Şimdi Ara

★ ★ ★ PolyPad 9716/9708 HD Kullanıcıları Kulübü ★ ★ ★ (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
734
Cevap
25
Favori
77.731
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben usbden sarj ediyorum sarj aleti cikmiyo bildiniz gibi 8 saatte doluyo 6saat sarj dayanyo bu is canimi skmya basladi szde de oyle mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben vınn alıcamda ne aliyim arkadaşlar. takar takmaz bağlanırmı yoksa ayar falan gerekmi? teşekkürler
  • Arkadaşlar PolyPad'in yanında neden şarj aletini vermediğini ve bulundurmadığını sanıyorum biliyorum.

Ben dün itibarı ile Bimeks'den Onyo tablet aldım ve ertesi gün iade ettim çünkü şarj cihazından şarj edilirken cihaz donuyor ve şarjı yapamıyor kapanıyor. Ben iade ederken bir başka müşteri de bir haftalık Onyo tabletini aynı nedenden servise verdiğini gördüm.

Onyo bir gün elimde kalmıştı ve gerek malzemesi ve gerekse boyutu ve ağırlığını gayet iyi biliyordum. Aynı gün PolyPad'i gördüm. Neredeyse birbirinin ikizi gibiydiler. Gerek malzemesi, gerek arka kısmının malzemesi. Aynı fabrikada üretilmiş ve sadece bazı yeni tasarımlar konmuştu tuşlarının yeri gibi. Ama şarj girişi diğerinin aynısıydı muhtemelen aynı adaptör bunda kullanılabilir gibiydi.

Bence Onyo ile PolyPad aynı cihazı sattığı için aynı sorunu yaşıyor yani adaptörden şarj olur ise cihaz donacak ve bozulacaktır. Bu yüzden yanında adaptör vermiyor aynı duruma düşmemek için diye düşünüyorum.

Merak eden arkadaşlar tabii ki adatör alıp cihazlarını bozmasınlar ama en kısa zamanda bir Onyo bulup ikisini bir araya koyup incelesinler, durumu anlarlar.

Daha evvel forumlarda birinin bu tabletleri Çinde aynı fabrika aynı tableti bir kaç farklı özellik verip ayrı yerlere satıyor veya kişiler tabletleri ısmarlatıp piyasaya sunuyorlar. Allında tabletler dışları farklı ama birbirinin ikizi. Tabii ki sorunları da öyle. Biri şarj aletinden şarj olurken bozuluyorken diğeri de o şekilde bozuluyor.

★ ★ ★ PolyPad 9716/9708 HD Kullanıcıları Kulübü ★ ★ ★
     ★ ★ ★ PolyPad 9716/9708 HD Kullanıcıları Kulübü ★ ★ ★

Tabii ki bu bir teori gerçek olabilir mi bunu Çinliler bilir:))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MonitörKertenkelesi -- 3 Kasım 2012; 10:24:26 >

• quote:

Orijinalden alıntı: yavuzselim13

Ben usbden sarj ediyorum sarj aleti cikmiyo bildiniz gibi 8 saatte doluyo 6saat sarj dayanyo bu is canimi skmya basladi szde de oyle mi

AYNEN KARDEŞİM İNANILMAZ CAN SIKICI BİR DURUM ŞARJ YERİ OLMASINA RAĞMEN USB DEN ŞARJ OLAN BİR ŞARJ ALITI ÇIKMASI AYRI BİR MALLIK AÇIK İFADE EDİYORUM.bENİMDE CANIMI SIKMAYA BAŞLADI BU DURUM
  • LÜTFEN ACİL YARDIM

tabletime google play store'dan hiçbişey indiremiyorum,
    "bir hata nedeniyle indirilemedi. (-101)" şeklinde bir hata veriyor, bunun sebebi ne olabilir?
  • 9716 kullanıcısıyım. Pilin cok uzun sürede şarj olması( 7-8 saat) çan sıkıyor. Ayrıca pilin %30 lara kadar normal seyirde azalması ancak % 30 dan sonra 5dk bitmesi sorunu yaşayan ve cözüm bulabilen varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinanQQİ08

ben vınn alıcamda ne aliyim arkadaşlar. takar takmaz bağlanırmı yoksa ayar falan gerekmi? teşekkürler

ben suan gs mobil kullaniyorum, tk ve 5 saniyede kullanima hazir.

