Şimdi Ara

★ ★ ★ PolyPad 9716/9708 HD Kullanıcıları Kulübü ★ ★ ★ (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
733
Cevap
25
Favori
77.734
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Nightwolf06

Kolay gelsin Usb çoklayıcı aldım otg kablosuyla bagladım mouse ve flash bellek çalıştı lakin harici hard diski görmedi güç yetmiyor ayrıca bianda kendini kapattı dedim sakata geldik neyseki açıldı oh dedim Tableti sanırım fazlada zorlamamak gerekli. Elektrik bilen arkadaşlar bilir usbden çok güç çekerse tableti yakarmıyım acaba ?

elektriği harici olmayan HDD kullanmanı tavsiye etmem... piline zarar verirsen bişeye yaramaz tablet sonra

ekran koruyucu olarak da iPad'inkini yapıştırdım delikler tutmuyor, gerisi oturuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cok_yasa_kamil -- 10 Kasım 2012; 1:04:30 >

• quote:

Orijinalden alıntı: cok_yasa_kamil

quote:

Kolay gelsin Usb çoklayıcı aldım otg kablosuyla bagladım mouse ve flash bellek çalıştı lakin harici hard diski görmedi güç yetmiyor ayrıca bianda kendini kapattı dedim sakata geldik neyseki açıldı oh dedim Tableti sanırım fazlada zorlamamak gerekli. Elektrik bilen arkadaşlar bilir usbden çok güç çekerse tableti yakarmıyım acaba ?

elektriği harici olmayan HDD kullanmanı tavsiye etmem... piline zarar verirsen bişeye yaramaz tablet sonra

ekran koruyucu olarak da iPad'inkini yapıştırdım delikler tutmuyor, gerisi oturuyor.

Elektrigi harici olmayandan kasıt nedir dostum orayı anlamadım yani sadece büyük boyutlu depolama aygıtları yerine flash bellek mi kullanmalımıyım.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: *malcolmx*

cihazın yanında practıca tablete ait kılıf verdiler ama bazı yerler eğreti kaldı.firmaya mail attım bu alet için orijinal kılıf ve ekran koruyucu temin edebileceğimiz yer var mı diye?ilk sayfadaki güncellemeyi yaptım.cihaz tam bir f/p ürünü.şimdiye kadar hiç bir sorunla karşılaşmadım.ürün stabil çalışıyor.wifi çekim gücünde bir sıkıntı yok.

Evet güncellemeyi yapınca alette performans artışı oluyor, wireless gücü gayet normal ,banada kılıf verdiler biraz dar ve home tuşuna tam denk gelmiyor biraz işçilik gerek ve ilginctir ki tableti kılıfa koydum cihazı açtım kendini güvenlik modunda açtı şaşırdım acaba tuşlar mı takılı kalıyor anlamadım.Ekran koruyucusuna gelirsek ben direk hiç üstündeki koruyucuyu çıkarmadım biraz içindeki kücük hava parçaları vardı onları düzelttim.Piyasayı araştırdım tablete uygun ekran koruyucusu malesef bulamadım.

üzerinde ekran koruyucu var.lakin çok kalın.dokunmatik hassasiyeti azaltıyor.en azından ben öyle hissettim.orjinal bir şey bulana kadar idare eder gerçi.

• quote:

quote:

quote:

cihazın yanında practıca tablete ait kılıf verdiler ama bazı yerler eğreti kaldı.firmaya mail attım bu alet için orijinal kılıf ve ekran koruyucu temin edebileceğimiz yer var mı diye?ilk sayfadaki güncellemeyi yaptım.cihaz tam bir f/p ürünü.şimdiye kadar hiç bir sorunla karşılaşmadım.ürün stabil çalışıyor.wifi çekim gücünde bir sıkıntı yok.

