Şimdi Ara

★ ★ ★ PolyPad 9716/9708 HD Kullanıcıları Kulübü ★ ★ ★ (37. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
734
Cevap
25
Favori
77.715
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
Giriş
    2 sene önce aldığım polypad 9716 şişmiş 8-10 cm. genişlemiş. Deri kılıfını bile yırtmış, rezalet bir durumda, çöpe atıyorum. 2 senelik garantisinin dolmasına 1 ay var ama uğraşmam bile bunu yapıp gönderseler bile güvenip kullanmam artık. Biraz fazla verin bilindik markalardan alın, yanmayın. Ucuz diye Çin mallarına para verip çöpe atmayalım.
    Resimleride ver elimde çektim ama sadece yazıyorum, isteyen inanır istenmeyen yoluna devam eder.
  • quote:

Orijinalden alıntı: frig11

AMAN ALMAYIN
    2 sene önce aldığım polypad 9716 şişmiş 8-10 cm. genişlemiş. Deri kılıfını bile yırtmış, rezalet bir durumda, çöpe atıyorum. 2 senelik garantisinin dolmasına 1 ay var ama uğraşmam bile bunu yapıp gönderseler bile güvenip kullanmam artık. Biraz fazla verin bilindik markalardan alın, yanmayın. Ucuz diye Çin mallarına para verip çöpe atmayalım.
    Resimleride ver elimde çektim ama sadece yazıyorum, isteyen inanır istenmeyen yoluna devam eder.

Aynı sorun bende de var. Bu hafta garantiye gönderdim. Bakalım nolucak..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: frig11

AMAN ALMAYIN

Bende tavsiye etmiyorum
  • Bende aynı tabletti 500 tl vererek aldım. bir kaç aç sonra düştü ve ekran kırıldı yarısı kadar fiyata (260tl) sırf garantisi devam etsin diye servisde tamirat yaptırdım.
    Daha sonra kulaklık çıkışı arızalandı garantiye gönderdim ve daha önceki tamirat raporunda yazmasına rağmen kasanın kenarında hasar var diye garanti dışı bıraktılar ve para istediler bende yaptırmadım.
    Tablete bu kadar para verilecekse daha kaliteli ürünler alınmalıymış onu anladım ve polypad ürünlerini tavsiye etmiyorum.
  • Bozuldu çekmecede duruyor kendi kendine çat diye kapanıyor fabrika ayarlarına döndürdüm ettim olmadı az da değil 500 lira verdik çok çabuk bozuldu...
  • peki ne alabilriz buna alternatif?

ips panelli, en az 9.7 ekran bişeyler bakıyorum.

Polypad pilde şişme yapmışsa tehlikeliymiş!
    şarjdayken mi şişme yaptı acaba?
  • Arkadaslar güvenli modda n nasıl cıkırım @durmus

• kimse Polypad tabletine dokunmasın dolabın üstünde bir yerde öylece beklesin. Kenarında malzeme kötülüğünden dolayı çizik var diye ürünü garanti dışı bıraktı. Ekran kendi kendine kapanıyor, dokunmatik karışıyor, kendi kendine bir şeylere tıklıyor. Cihaz ne düştü ne su aldı ne de herhangi bir şey oldu. videodaki kılıfından neredeyse hiç çıkmadı. ancak yine de köşelerde kullanımdan kaynaklı çizikler oldu. Buradan sorunum çözülmez ise kendilerini mahkemeye vereceğimi bildiririm. Cihazın kendisi zaten 200 TL. 195 TL masraf çıkardılar şaka gibi.

videoyu izleyin

https://www.youtube.com/watch?v=6WVGtTz1f_A
  • En iyisi iPad ama ucuz bir alternatif arıyorsanız Samsung'un bir sürü tableti var.Tab serisine bakabilirsiniz.Hakikaten bu çin malı tabletler çok kalitesiz ya.Ben de bir kaç sene önce almayı düşünüyordum.İyi ki almamışım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burgamer -- 7 Temmuz 2015; 14:39:35 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • burgamer kullanıcısına yanıt
    var da bu fiyat aralığında hdmi çıkışı olan yok. sunum yapmak için almıştım.
  • elinde olan birisi 9716 romu upload edebilirmi hiç bir yerde bulamadım
  • Bende arıyorum link vs olsa iyi olur,mesajlarda kendiliğinden kapanıyor denmiş demek kronik bir sorun bende de aynısı var :)

• Selam. 4 sene onceki mesajinda polypad'e custom kurdum demissin. Hangisini kurmustun hatirliyor musun?

• 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.