Şimdi Ara

★ ★ ★ PolyPad 9716/9708 HD Kullanıcıları Kulübü ★ ★ ★ (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
734
Cevap
25
Favori
77.731
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ugur672

quote:

Orijinalden alıntı: idurmus

Kılıf sorununu çözen var mı arkadaşlar.

Praktica'nin kilifi uyuyor ama kamera ve home tusu kullanilamiyor

O zaman kullanılabilir ama polypadin orjinalini çıkarması şart

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • POLYPAD İCİN HERSEY HAZIR
    20 ADET STOK VAR
    FİYAT KDV DAHİL 479
    SAAT 22:00'DA yesilcin.com 'DA KONUSUNU ACACAGIM ORADA VERDİGİM KODU VERECEGİM NUMARAYA ATACAKSINIZ SİZİ MESAİ SAATLERİNDE ARAYACAKLAR
    BONUS KARTA 3 TAKSİT VEYA ĞEŞİN SEÇENEKLERİ VAR

• quote:

Orijinalden alıntı: noyancelebi

POLYPAD İCİN HERSEY HAZIR
    20 ADET STOK VAR
    FİYAT KDV DAHİL 479
    SAAT 22:00'DA yesilcin.com 'DA KONUSUNU ACACAGIM ORADA VERDİGİM KODU VERECEGİM NUMARAYA ATACAKSINIZ SİZİ MESAİ SAATLERİNDE ARAYACAKLAR

NT'ye göre 20 lira avantajlı ama, benim gibi teknosa'dan alanlara üzücü haber.... 110 lira fark yahu!

çok güzel kampanya, tebrik ederim yesilcin.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cok_yasa_kamil -- 14 Kasım 2012; 17:59:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cok_yasa_kamil

@Nightwolf06, ilk mesaja da eklemiştim, belki soruna cevap olur

quote:

Orijinali KurbanHades

---- [size=3]FAYDALI BİLGİLER -----

21.04.2012 : Alehar'ın Li-ion ve li-polimer batarya/pillerin kullanımı hakkındaki araştırması:

Bu konuda ben de bazı kritik yanlışlar yapıyormuşum, size de kılavuz olsun diye derledim.

Li-ion/polymer tip bataryalar diğer tip bataryalar hakkında bilinen genel kanıyı pek sevmiyorlarmış…

Doğru kullanım ve şarj şekli şöyle:
    1- li-ion/polimer bataryalarınızı şarj etmek için asla tam bitmesini beklemeyin. (burada bataryanın içinde olduğu cihazların büyük “çoğunluğu” (?) zaten buna izin vermeyecek akıllı tertibatlarla donatılmıştır…)
    2- Bir şekilde tamamen bitirererek yaptığınız şarjlar ömürden çalacaktır. (Mesela, cihazınız buna izin vermiyor bile olsa, batarya bitti mesajı ile kapandıktan sonra uzun bir süre şarj etmezseniz, bataryanız gerçekten tamamen bitecektir. Bu yanlış ve zarar verici bir durum! Bknz. madde 5.
    3- Tamamen dolmasını veya dolu iken şarjda kalmasını beklemeyin. (şarj cihazınız veya adaptörünüz yeterince akıllı değilse, sürekli overcharge için zorluyor olabilir, bu iyi değil!)
    4- Kısa aralıklarla, sık sık şarj etmeniz sorun değil, doğru şarj ve kullanım şeklidir. Bataryanız tam bittikten sonra yapılan şarjları saymaktadır. Ara şarjşar sayılmıyor! (bu çok ilginç... inanasım gelmiyor ama pek çok ciddi kaynakta böyle!)
    5- Asla boş olarak kalmasına izin vermeyin, hatta uzun süre boş kalırsa bir daha şarj tutmayabilir. (Bu ölümcül! Sadece özel “charger” larla şoklayarak tekrar kullanılabilir seviyeye getirilebiliyorlar, ama asla eskisi gibi olmuyor. Yedek pilleri uzun süre unutmak iyi bir fikir değil!)
    6- Sıcak sevmezler, soğukta saklayın (bu bir telefon veya tablet ise demekki buzdolabına koyacağız geceleri :) tabii dondurucu kısma değil ;)
    7-Kullanım esnasında fazla sıcakta kalmaları çabuk bitmesine ve performanslarının düşmesine neden oluyor. (Özellikle aşırı ısınan laptopların en büyük sıkıntısı!)

teşekkürler valla ilginçmiş genelde hep derler tam boşaltın bataryanız ömrü gitmesin diye bunda öyle bi durum yok okudugum kadarıyla, bilgilendirdiğin için sagol dostum

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: noyancelebi

POLYPAD İCİN HERSEY HAZIR
    20 ADET STOK VAR
    FİYAT KDV DAHİL 479

NT'ye göre 10 lira avantajlı ama, benim gibi teknosa'dan alanlara üzücü haber.... 110 lira fark yahu!

çok güzel kampanya, tebrik ederim yesilcin.com

:)
    tesekkurler
    nt de 499 diye biliyorum hocam

• @noyancelebi, özür dilerim, evet yanlış hatırlamışım... 499 tl idi...
  • Bende aldım nt den 499 Tl. Bende girerim inşallah kulübe.
  • Haftasonu, eğer kalırsa ellerinde 2 adet varmış, almayı düşünüyorum, katalogda deri kılıf hediyediyor, alan gören var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: anakondapower

Haftasonu, eğer kalırsa ellerinde 2 adet varmış, almayı düşünüyorum, katalogda deri kılıf hediyediyor, alan gören var mı?

varsa bile tam uyumlu değildir. Henüz orjinal kılıfı çıkmadı. Bekliyoruz

• quote:

Haftasonu, eğer kalırsa ellerinde 2 adet varmış, almayı düşünüyorum, katalogda deri kılıf hediyediyor, alan gören var mı?

