Şimdi Ara

★ ★ ★ PolyPad 9716/9708 HD Kullanıcıları Kulübü ★ ★ ★ (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
734
Cevap
25
Favori
77.730
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende aldım nt den 499'a kılıf hediyeliymiş 7 kasıma kadar kampanya devam ediyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kratos956 -- 28 Ekim 2012; 17:46:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kratos956

bende aldım nt den 499'a kılıf hediyeliymiş 7 kasıma kadar kampanya devam ediyor

NT nin internet sitesine girdim fakat orada bulamadım. Siz Nereden aldınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar,

Bende bugün sabah nt magazasından praktica kılıf hediyeli olarak 499 tl'ye aldım. Fiyat performans konusunda gayet tatmin edici bu fiyata bundan iyisi olacağını sanmıyorum.

Nt internet üzerinden satışa sunmamış sadece mağazalarında bulunuyor.

Wifi az çekmesi ile ilgili bende sıkıntı çekiyorum, bu konuyu herpa ile bende görüşeceğim.

benide kullanıcılara eklyebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hamunpatra

quote:

Orijinalden alıntı: Kratos956

bende aldım nt den 499'a kılıf hediyeliymiş 7 kasıma kadar kampanya devam ediyor

NT nin internet sitesine girdim fakat orada bulamadım. Siz Nereden aldınız.

Magazasından aldım.

• Arkadaşlar almadan önce aklıma takılan 1024*768 değeri biraz düşük geldi bana 1280 olmasını beklerdim bu konuda beni aydınlatırmısınız rica etsem.
    Muhabbetle
  • Bugün satrun e gittim 9708 modeli 599 tl ye satıyorlardı. Çok pahalı değil mi arkadaş lar.

• bulunduğun yerde nt mağazası yokmu 9716 modelini 499 tl'ye aldım nt den
  • tablette swype keyboard kullanmak isteyenler :)

http://yesilcin.com/swype-keybord-betanexus-7-t12269.0.html;new#new

• quote:

Orijinalden alıntı: cese

Polypad 9716 ile IPAD2 arasında gidip geliyorum.

Aslında gönlüm sağlam marka olduğundan IPAD2 den yana.
    Fakat fiyat ve özellikler bakımından da Polypad e kayıyor.

IPAD2 de USB girişi yok, hdmi çıkışı yok, bellek kartı yuvası yok, hdd bağlantısı yok. Bunlar IPAD 2 den soğutan nedenler.
    Çünkü bir resim veya filmi usb ye atayım desem başka bir bilgisayara atıp oradan usb ye almam gerekiyor.

Polypadde bu dediklerimin hepsi var fakat ekran hassasiyeti bakımından çok fark varmı bilmiyorum.
    GPS ve Bluetooth yok diye biliyorum. Bluetooth için masaüstü bilgisayarlarda kullandığımız aparat işimi görür mü ?

Şimdi bana neden Polypad i tercih etmem veya etmemem gerektiğini söyleyebilirmisiniz?

Tşkler.

dostum ipad2 kullanıcısıyım, daha önce de 1ghz dualcore işlemcili 512mb ram'li exper easypad kullandım (android)..
    ipad2 alacak paranvarsa tercihini ondan yana kullanmanı öneririm.. internette 13TL'ye satılan bir aparatla hem sd-minisd kart girişine hem de usb girişine sahip olabiliyorsun.. kalitesi zaten tartışılmaz, sonuçta apple..

ama 500 TL parası olan ve tablet almayı düşünen biri polypad'in bu tabletini almalı, işlemcisi ve rami çok iyi, özellikle ramin ddr3 olması mükemmel, ekran çözünürlügü çok iyi, ekran açısı muazzam

• quote:

Orijinalden alıntı: ferhat10tr

Arkadaşlar almadan önce aklıma takılan 1024*768 değeri biraz düşük geldi bana 1280 olmasını beklerdim bu konuda beni aydınlatırmısınız rica etsem.
    Muhabbetle

yüksek çözünürlük daha çok pil tüketimi demek olduğu için bu batarya ile kullanışsız olacaktır
    bana gayet yeterli geliyor bu 1024 yüksek çözünürlük için LCD tv ve HD monitör var zaten

quote:

Orijinalden alıntı: ozzoozgurozz

bendeki tabletin sorunları
    1) ekran cercevesi oynuyor sanki yerinden cıkcakmış gibi.
    2)tam şarjdan boşalırken %30 dan sonra 5 yada 10 dk içinde pil, tamemen bitiyor.
    3)ilk aldğımda cpu ayarlarında performans normal ve power saving varken güncelledikten sonra performans gitti.
    4)usbden şarj olduğu için cok zun bir sürede şarj oluyor hatta şarjda kullanırken sarjı azalıyor.
    5)ekranda birtane olü piksel var (bu sadece benim tablette sanırım ama pek problem olmuyor.)
    6) wifi çekim gücü rahatsız edecek biçimde düşük.
    7)toplam ram 816 olarak gösteriliyor.(diğer tabetlerde böylemi bilmiyorum 1gb denmesine rağmen)
    8)sesi çok az cıkıyor ve bi hışırtı sesi var sürekli.
    bunların dışında cok güzel bir cihaz performansı gayet yeterli ekranı mükemmel kaliteli bir kulaklıkla denedim ses iyi.

sizler ne düşünüyosunuz bu sorunların kaçı sizde var.