Evet güncellemeyi yapınca alette performans artışı oluyor, wireless gücü gayet normal ,banada kılıf verdiler biraz dar ve home tuşuna tam denk gelmiyor biraz işçilik gerek ve ilginctir ki tableti kılıfa koydum cihazı açtım kendini güvenlik modunda açtı şaşırdım acaba tuşlar mı takılı kalıyor anlamadım.Ekran koruyucusuna gelirsek ben direk hiç üstündeki koruyucuyu çıkarmadım biraz içindeki kücük hava parçaları vardı onları düzelttim.Piyasayı araştırdım tablete uygun ekran koruyucusu malesef bulamadım.

üzerinde ekran koruyucu var.lakin çok kalın.dokunmatik hassasiyeti azaltıyor.en azından ben öyle hissettim.orjinal bir şey bulana kadar idare eder gerçi.

evet dogru haklısın kalın ve bende hissediyorum bazen geçişler tam olmuyor ekran koruyucu bulana kadar şimdilik idare eder dediğin gibi.

• Bende alalı bir hafta oluyor tableti video çekiminde donarak ilerliyor başka bir problemle karşılaşmadım başka böyle sorun yaşayan arkadaşlar varmı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: starstayler

Bende alalı bir hafta oluyor tableti video çekiminde donarak ilerliyor başka bir problemle karşılaşmadım başka böyle sorun yaşayan arkadaşlar varmı

güncelleme yaptın mı dostum ?
  • Aslında güncelleme yapmadan daha hızlı gibi geldi bana ama bilmiyorum oyunlarda felan takılma oluyor seslerin de özellikle şu an güncel

• Uygulama indirmek icin tavsiye edebileceginiz site var mi arkadaslar?

• quote:

Orijinalden alıntı: ugur672

Uygulama indirmek icin tavsiye edebileceginiz site var mi arkadaslar?

https://play.google.com/store?hl=tr burdan ücretli ve ücretsiz uygulamaları indirebilirsin.
  • cihazın pilinde deşarj olayı varmı yani tamamen boşaltıp sonra şarj etmek daha mı saglıklı olur ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ugur672

Uygulama indirmek icin tavsiye edebileceginiz site var mi arkadaslar?

https://play.google.com/store?hl=tr burdan ücretli ve ücretsiz uygulamaları indirebilirsin.

Onu biliyorum da baska neler var? Bir de muzikleri arka planda dinleyemiyorum, bunu nasil duzeltebilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugur672 -- 11 Kasım 2012; 21:03:22 >
  • Arkadaşlar benim tabletin ekranda bir adet ölü piksel çıkmıştı.bugün firmayı aradım " hemen aldıgınız yere kutusuyla teslim edin,bize yollasınlar değiştirelim " dediler.nt den almıştım.götürdüm teslim ettim.bir hafta içinde yenisi gelir sizi ararız dediler.hayatımda ilk defa bir teknolojik üründe böyle sorunsuz bir süreç yaşıyorum.teknolojik marketlerde devamlı görmek istedigimiz hareketler bunlar ))

• sevindim.

HERPA bu tavrıyla artı puan alıyor.... işte diğer çin mallarından farkı bu. biraz pahalıca ama, arkasında muhatap var
  • @Nightwolf06, ilk mesaja da eklemiştim, belki soruna cevap olur

quote:

Orijinali KurbanHades

---- [size=3]FAYDALI BİLGİLER -----

21.04.2012 : Alehar'ın Li-ion ve li-polimer batarya/pillerin kullanımı hakkındaki araştırması:

Bu konuda ben de bazı kritik yanlışlar yapıyormuşum, size de kılavuz olsun diye derledim.

