Şimdi Ara

★ ★ ★ PolyPad 9716/9708 HD Kullanıcıları Kulübü ★ ★ ★ (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
733
Cevap
25
Favori
77.735
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Adaptoru yok diyenler, ben 5 Volt 2 Amper PSP adaptorunun ucunu daha ince bir ucla degistirip yaptim.
    Fakat sarj suresinde hic bir fark yok. USB den de adaptorle de sarj edilse sarj suresi ayni.
    Adaptorun tek faydasi, USB girisinden flash bellekten film seyrederken adaptor girisinden sarj olmus oluyor ve film seyrederken pil bitmemis oluyor.
    Baska da bir faydasi yok.
    Uygun kilif bulan varsa aldigi yeri soylerse ben de almak istiyorum.
  • polypad 9716HD için yesilcin.com a özel bir sipariş için ugrasıyorum

bilginize.

sadece yesilcin uyeleri yararlana bilecek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: noyancelebi

Lİnkteki polypad_rootyesilcin.zip dosyasını fat32 ile formatlanmıs herhangi bir sdcarda zipten cıkarmadan atın
    sdcardı PolyPad'e takın
    Cihazı HOME+POWER tuslarıyla recovery moda alın
    powerın yanındaki ses tusu ile yukarı asagıya giderek
    apply update from sdcard seceneğine gelin
    diger ses tusu ile secim yapın
    zip dosyası yuklenecek
    bittiginde
    reboot system now'ı seçin
    tamamdır

http://www.mediafire.com/?vqi0z25h1398s3v

hocam çok sağolun, ilk mesaja ekledim. tablet ş.dışında olduğu için deneme şansım yok, gelince ilk iş ROOT'lamak olacak

bir de, özel sipariş derken neyi kastettiğinizi tam anlayamadım

@yakko, youtube sıkıntısı bende de var. herhalde youtube güncellemesi bekleyeceğiz... başka fikri olan?

@Nightwolf06, nasıl istersen, 4 gb al, 8 al, 16 al... aldığına dahili hafıza olan 16 gb'tı ekliyorsun, aslında tam olarak 16 gb değil ama yakın birşey oluyor... ekonomin hangisine yeterse. ama bildiğim kadarıyla 32 gb'ta kadar desteklemesi lazım. eğer film deposu yapacaksan yüksek kapasiteli iyidir. ama film depolamayacaksan 32 gb gereksiz bence 8 veya 16 gb fazla fazla yetiyor

üye listesine ekledim. ayrıca, üye listesine eklenmek isteyenler lütfen ÖM atsınlar, istekler bazen mesajlar arasında kaybolup gidiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cok_yasa_kamil -- 7 Kasım 2012; 21:51:18 >

• quote:

Orijinalden alıntı: cok_yasa_kamil

quote:

Lİnkteki polypad_rootyesilcin.zip dosyasını fat32 ile formatlanmıs herhangi bir sdcarda zipten cıkarmadan atın
    sdcardı PolyPad'e takın
    zip dosyası yuklenecek
    bittiginde
    tamamdır

hocam çok sağolun, ilk mesaja ekledim. tablet ş.dışında olduğu için deneme şansım yok, gelince ilk iş ROOT'lamak olacak

@yakko, youtube sıkıntısı bende de var. herhalde youtube güncellemesi bekleyeceğiz... başka fikri olan?

@Nightwolf06, nasıl istersen, 4 gb al, 8 al, 16 al... aldığına dahili hafıza olan 16 gb'tı ekliyorsun, aslında tam olarak 16 gb değil ama yakın birşey oluyor... ekonomin hangisine yeterse. ama bildiğim kadarıyla 32 gb'ta kadar desteklemesi lazım. eğer film deposu yapacaksan yüksek kapasiteli iyidir. ama film depolamayacaksan 32 gb gereksiz bence 8 veya 16 gb fazla fazla yetiyor

üye listesine ekledim. ayrıca, üye listesine eklenmek isteyenler lütfen ÖM atsınlar, istekler bazen mesajlar arasında kaybolup gidiyor

indirim ayarlamaya çalışıyorum.

sartları ve indirim oranını ilerde belirteceğim.

normalde 585-590 peşine bulunuyor bu cihaz

arkadaşlarımızın daha uygun ulaşmasını saglayacagım

• Arkadaşlar bu mu daha kullanışlı yoksa polypadin 7200 modeli mi evde, otobüste vs. kullanmak için.