1- çerçeve normal bende, çok sağlam değil ama, senin dediğin kadar oynama yok yani...
    2- bu mevcut... yazılımsal bir sorun ROM atabilsek hallolur ama, daha bulamadım uygun bişey
    3- alır almaz güncelleme yaptığım için görmedim
    4- aynen...
    5-
    6- evet. ama çekti mi tam çekiyor meret
    7- galiba normal, benim X5'in ram'i normalde 512 mb, ama kullanırken 100 mb anca boşta olur
    8- bazı dosyalarda çok iyi çıkarken çoğunlukta zayıf geliyor... ama yetersiz genel anlamda.

IPS ekran çok güzelmiş, her yerden net görünüyor.

ben telefondaki youtube apk'sını tablete attım, son versiyonu 4 küsur olanı, youtube simgesine tıklayınca kapanıyor uygulama. ama marketten tanıtım izlemek isteyince sorunsuz açılıyor... sıkıntısı nedir çözemedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cok_yasa_kamil -- 29 Ekim 2012; 21:01:11 >

• Arkadaşlar nexus 10 çıktı .Fiyatları çok uygun polypad in pabucu dama atılır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hamunpatra -- 30 Ekim 2012; 6:20:05 >
  • arkadaslar bugun 9716 aliyorum ben de. fakat bu cihazi aldigimda guncellemeleri nelerdir o konuda bir yardima ihtiyacim var. bu arada eksik kalanlar icin soyluyorum, 599 tl olan bu urun, nt de 7 kasim a kadar 499 fiyatiyla satistadir. kacirmayin derim. Kaynak: nt ci amca

• 9716 modeli kliksa.com'da 570 tl. +%10 bonus veriyormuş. ama nt'deki fiyatı daha iyiymiş. ama internet sitesinde satmıyor diye hiç mağazaya sormak aklıma gelmedi. teknosada biraz inceledim ekranı ve dış görünüşü çok güzel. ama arka kamera görüntüsü kaliteli gelmedi bana.
  • arkadaşlar hi level t9701 marka tablet nasıl sizce bu polynin ozellikleryle aynı bataryası 7000mah hatta.hem de 420 tl civari işlemcisi de rockship polydeki amlogicden daha. iyi dark evo r9720 marka tablettle aynı işlemcisi o tablet 530 tl civari.yani hi level şu anda on numara gibi duruyo

• quote:

Orijinalden alıntı: yavuzselim13

arkadaşlar hi level t9701 marka tablet nasıl sizce bu polynin ozellikleryle aynı bataryası 7000mah hatta.hem de 420 tl civari işlemcisi de rockship polydeki amlogicden daha. iyi dark evo r9720 marka tablettle aynı işlemcisi o tablet 530 tl civari.yani hi level şu anda on numara gibi duruyo

satıcısı belli bir firma ise, garanti konusunda, yedek parça konusunda sıkıntı yoksa daha iyi tabiki.
    yani, çinden çok çok daha ucuza tablet geliyor ama, muhatap bulmak mesele (benim için) önemli olan bu...

@muzzytr_1905
    teşekkürler paylaşım için, akşama deneyelim

• Gold bilgisayardan bende bir tane aldım şimdi kargo geldi elime fakat açamıyorum 20-30 dakkadır şarjda ama açılmıyor.Zaten nerden açıcağımıda bulamadım. Yardım lütfen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: batu578

Gold bilgisayardan bende bir tane aldım şimdi kargo geldi elime fakat açamıyorum 20-30 dakkadır şarjda ama açılmıyor.Zaten nerden açıcağımıda bulamadım. Yardım lütfen.

Ses butonlarının yanındaki tustan acacaksınız

Bende 9716 HD kullanıcısıyım listeye ekleyebilirsiniz

Saygılarımla....
  • yaa allah rızası için birisi kılıf tercihini bildirsin kim ne aldı nerden aldı yok yokkk bulamadım kapaklı bir kılıf.offff:(
  • http://www.bimeks.com.tr/urun/122052/trust-ipad2-standli-kilif.aspx

ben bu kılıftan aldım teknosalarda var yanında kalem hediyeli.

Ama delikleri tutmuyor biraz işçilik yapmanız gerekicek.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.