Kılıf orjinal degil hocam.aynı boyuttaki practica marka tabletin 20 tl degerindeki kılıfını veriyorlar.egreti duruyor.ben orjinal kılıf ve ekran koruyucu icin firmaya mail attım.sizlerde atar ya da ararsanız bir seyler yaparlar.hakan hocam(noyancelebi) iletirse iyi olur bu durumu.kendisi firmayla krtibat halinde

• Tableti 2-3 saat önce aldım, ellerinde deri kılıf yokmuş, sipariş edeceklermiş ve gelince haber verecekler
  • Markete giremiyorum, sitelerindeki programı kurdum ama yine olmadı, ne yapmam lazım
  • Beyper kampanya devam ediyor direk distributorden tr garantili 479 lira sizin icin indirdim daha fazla vermeyin

• quote:

Orijinalden alıntı: *malcolmx*

quote:

Kılıf orjinal degil hocam.aynı boyuttaki practica marka tabletin 20 tl degerindeki kılıfını veriyorlar.egreti duruyor.ben orjinal kılıf ve ekran koruyucu icin firmaya mail attım.sizlerde atar ya da ararsanız bir seyler yaparlar.hakan hocam(noyancelebi) iletirse iyi olur bu durumu.kendisi firmayla krtibat halinde

bu konuda bende mail attım.
  • arkadaşlar merhaba.bende bugün 9716 modelinden aldım.bu cihazı şarjda iken kullanabiliyormuyuz.ilk şarjı oluyor.açsam acaba bişe olurmu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: seyy@h

http://www.hepsiburada.com/liste/polypad-9716-16gb-97-tablet-kilif-hediye/productDetails.aspx?productId=bd301558&categoryId=3008012#Gorseller

of kılıfı çok hoş orijinalse acaba nereden buluruz. 9807 yi 509 a aldık biz. :(

Orjinal degil hangi tuşları kapattıgı belli degıl şarj yeri de gorunmuyor ama fena kılıf da degıl yani.

• 9716 modelinde gta 3 biraz kasma yapıyor. Sizde de yapıyormu ? (grafikler sonda)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ferhat10tr

Arkadaşlar almadan önce aklıma takılan 1024*768 değeri biraz düşük geldi bana 1280 olmasını beklerdim bu konuda beni aydınlatırmısınız rica etsem.
    Muhabbetle

yüksek çözünürlük daha çok pil tüketimi demek olduğu için bu batarya ile kullanışsız olacaktır
    bana gayet yeterli geliyor bu 1024 yüksek çözünürlük için LCD tv ve HD monitör var zaten

quote:

Orijinalden alıntı: ozzoozgurozz

bendeki tabletin sorunları
    1) ekran cercevesi oynuyor sanki yerinden cıkcakmış gibi.
    2)tam şarjdan boşalırken %30 dan sonra 5 yada 10 dk içinde pil, tamemen bitiyor.
    3)ilk aldğımda cpu ayarlarında performans normal ve power saving varken güncelledikten sonra performans gitti.
    4)usbden şarj olduğu için cok zun bir sürede şarj oluyor hatta şarjda kullanırken sarjı azalıyor.
    5)ekranda birtane olü piksel var (bu sadece benim tablette sanırım ama pek problem olmuyor.)
    6) wifi çekim gücü rahatsız edecek biçimde düşük.
    7)toplam ram 816 olarak gösteriliyor.(diğer tabetlerde böylemi bilmiyorum 1gb denmesine rağmen)
    8)sesi çok az cıkıyor ve bi hışırtı sesi var sürekli.
    bunların dışında cok güzel bir cihaz performansı gayet yeterli ekranı mükemmel kaliteli bir kulaklıkla denedim ses iyi.

sizler ne düşünüyosunuz bu sorunların kaçı sizde var.

1- çerçeve normal bende, çok sağlam değil ama, senin dediğin kadar oynama yok yani...
    2- bu mevcut... yazılımsal bir sorun ROM atabilsek hallolur ama, daha bulamadım uygun bişey
    3- alır almaz güncelleme yaptığım için görmedim
    4- aynen...
    5-
    6- evet. ama çekti mi tam çekiyor meret
    7- galiba normal, benim X5'in ram'i normalde 512 mb, ama kullanırken 100 mb anca boşta olur
    8- bazı dosyalarda çok iyi çıkarken çoğunlukta zayıf geliyor... ama yetersiz genel anlamda.

IPS ekran çok güzelmiş, her yerden net görünüyor.

ben telefondaki youtube apk'sını tablete attım, son versiyonu 4 küsur olanı, youtube simgesine tıklayınca kapanıyor uygulama. ama marketten tanıtım izlemek isteyince sorunsuz açılıyor... sıkıntısı nedir çözemedim

youtube a uygulamasına girdiğinde kapanıyor. onun için tarayıcı dan youtube a girip videoya ya tıkladığında sana hangi programı açması için gerekli program sorar ordan youtube u seç izlersin. benim tablet te de öyle

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.