Li-ion/polymer tip bataryalar diğer tip bataryalar hakkında bilinen genel kanıyı pek sevmiyorlarmış…

Doğru kullanım ve şarj şekli şöyle:
    1- li-ion/polimer bataryalarınızı şarj etmek için asla tam bitmesini beklemeyin. (burada bataryanın içinde olduğu cihazların büyük “çoğunluğu” (?) zaten buna izin vermeyecek akıllı tertibatlarla donatılmıştır…)
    2- Bir şekilde tamamen bitirererek yaptığınız şarjlar ömürden çalacaktır. (Mesela, cihazınız buna izin vermiyor bile olsa, batarya bitti mesajı ile kapandıktan sonra uzun bir süre şarj etmezseniz, bataryanız gerçekten tamamen bitecektir. Bu yanlış ve zarar verici bir durum! Bknz. madde 5.
    3- Tamamen dolmasını veya dolu iken şarjda kalmasını beklemeyin. (şarj cihazınız veya adaptörünüz yeterince akıllı değilse, sürekli overcharge için zorluyor olabilir, bu iyi değil!)
    4- Kısa aralıklarla, sık sık şarj etmeniz sorun değil, doğru şarj ve kullanım şeklidir. Bataryanız tam bittikten sonra yapılan şarjları saymaktadır. Ara şarjşar sayılmıyor! (bu çok ilginç... inanasım gelmiyor ama pek çok ciddi kaynakta böyle!)
    5- Asla boş olarak kalmasına izin vermeyin, hatta uzun süre boş kalırsa bir daha şarj tutmayabilir. (Bu ölümcül! Sadece özel “charger” larla şoklayarak tekrar kullanılabilir seviyeye getirilebiliyorlar, ama asla eskisi gibi olmuyor. Yedek pilleri uzun süre unutmak iyi bir fikir değil!)
    6- Sıcak sevmezler, soğukta saklayın (bu bir telefon veya tablet ise demekki buzdolabına koyacağız geceleri :) tabii dondurucu kısma değil ;)
    7-Kullanım esnasında fazla sıcakta kalmaları çabuk bitmesine ve performanslarının düşmesine neden oluyor. (Özellikle aşırı ısınan laptopların en büyük sıkıntısı!)

• quote:

sevindim.

HERPA bu tavrıyla artı puan alıyor.... işte diğer çin mallarından farkı bu. biraz pahalıca ama, arkasında muhatap var

polypadden indirim aldık sınırlı sayıda cihaz için facebook sayfamızı takip edebilirsiniz :)

https://www.facebook.com/yesilcincom

• Kılıf sorununu çözen var mı arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: noyancelebi

quote:

Orijinalden alıntı: sinanQQİ08

ben vınn alıcamda ne aliyim arkadaşlar. takar takmaz bağlanırmı yoksa ayar falan gerekmi? teşekkürler

vınn uygunsa baglanır ama içindeki kartın sim kilidini kaldır

avea gs mobilim var bol bol gol mb geliyor 5 gb 24 tl ödüyorum. sıfır kutusundan çıkardım usb ye taktım bağlndı anında. ayar falan gerekmiyor.
  • quote:

benim tavsiyem uygulamalar olsun oyunlar olsun yüklemeden önce ilk mesajdaki gibi güncelleme yapmanızı öneririm.sonrasında ise, orjinal ana ekran uygulaması yerine nova launcher yükleyin derim, daha seri oluyor o zaman.ardından atış serbest google play'den istediğiniz oyun uygulamayı yükleyin. forumları dolaşın, oralarda apk'lar mevcut. çeşit çeşit uygulamalar oyunlar var ofis uygulamaları için üzerinde görüntüleyici var ama, düzenleyici istiyorsanız Kingsoft Office (Free) deneyebilirsiniz... linki:https://play.google.com/store/apps/details?id=cn.wps.moffice_eng

ben 16 gb lık kartımın yarısı oyun vs dolu. güncellemeyi nasıl yapayım içindeki herşeyi bir flash belleğe atıp güncelleme yapıp tekrar tablete atsam sıkıntı yaşarmıyım. hiç güncelleme falan yapmadım daha. varmıdır tavsiyeniz arkadaşım?

• içindekilerle oynamaya gerek yok güncelleme dosyasının sığacağı kadar boş yerinin olması yeterli
  • quote:

Orijinalden alıntı: idurmus

Kılıf sorununu çözen var mı arkadaşlar.

Praktica'nin kilifi uyuyor ama kamera ve home tusu kullanilamiyor

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.