• ben 1 ay once aldım olu piksel cıktı diğer gun iade ettim yenisini verdiler..ondan 5 gun sonra ekran cıkması nedeniyle verdim servise gitti ya yenisini verin yada paramı iade edin 5 gunluk malı tamır ederlerse almam diye not dusurdum..yenisi geldi 3 hafta sonra garantiden yani 3. yeni tableti açtım kutusundan bu seferde ekranda bir siyah nokta vardı olu piksel değil ama ekranın ıcınde bir iz olusmustu sonra direk geri verdim bir ayı dolmadan iade etmiş oldum kısacası tavsiye etmiyorum artık inş sadece bana denk gelmiştir bu tüm sakat ürünler..
  • Merhaba arkadaşlar benim tablette youtube uygulamasi calismiyor sizdede boyle sorunlar var mi? Bir de sarji belli bir seviyenin altina dustugunde cok cabuk bitiyor.

• Cok yogun kullanmadigimiz icin aksama kadar yetiyor, yatarken de sarja takiyorum. Sabaha hazir oluyor boyle olunca da usb sarji sorun olmuyor. Ama ac sarjinin olmamasi kotu tabi ki...
    Youtube bende de sorunlu. Herpaya mail atmak lazim

• Ben dun NT den 499 TL ya aldim. 9 taksit yaptirdim ama 12 taksitle de alabiliyorsunuz. Yalniz kilif bulamadim. Oradaki hicbir kilif uymadi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tongun

Ben dun NT den 499 TL ya aldim. 9 taksit yaptirdim ama 12 taksitle de alabiliyorsunuz. Yalniz kilif bulamadim. Oradaki hicbir kilif uymadi.

hocam yaramı deşiyorsun
    Antalya'da NT mağazası varken, gittim teknosa'dan 599 liraya aldım.. tabi sonradan öğrendim NT'de uygun olduğunu... az uz değil, 100 lira yaw

neyse, hayırlı olsun
    kılıf için ipad kılıfları olur büyük ihtimalle, ben ekran koruması için ipad koruyucusu yaptırdım, kamera deliği ve home tuşu hariç gerisi cuk oturdu.

• quote:

Orijinalden alıntı: cok_yasa_kamil

quote:

Orijinalden alıntı: tongun

Ben dun NT den 499 TL ya aldim. 9 taksit yaptirdim ama 12 taksitle de alabiliyorsunuz. Yalniz kilif bulamadim. Oradaki hicbir kilif uymadi.

hocam yaramı deşiyorsun
    Antalya'da NT mağazası varken, gittim teknosa'dan 599 liraya aldım.. tabi sonradan öğrendim NT'de uygun olduğunu... az uz değil, 100 lira yaw

neyse, hayırlı olsun
    kılıf için ipad kılıfları olur büyük ihtimalle, ben ekran koruması için ipad koruyucusu yaptırdım, kamera deliği ve home tuşu hariç gerisi cuk oturdu.

Ben de kliksadan alacaktim ama sansa NT gordum ilk defa girdim baktim iki tane varmis. Ipad kiliflari uymadi. Ekran koruyucusunagerek yok cunku zaten uzerinde ekran koruyucu vardi benim aldigimda. Kendim alip yapistirmaya kalksam orjinali gibi olmazdi sonucta bununki fabrikasyon yapisik.

• quote:

Orijinalden alıntı: essi_cash

quote:

Orijinalden alıntı: cese

Polypad 9716 ile IPAD2 arasında gidip geliyorum.