• Arkadaşlar ben de bugün Polypad 9716HD sahibi oldum. Nt'den 499TL'ye aldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetilki

Arkadaşlar bu mu daha kullanışlı yoksa polypadin 7200 modeli mi evde, otobüste vs. kullanmak için.

7 inçlik tablet kullanmadım ama, 9,7 inçlik tableti göz önüne alınca 7200 modeli sanki sizin için daha uygun

@ugur672, hoşgeldin aramıza

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cok_yasa_kamil -- 8 Kasım 2012; 17:13:41 >
  • Ben de 9716 HD aldım bakalım...

Geçen hafta Kasım başları NT mağazasından 499 'a aldım. İlk tablet pc.im benim. İlk bakışta kasa ve görünüm güzel.
    Acemi kullanıcı olarak sorularım şunlar :
    1- Buna uygun kılıf bulan varmı ?
    2- Yazılım yüklemesi yapmadım ama facebook 'u kullanabiliyorum. Ofis programları için Datavizyon diye bir program kısayolu var sanırım yükledim ama çalışmadı. Bu yazılım yüklemesi yapmadığım için mi oldu acaba ?
    3- Antivirüs programı olarak hangilerini kullanıyorsunuz, tableti yavaşlatmayan önereceğiniz program var mı?
    4- Flaş bellek veya harici bir diski nasıl bağlıyoruz buna ? (otg kablodanmı)

Bilgilendiren arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ahmetilki

Arkadaşlar bu mu daha kullanışlı yoksa polypadin 7200 modeli mi evde, otobüste vs. kullanmak için.

7 inçlik tablet kullanmadım ama, 9,7 inçlik tableti göz önüne alınca 7200 modeli sanki sizin için daha uygun

@ugur672, hoşgeldin aramıza

Hocam ilk defa android kullanıyorum ilk olarak tablete neleri yüklememi tavsiye edersiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugur672 -- 8 Kasım 2012; 17:20:34 >

• 2. soruma eklemeyi unutmuşum. Bildiğimiz mic.ofis programlarını (word, excell, powerpoint vb) yüklesek çalışıyormu ? Yapan deneyen var mı?
  • benim tavsiyem uygulamalar olsun oyunlar olsun yüklemeden önce ilk mesajdaki gibi güncelleme yapmanızı öneririm.sonrasında ise, orjinal ana ekran uygulaması yerine nova launcher yükleyin derim, daha seri oluyor o zaman.ardından atış serbest google play'den istediğiniz oyun uygulamayı yükleyin. forumları dolaşın, oralarda apk'lar mevcut. çeşit çeşit uygulamalar oyunlar var ofis uygulamaları için üzerinde görüntüleyici var ama, düzenleyici istiyorsanız Kingsoft Office (Free) deneyebilirsiniz... linki:https://play.google.com/store/apps/details?id=cn.wps.moffice_eng

• quote:

quote:

sdcardı PolyPad'e takın
    zip dosyası yuklenecek
    bittiginde
    tamamdır

teşekkürler film ve uygulama depoluyacağım
    1-tableti açtıgımızda otomatik çalışan uygulamaları kapatmak için bi program veya bir yol varmı ? ben sürekli ramdan yemesin diye uygulama yönet kısmından çalışan gereksiz şeyleri kapatıyorum ama tableti yeniden başlatığımda tekrar geri geliyor.

• hem telefonumda hem de tablette Advanced Task Manager uygulamasını kullanıyorum. Hem türkçe, ayarlardan istediğinizi yapabilirsiniz
    https://play.google.com/store/apps/details?id=mobi.infolife.taskmanager&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsIm1vYmkuaW5mb2xpZmUudGFza21hbmFnZXIiXQ..

