Şimdi Ara

Poloyu verip fiesta aldım yorumlarınızı bekliyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
593
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 99 model poloyyu ve 16 bin üzerine verdim. My fiesta aldım 2009 trafiğe Mart 2010 çıkışlı. Bordo renk 140 binde. Hız sabitleme yok ama . Kaza yok birkaç boya var. Evet arkadaşlar yorumunuzu bekliyorum fiestaları açıkçası hiç bilmiyorum ama bu araba denk geldi onu aldım :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• hayırlı uğurlu olsun.dizel mi benzin mi

• Aldıktan sonra yorumu ne yapacaksan ki? Güle güle kullan.

İlla yorum istiyorasan bekle "az daha ver C segment al" tayfası gelir şimdi.
  • Allah razı olsun. Dizel 1.4 motor

• Aldım Ama sonuçta bu foruma başım ne zaman sıkışsa danışırım ve hep de yardım aldım. Yani sonuçta dost ortamında konuşuyormuş gibi hissediyorum ondan söyledim. Tabi yorumlar bişey değiştirmez ama arabamı daha iyi tanımamı sağlar

• 2009 da my fiesta donanım olarak yoktu diye biliyorum, gerçi 2010 mart çıkışlıymış ama o zamanlar da my fiesta yoktu, sadece trend ve titanium vardı

ayrıca racı aldığına göre yorumu senin yapman lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fezalii -- 13 Ekim 2015; 23:03:47 >
  • Arabayı yeni yeni tanıyorum daha:)

• polodan sonra fiesta

• Bu konuda da birisi cikip heran o paraya 2.el bmw 3 alinir yazabilir.

Bence guzel bir degisim olmus. Hayirli olsun. Km fazlaymis biraz ama ustaya gosterip temiz ciktiysa bir sorun olmaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayirli olsun kazasız belasız güle güle kullanın

• hayırlu olsun.

gördüğünüz farkları -/+ olarak bizi bilgilendirir misiniz

• Muhtemelen araciniz My Fiesta degil Trend donanimin paketlisi olabilir.. Sis farli ve alasim jantli bir paketle Trend satmislardi o donem.. Hiz sabitleyici olmayan My Fiesta yok ayrica zaten 2009 yilinda My Fiesta donanim yoktu. Ben de bazen malum sitede gezinirken Trend donanimli araclara My Fiesta yazdiklarini goruyorum.

• sonuçta model yükseltmişsiniz o model polodan hertürlü iyidir.

• Neden polo ya ilahi bir anlam yükleniyor. Ya zaten Polo nun da 2009 modeli 30-35 civarı yani fiesta ile aynı. 99 model polo sonuçta sürekli bozuluyordu nitekim gecen hafta da bozuldu ortalama 700 tl masraf çıktı. Ondan dolayı hemrn elden çıkardım galerici de tanıdık olduğu için sorun etmedi anlaştık.

• Hayirli olsun. Sizin arabanin piyasasini tam bilmiyorum ama 15-17 arasindaysa bence degerinden almissiniz. O kasa fiesta cok guzel. O motoru bi onceki kasada kullandim, yeterli ve simdiki modern dizellere yakin bir karakteri var. Tadini cikar

• Linea alman daha doğru tercih olurdu

• My fiestası olan birçok kişi ile konuştum hız sabitleyicisi olmayan çok. Bu Cruz kontrol my fiestanın bütün paketlerinde olmayabilir. Benim araçta 3 hava yastığı sis farı karartılmış arka cam ve dikiz aynası gibi özellikler var. Ford servisindekiler trend değil kesinlikle dediler

• Nereden baksanız terfi etmişsiniz.

* Model yılı artmış.
    * Malzeme kalitesi çağ atlamış.
    * Sürüş dinamikleri çok daha başarılı.
    * Dışarıdan genç işi, çok tatlı bir görünümü var.
    * Motoru tasarruflu.

Hacim hariç her konuda Fiesta Polo'dan üstün bence.
  • eşşekten inip ata binmişsiniz daha ne olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: seyelap

My fiestası olan birçok kişi ile konuştum hız sabitleyicisi olmayan çok. Bu Cruz kontrol my fiestanın bütün paketlerinde olmayabilir. Benim araçta 3 hava yastığı sis farı karartılmış arka cam ve dikiz aynası gibi özellikler var. Ford servisindekiler trend değil kesinlikle dediler

My Fiesta modellerinin hepsinde hız sabitleyici var; ve yine güvenlik paketi eklenmediği sürece tamamında 2 hava yastığı var. Dediğiniz araç stil paket diye satıldı. Zaten aracınızın ruhsatında modeli de yazması lazım yani Trend, My Fiesta ya da Titanium diye yazar. Ama zaten 2009 model gamında My Fiesta yoktu hatta 2010'da da yoktu. 2011 yılından itibaren satılmaya başlandı. Tabi servis çalışanlarının bile böyle söylemesi çok yanıltıcı olmuş.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.