Şimdi Ara

Kia sportage 1.6 gdi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
11.767
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kia sportage 1.6 gdi kunlanıcıları nasıl memnunmusunuz araçlarınızdan önerirmisiniz

• Eski aracımdır. Çok güzel bir araçtır. Bence tek kusuru var o da 1.6 Gdi. Sportage kesinlikle çok daha iyi bir motoru hak ediyor.

Çok yakar az kaçar. Prins sıvı sistem ya da prins vsi2-di harici diğer kitlerde lpgden çok benzin tüketir.

Çok fazla km yapmıyorsanız ve performans beklentiniz yoksa uyar. Ancak sürekli dizeller ve turbo benzinli araçlar kullandığım için beni tatmin etmedi. Çok memnun olan kullanıcılar da var. Tamamen beklenti meselesi.

Konforlu, iç hacmi geniş, yol tutuşu iyi, tasarımı bence döneminin en iyisi, sınıfına göre aşırı donanımlı, yalıtımı güzel, sorun çıkarmayan bir araçtır. Performans harici kesinlikle öneririm, oldukça kaliteli bir araç. Başka sormak istedikleriniz olursa yardımcı olurum.
  • Dizelini kullanıyorum. İç dış SUV olarak fiyat performans bana göre
  • 2.5 yıldır kullanıyorum 2015 model oto.conseptplus
    -orta donanım paket olmasına rağmen cam tavandan,ısıtmalı koltuklara,otomatik far ayarından ve sileceklerden eğim iniş desteğine
    Bi dünya özellik var ama oto.viteslerde hız sabitleyici yok düz viteslerde var(aynı paket)
    -konfor olarak gayet tatminkar önceki aracım 2013 passattı onunla karşılaştırınca uzun yolda biraz geride kalıyor.
    Genişlik bakımından son derece iyi diz mesafesi baş mesafesi filan
    -virajlarda yol tutuşu bana gayet iyi geldi şaşırtıcı bir şekilde
    -gdi motor iyi ama gaza basarsan öyle yokuşlarda yığılma filan olmuyor aracı yüksek devirde kullanırsan
    O zaman da yakıt tüketimi artıyor.
    Performanslı kullanayım dersen 150-160 lara kadar istekle gidiyor sonrası için en azından benim araçta Arizona düzlükleri lazım
    -şehiriçinde son derece keyifli,yayla yollarında süper aç tavanı püfür püfür çık
    -şehiriçi 10-11lt,şehirdışı8-9 TL.arası kullanıyorum ben
    Kia sportage 1.6 gdiKia sportage 1.6 gdi

• benzinli gitmiyor. gerçekten gitmiyor.
  • Gitmiyor diyenlere bi veri yaziyorum, yorumlasinlar

1.6gdi kia sportage 132hp manuel 0-100 11.5sn
    1.4tsi vw tiguan 125hp manuel 0-100 10.5sn
    1.2 puretech opel grandlandx 130hp manuel 0-100 10.5sn

1.6gdi motor c sinifinda (ceed ve i30) 9.5sn civari 0-100 verisi veriyor. Gitmeyen motor degildir, tam otomatik sanziman performansi torpuluyor. Ve sportage 1.5tonluk bir arac, sanirsam rakiplerinde bu agirlik yoktur

Ek olarak: sportage in 136hp lik dizelinin 0-100 u 11.9sn. piyasadaki 1600cc ve alti en guclu dizel motorlarindan biri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi masterap -- 23 Temmuz 2020; 21:26:7 >
  • fabrika verisi, kağıt hesabı anlamam. bu göreceli bir olgu da değil, benzinli atmosferik 1.6 herhangi bir motor 1.5 tonu çekemiyor gayet net. kendi qq manueldi o da berbattı. bağırıp giidyor diyenler orta şeritte yırtarcasına inletenlerdir o da net.
  • quote:

Orijinalden alıntı: crssover

Eski aracımdır. Çok güzel bir araçtır. Bence tek kusuru var o da 1.6 Gdi. Sportage kesinlikle çok daha iyi bir motoru hak ediyor.

Çok yakar az kaçar. Prins sıvı sistem ya da prins vsi2-di harici diğer kitlerde lpgden çok benzin tüketir.

Çok fazla km yapmıyorsanız ve performans beklentiniz yoksa uyar. Ancak sürekli dizeller ve turbo benzinli araçlar kullandığım için beni tatmin etmedi. Çok memnun olan kullanıcılar da var. Tamamen beklenti meselesi.

Konforlu, iç hacmi geniş, yol tutuşu iyi, tasarımı bence döneminin en iyisi, sınıfına göre aşırı donanımlı, yalıtımı güzel, sorun çıkarmayan bir araçtır. Performans harici kesinlikle öneririm, oldukça kaliteli bir araç. Başka sormak istedikleriniz olursa yardımcı olurum.
    aynen aracın hakkı turbo benzinli yada dizel motor

• 2013 yada 2014suv modellerini tavsiye eder misiniz?
  • Benzin istasyonunuz varsa alabilirsiniz. Yoksa almayın 10 litreden aşağı düşmez
  • Arkadaşım aldı donanımlı olsun diye şuan yakıttan ağlamakta
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.