• Arkadaşlar bende az önce ankara sakarya caddesindeki nt den 9716 hdyi 499tl/8 taksit aldım.yanında flip cover tarzı kılıf hediye ettiler.beni de klube ekleyebilirsiniz kamil hocam

• Arkadaşlar ekranın sol alt tarafında 1 adet ölü piksel var.simsiyah ekranda belli oluyor.bir ólù pikselden degiş-im olur mu? Bilgisi olan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: *malcolmx*

Arkadaşlar ekranın sol alt tarafında 1 adet ölü piksel var.simsiyah ekranda belli oluyor.bir ólù pikselden degiş-im olur mu? Bilgisi olan var mı?

ekledim, aramıza hoşgeldin

ölü pixel için değişim yaptıklarını duymuştum. aldığın mağazaya götürmen en iyisi olacaktır bence...
    ben olsam farketmezdim heralde
  • quote:

quote:

Arkadaşlar ekranın sol alt tarafında 1 adet ölü piksel var.simsiyah ekranda belli oluyor.bir ólù pikselden degiş-im olur mu? Bilgisi olan var mı?

ekledim, aramıza hoşgeldin

ölü pixel için değişim yaptıklarını duymuştum. aldığın mağazaya götürmen en iyisi olacaktır bence...
    ben olsam farketmezdim heralde

hocam aslında çok rahatsızlık vermiyor.lambalar sönükken siyah ekranda farkettim.en az 3 pikselde değişim yapıyorlar diye duydum.hatta bazı firmalar 5 pikselden aşşağı değişim yapmıyorlar.firmaya mail atıp.olmadı yarın telefonla mhyi arayacam.eğer değişim yapılmayacaksa boşuna mağazaya götürmeyim.

• quote:

hem telefonumda hem de tablette Advanced Task Manager uygulamasını kullanıyorum. Hem türkçe, ayarlardan istediğinizi yapabilirsiniz
    https://play.google.com/store/apps/details?id=mobi.infolife.taskmanager&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsIm1vYmkuaW5mb2xpZmUudGFza21hbmFnZXIiXQ..

Kolay gelsin Usb çoklayıcı aldım otg kablosuyla bagladım mouse ve flash bellek çalıştı lakin harici hard diski görmedi güç yetmiyor ayrıca bianda kendini kapattı dedim sakata geldik neyseki açıldı oh dedim Tableti sanırım fazlada zorlamamak gerekli. Elektrik bilen arkadaşlar bilir usbden çok güç çekerse tableti yakarmıyım acaba ?

• cihazın yanında practıca tablete ait kılıf verdiler ama bazı yerler eğreti kaldı.firmaya mail attım bu alet için orijinal kılıf ve ekran koruyucu temin edebileceğimiz yer var mı diye?ilk sayfadaki güncellemeyi yaptım.cihaz tam bir f/p ürünü.şimdiye kadar hiç bir sorunla karşılaşmadım.ürün stabil çalışıyor.wifi çekim gücünde bir sıkıntı yok.
  • quote:

cihazın yanında practıca tablete ait kılıf verdiler ama bazı yerler eğreti kaldı.firmaya mail attım bu alet için orijinal kılıf ve ekran koruyucu temin edebileceğimiz yer var mı diye?ilk sayfadaki güncellemeyi yaptım.cihaz tam bir f/p ürünü.şimdiye kadar hiç bir sorunla karşılaşmadım.ürün stabil çalışıyor.wifi çekim gücünde bir sıkıntı yok.

Evet güncellemeyi yapınca alette performans artışı oluyor, wireless gücü gayet normal ,banada kılıf verdiler biraz dar ve home tuşuna tam denk gelmiyor biraz işçilik gerek ve ilginctir ki tableti kılıfa koydum cihazı açtım kendini güvenlik modunda açtı şaşırdım acaba tuşlar mı takılı kalıyor anlamadım.Ekran koruyucusuna gelirsek ben direk hiç üstündeki koruyucuyu çıkarmadım biraz içindeki kücük hava parçaları vardı onları düzelttim.Piyasayı araştırdım tablete uygun ekran koruyucusu malesef bulamadım.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.