Şimdi Ara

Pro Evolution Soccer 2014 (Xbox 360 Ana Konu)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
327
Cevap
0
Favori
16.337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Pro Evolution Soccer 2014 (Xbox 360 Ana Konu)

PES 2014™

Tür: Spor

Yapımcı: Konami

Yayıncı: Konami

Çıkış Tarihi: Eylül - Ekim

Platform: Xbox 360, PS3, PC

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sedat_60 -- 11 Haziran 2013; 23:50:30 >

• Ben pes 2013'den çok memnunum.pes2014 den tek beklentim var oda kar,yagmur,camur olmasini isterim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ERTAN84

Ben pes 2013'den çok memnunum.pes2014 den tek beklentim var oda kar,yagmur,camur olmasini isterim.

Hocam Konami 13 yıl sonra ilk defa motorunu değiştiriyor benim beklentim daha da büyük.Şu anda kullandığı motor hala Ps2 motoru ki o da Ps One dan port bir motor.Pes 2013 de bile hala Ps One dan animasyonlar görmek mümkün.Bu nesilde Fifa bariz bir şekilde fark attı birçok alanda.Yeni nesilde artık 2 tane kaliteli futbol oyunu olması lazım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spartan 117

quote:

Orijinalden alıntı: ERTAN84

Ben pes 2013'den çok memnunum.pes2014 den tek beklentim var oda kar,yagmur,camur olmasini isterim.

Hocam Konami 13 yıl sonra ilk defa motorunu değiştiriyor benim beklentim daha da büyük.Şu anda kullandığı motor hala Ps2 motoru ki o da Ps One dan port bir motor.Pes 2013 de bile hala Ps One dan animasyonlar görmek mümkün.Bu nesilde Fifa bariz bir şekilde fark attı birçok alanda.Yeni nesilde artık 2 tane kaliteli futbol oyunu olması lazım..

Alıntıları Göster
    e3 de merakla bekliyoruz.

• Çok umutluyum, kimsemkızmasın fifa 2013 balondu, 2011 den sonra geriye gitti. Kojima engineden dolayı umutluyum. Odunluk gider inşallah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sir Maximus

E-3 den önce gösterilecek 6 haziranda..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Sir Maximus

E-3 den önce gösterilecek 6 haziranda..

Alıntıları Göster
    Çevre, grafikler, atmosfer, seyirciler güzel olacak gibi ama yine oyuncularda biraz kalaslık var gibi ... Hayırlısı bakalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: UlasAsmadili

Çevre, grafikler, atmosfer, seyirciler güzel olacak gibi ama yine oyuncularda biraz kalaslık var gibi ... Hayırlısı bakalım.

Alıntıları Göster
    O oynanışı değiştirmediği sürece Fifa'nın hep bir adım gerisinde olacak Konami. Yeter bıktık robotik adamlardan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheMEA

O oynanışı değiştirmediği sürece Fifa'nın hep bir adım gerisinde olacak Konami. Yeter bıktık robotik adamlardan.

Alıntıları Göster
    Grafikler çok sağlam olacağı belli yeni nesilde ama o oynanabirlik değişmesse PES yine tırt. Gerçi FIFA'da momentum sisteminden dolayı bayağı bi öfkeye maruz kaldı umarım onlarda bu sistemi ortadan kaldırırlar.
  • quote:

Oyuncular da kalaslığı nasıl anladın
  • quote:

Orijinalden alıntı: ScRyedd

Grafikler çok sağlam olacağı belli yeni nesilde ama o oynanabirlik değişmesse PES yine tırt. Gerçi FIFA'da momentum sisteminden dolayı bayağı bi öfkeye maruz kaldı umarım onlarda bu sistemi ortadan kaldırırlar.

Alıntıları Göster
    Son 2 oyun gayet güzel olmasına rağmen, bu seriye inanılmaz bir ön yargı var. Bu yüzden, bana göre en iyi olduğu oyunların, yani 4-5-6'nın 10 katı iyi oyun yapsın, yine yerin dibine sokanlar olacak bu forumda. Ekran görüntüsünden "bu sene de olmamış" diyen adam gördüm ben burada:)

• quote:

Orijinalden alıntı: phantom_coal

quote:

Videoyu izlerken biraz öyle geldi ya bana. FIFA' nın yeni nesil videosu izlerken ki o esneklik gelmedi. Bakalım daha erken söylemek için tamamen görmek lazım. Ama vücut animasyonları sert geldi biraz .. Ama tabi bu trailer mevcut nesil içinse çok çok iyi gibi.

• quote:

quote:

quote:

Videoyu izlerken biraz öyle geldi ya bana. FIFA' nın yeni nesil videosu izlerken ki o esneklik gelmedi. Bakalım daha erken söylemek için tamamen görmek lazım. Ama vücut animasyonları sert geldi biraz .. Ama tabi bu trailer mevcut nesil içinse çok çok iyi gibi.

video oyun içi değil ki cgi.

• quote:

Orijinalden alıntı: bluelabel

Son 2 oyun gayet güzel olmasına rağmen, bu seriye inanılmaz bir ön yargı var. Bu yüzden, bana göre en iyi olduğu oyunların, yani 4-5-6'nın 10 katı iyi oyun yapsın, yine yerin dibine sokanlar olacak bu forumda. Ekran görüntüsünden "bu sene de olmamış" diyen adam gördüm ben burada:)

Kesinlikle. 12 yine çok iyi değildi ama Pes 13 eski sevdigimiz Pes' leri andıran çok iyi bir oyundu Fifa 13'ten de daha iyi bir oyun bence Fifa daha gerçekçi olabilir Pes'de daha çok eğleniyorum daha çok heyecan yaşıyorum.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

video oyun içi değil ki cgi.

Ben oyundan koymuşlardır diye düşünmüştüm, hala öyle düşünüyorum. Eğer CGI ise beklentilerimizi düşürelim biraz.

• E hani oyun motoru degismisti?? Futbolcular odun gibi yine..
  • quote:

Sırf bu sebepten dolayı gamepad borcu var bana EA'nin. Yaşayan adam iyi anlıyor tabi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheMEA -- 1 Haziran 2013; 20:55:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheMEA

quote:

Sırf bu sebepten dolayı gamepad borcu var bana EA'nin. Yaşayan adam iyi anlıyor tabi.

Alıntıları Göster
    PES 2014 demo ağustos eylül gibi geliyor.

http://www.peseditblog.com/2013/01/pes-2014-features-overview-updated.html

• quote:

Orijinalden alıntı: Sedat_60

PES 2014 demo ağustos eylül gibi geliyor.

http://www.peseditblog.com/2013/01/pes-2014-features-overview-updated.html

Alıntıları Göster
    İlk resimler geldi ancak bu nesilden Next-Gen değil:

Kaynak:http://uk.games.konami-europe.com/news.do?idNews=713

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spartan 117 -- 4 Haziran 2013; 14:30:42 >

• quote:

İlk resimler geldi ancak bu nesilden Next-Gen değil:

Kaynak:http://uk.games.konami-europe.com/news.do?idNews=713

Alıntıları Göster
    Atmosfer vs. güzel olmuş .. İnşallah oynanabilirlik değişmiştir. FIFA gibi vücut animasyonlarına sahip olsa PES tadından yenmez 14' te. Çünkü FIFA' dan gelişme beklemiyorum pek.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.