylamı alakalı birşey acaba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: schumi75

Dosya linkihttp://www.mediafire.com/download/vp5ml5ecvnhmg70/AGN+1.0+OPTION+FILE..rar

Bilmeyen arkadaşlar için yazayım. WEPES klasörünü USB Flashdiske FAT32 formatında yüklüyoruz. Düzenle menüsü - veri yönetimi - takımı içe aktar ve resimleri içe aktar işlemini yapıyoruz

Edit: dosya linkini düzelttim

Dostum oyuncu gucleriyle oynanmis mi bu yamada yoksa sadece forma ve amblemler mi yapilmis.. tesekkurler bu arada

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.