Şimdi Ara

Pro Evolution Soccer 2014 (Xbox 360 Ana Konu) (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
327
Cevap
0
Favori
16.332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spartan 117 -- 12 Haziran 2013; 22:23:32 >
  • Öncelikle şunu söylemeliyim ki Konami'nin köklü bir zihiniyet değişimine ihtiyacı var.

Biraz önce Gamespot'dan PES'in canlı tanıtımını izledim.Kesinlikle rezaletti.Sunucu oyunun yapımcısına soru soruyor,tercüman onu yapımcıya çeviriyor,yapımcı cevaplıyor sonra tercüman bu sefer yapımcının söylediğini sunucuya çeviriyor.Böyle böyle tanıtıma ayrılan sürenin büyük kısmını yediler.Hatta sunucu bi ara tercüman konuşmaları cevirirken yapımcıya dönüp sen oyunu oynamaya başla istersen dedi.

Neyse bizim yapımcı sonunda oyuna başlayabildi de oyun hakkındaki yenilikleri görebilicez diye sevinirken adamın oynayışı gördüm sinir tepeme çıktı.Top her ayağına gelişinde R2'e basılı tutup sanki futsal maçında gibi artistik hareketler yapmaya başladı.Ne adam akıllı yapay zeka görebildim(gördüğüm kadarıyla yine berbat),ne şut sistemi,ne kaleci nede başka birşey.Varsa yoksa fantastik hareketler denemeye kalktı.Biz bu adamlardan futbol oyunu bekliyoruz,adamlardaki zihniyet ise sanki Japon çizgi filmlerinden fırlamış fantastik şeyler yapan birilerini anlatıyor.Zihiniyet değişikliği gerek diye bahsettiğim buydu.Bu adam futbol oyunu oynamayı bilmiyor olabilir, ama futbolu bilmediği herhalinden belli olan adamın futbol oyunu yapımında en üst kademede olmasına diyecek birşey bulamıyorum.Adamlar hala tsubasanın etkisinden kurtulamamışlar.

Bahsettiğim video buydu;

http://www.youtube.com/watch?v=0JjURFatBKw

• quote:

Orijinalden alıntı: mojna

Öncelikle şunu söylemeliyim ki Konami'nin köklü bir zihiniyet değişimine ihtiyacı var.

Biraz önce Gamespot'dan PES'in canlı tanıtımını izledim.Kesinlikle rezaletti.Sunucu oyunun yapımcısına soru soruyor,tercüman onu yapımcıya çeviriyor,yapımcı cevaplıyor sonra tercüman bu sefer yapımcının söylediğini sunucuya çeviriyor.Böyle böyle tanıtıma ayrılan sürenin büyük kısmını yediler.Hatta sunucu bi ara tercüman konuşmaları cevirirken yapımcıya dönüp sen oyunu oynamaya başla istersen dedi.

Neyse bizim yapımcı sonunda oyuna başlayabildi de oyun hakkındaki yenilikleri görebilicez diye sevinirken adamın oynayışı gördüm sinir tepeme çıktı.Top her ayağına gelişinde R2'e basılı tutup sanki futsal maçında gibi artistik hareketler yapmaya başladı.Ne adam akıllı yapay zeka görebildim(gördüğüm kadarıyla yine berbat),ne şut sistemi,ne kaleci nede başka birşey.Varsa yoksa fantastik hareketler denemeye kalktı.Biz bu adamlardan futbol oyunu bekliyoruz,adamlardaki zihniyet ise sanki Japon çizgi filmlerinden fırlamış fantastik şeyler yapan birilerini anlatıyor.Zihiniyet değişikliği gerek diye bahsettiğim buydu.Bu adam futbol oyunu oynamayı bilmiyor olabilir, ama futbolu bilmediği herhalinden belli olan adamın futbol oyunu yapımında en üst kademede olmasına diyecek birşey bulamıyorum.Adamlar hala tsubasanın etkisinden kurtulamamışlar.

Bahsettiğim video buydu;

http://www.youtube.com/watch?v=0JjURFatBKw

Doğru tespit kardeş

Ama oyunun iyi olacağına dair bir his var içimde inşallah oyun da bu oynayan adam gibi dandik çıkmaz. . .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Oyun harika olmuş.
  •  Pro Evolution Soccer 2014 (Xbox 360 Ana Konu)

Pro Evolution Soccer 2014 (Xbox 360 Ana Konu)
  •  Pro Evolution Soccer 2014 (Xbox 360 Ana Konu) Pro Evolution Soccer 2014 (Xbox 360 Ana Konu)
     Pro Evolution Soccer 2014 (Xbox 360 Ana Konu) Pro Evolution Soccer 2014 (Xbox 360 Ana Konu)
     Pro Evolution Soccer 2014 (Xbox 360 Ana Konu) Pro Evolution Soccer 2014 (Xbox 360 Ana Konu)
     Pro Evolution Soccer 2014 (Xbox 360 Ana Konu) Pro Evolution Soccer 2014 (Xbox 360 Ana Konu) Pro Evolution Soccer 2014 (Xbox 360 Ana Konu)
     Pro Evolution Soccer 2014 (Xbox 360 Ana Konu) Pro Evolution Soccer 2014 (Xbox 360 Ana Konu) Pro Evolution Soccer 2014 (Xbox 360 Ana Konu)

• Animasyonlar bayağı gelişmiş geldi gözüme bayağı bir fark var muhteşem görünüyor yav.
  • oyuncu yuzleri-animasyonlar-forma-atmosfer ciddi değişim olmus,gameplay videodaki gibi değil.gecen gun izlediğim video kotuydu.bakalım iyi bir oyun karsımıza cıkacak gibi.
  • Büyük bir gelişme var gibi...
  • Sanki hala koşmalardaki deve kuşluğu ve kalaslık devam ediyor gibi. Demo bir gelsin de.
  • 11 vs 11 gelmiş:
  • Pes biteli çok oldu.

Fifa ile karşılaştırılmıyo bile artık kaç senedir, biri futbol simulasyonu diğeri devekuşu gibi koşan oyuncuların olduğu flash oyunu gibi.

Yazık ettiler valla, EA'nin bitmişliğinden yararlanıp kral oldular ama toplasan 5 sene sürmedi.
  • Hay Maşallah bu da çıkacaksa artık
  •  Pro Evolution Soccer 2014 (Xbox 360 Ana Konu)

• quote:

Orijinalden alıntı: Sedat_60

müthişş
  • grafikler iyi de şu oynanış değişmeli
  • Arkadasin soyledi gibi ps2 motoru kunlaniyorlar benim beklettim yok fifada. Ne gordulerse onu yapiyorlar simdi uc forma olayina yagmur kar olayina girmisler
    Irec oyun bana gore bir gerceklilik yok hekem hatalari hep var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sabırsızlıkla çıkmasıı bekliyorum.
  • Futbol oyunlarının Midnight Club' ı bu oyun. Tırt NFS gibi tırt Fifa da tarih olacak.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.