Aslında gönlüm sağlam marka olduğundan IPAD2 den yana.
    Fakat fiyat ve özellikler bakımından da Polypad e kayıyor.

IPAD2 de USB girişi yok, hdmi çıkışı yok, bellek kartı yuvası yok, hdd bağlantısı yok. Bunlar IPAD 2 den soğutan nedenler.
    Çünkü bir resim veya filmi usb ye atayım desem başka bir bilgisayara atıp oradan usb ye almam gerekiyor.

Polypadde bu dediklerimin hepsi var fakat ekran hassasiyeti bakımından çok fark varmı bilmiyorum.
    GPS ve Bluetooth yok diye biliyorum. Bluetooth için masaüstü bilgisayarlarda kullandığımız aparat işimi görür mü ?

Şimdi bana neden Polypad i tercih etmem veya etmemem gerektiğini söyleyebilirmisiniz?

Tşkler.

dostum ipad2 kullanıcısıyım, daha önce de 1ghz dualcore işlemcili 512mb ram'li exper easypad kullandım (android)..
    ipad2 alacak paranvarsa tercihini ondan yana kullanmanı öneririm.. internette 13TL'ye satılan bir aparatla hem sd-minisd kart girişine hem de usb girişine sahip olabiliyorsun.. kalitesi zaten tartışılmaz, sonuçta apple..

ama 500 TL parası olan ve tablet almayı düşünen biri polypad'in bu tabletini almalı, işlemcisi ve rami çok iyi, özellikle ramin ddr3 olması mükemmel, ekran çözünürlügü çok iyi, ekran açısı muazzam

Bağlantının 13 Tl. lik aparat ile yapılabildiğinden bilgim yoktu.
    Teşekkürler.

HP tabletin gelmesini bekliyorken güzel bir haber.

•  ★ ★ ★ PolyPad 9716/9708 HD Kullanıcıları Kulübü ★ ★ ★

Lİnkteki polypad_rootyesilcin.zip dosyasını fat32 ile formatlanmıs herhangi bir sdcarda zipten cıkarmadan atın
    sdcardı PolyPad'e takın
    Cihazı HOME+POWER tuslarıyla recovery moda alın
    powerın yanındaki ses tusu ile yukarı asagıya giderek
    apply update from sdcard seceneğine gelin
    diger ses tusu ile secim yapın
    zip dosyası yuklenecek
    bittiginde
    reboot system now'ı seçin
    tamamdır

http://www.mediafire.com/?vqi0z25h1398s3v

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi noyancelebi -- 5 Kasım 2012; 20:57:51 >

• quote:

Orijinalden alıntı: sinanQQİ08

ben vınn alıcamda ne aliyim arkadaşlar. takar takmaz bağlanırmı yoksa ayar falan gerekmi? teşekkürler

vınn uygunsa baglanır ama içindeki kartın sim kilidini kaldır

• 9716 HD modeli için kılıf önerebilir misiniz?
    Teşekkürler...
  • Bende Ntden aldım kılıf veremediler yokmuş benide liseteye eklerseniz sevinirim ayrıca güncelleme kesinlikle yapmalısınız yoksa youtube,facebook,google girmiyor. Güncelleme yaptıktan sonra girmeye başladı ve tarayıcı hızında büyük artış oldu .Bi sorum olucak 16GB (microSD ile 32 GB’a kadar eklenebilir) yazmışlar yani ben biraz daha hafızayı yükseltmek istiyorum, 32 gb kadar derken 16 gb kendisinde var +16 gb sd kart alıp toplam 32 gb şeklinde mi yoksa, 32 gblık sd kart mı almam lazım ?
  • Tablette lan bağlantısı ile ya da bluetooth ile başka tabletlerle oyun oynanabiliyor mu acaba ? Ve internette çok sorun yaşanıyor mu ? Son olarak dizi ve film konusunda tablet nasıl, teşekkürler :)

• Youtube dan video izleyemiyorum ben nasil cozebilirim ?

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.