Şimdi Ara

POLİS JETTA'MIZIN FİLMİNİ ZORLA SÖKTÜRDÜ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
0
Favori
2.060
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    gömmüşler arabayı
  • Arkadaşım cam filmi yasak. 3 numara film çekmişsin içerde kim var ne yapıyosun belli değil. Polis sana sök demekle iyi yapmış. İn arabadan diyip çekiciyle gönderebilirdi de.. İster orda sökersin istersen de otoparkdan çıkarırken mecburen sökersin.. Otoparka çektirmekten iyidir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 12 Angry Men

Cam filmini kendiniz nasıl söktünüz ? Benim bildiğim onu sökmek için fön gibi bir alet var folyoyu ısıtarak yavaş yavaş çıkarıyorsun.

bence de..
  • fiat marka aracım var ilerde vw düşünüyodum neden içi geniş geliyor bana ama

başka markayı kullananı alt sınıf olarak görülüyorsa ciddi bir fanlık var demektir

buda araç fiyatına etki eder hiç gerek yok sanırım en mantıklısı aynı sekilde güvenli baska markalara yönelmek

birde ben o jettayı kullandım o araba ne öyle ya sonradan açılıyor basıyosun basıyosun koltuguda dapdar

meganlar bile ondan oturma olarak geniş
  • üç numara nedir arkadaş bari yağlı boyayla boyayın yada tuğla örün ,polis hanginizle uğraşsın

• civimli C kullanıcısına yanıt
    cam filmine vereceğin para kadar karartmalı ayna alsan daha ucuza gelecek ve çok daha kaliteli bir iş ortaya çıkacak.
    sadece yan camlara 1 numara cam filmi yetiyor.
    kız arkadaşınla sadece arabadamı oturuyorsun ?

eğer üstteki kendi yazdığın maddelerde hala ısrarcıysan durum vahim :S
  • mevsimsiz_kar45 kullanıcısına yanıt
    Bir araç da karartmalı cam opsiyonu var ve alınabiliyor ise, kaç para ise verip almak daha fayda yaratıyor. Hem aracın değeride artıyor. Ön iki cam 1 yada 2 no film yapılır ise işlem tamam olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: manisa_tr

quote:

Orijinalden alıntı: 12 Angry Men

Cam filmini kendiniz nasıl söktünüz ? Benim bildiğim onu sökmek için fön gibi bir alet var folyoyu ısıtarak yavaş yavaş çıkarıyorsun.

bence de..

Çakmakla köşesinden yakarak kavlatabilir, hava da biraz sıcaksa çekerek çıkarabilirsiniz. Ama parça parça iz kalabilir. sonrasında temizlik gerekli.
  • Arkadaslar tamam kanun var kural var yasaksa yasaktir yaptirilmasin kesinlikle. Yapan da cezasini ceksin sorun degil.

Ama icerde ne yaptigin belli degil vs. Bunu anlamiyorum. Yani sonucta araba ozel mulk iceri de ne oldugu bizi pek ilgilendirmez. O zaman evlerimizde cam olsun iceride ne yapiyoruz belli degil. Ha tabi ev araba bir degil ama iceride ne yapildigi belli degil demek de bana biraz abarti geliyor. Koyu camli arabalrin cok oldugu ama suc orani bizden kat kat dusuk ulkeler var sonucta. Cam filmi engellemeyle asayis saglanmiyor. O yuzden hemen iceri de ne oluyora baglamayalim.

Ama desigim gibi yaptirnam yapana da ceza kesilirse uzulmem cunku kanun belli.

• Susar misiniz jetta agliyor suan

• quote:

Orijinalden alıntı: Backstreet

2 numara da yeter hocam..1 numara yaptırmasan daha iyi paran çöpe gider hiçbir artısı uok..Ben 6 senedir 2 numarayla geziyorum tabi kaliteli cam filmi, gündüz hem güneşi kesiyor hem de içi gözküyor, akşam da içi gözüküyor, defalarca cevirmeye girdim sıkıntı yok, Polis görmüyor mu görüyor ama içi gözüktüğü için töleranslı davranıyorlar sağolsunlar...

POLİS JETTA'MIZIN FİLMİNİ ZORLA SÖKTÜRDÜ

Bu fotodaki 1 numara

Daha fazlasını gereksiz görüyorum.

• shadowgeist kullanıcısına yanıt
    Hocam alemsiniz ya

• Zindan gibi filmli araçların arkasında kalmayı hiç sevmiyorum, tüm görüşümü bloke ediyorlar. Keşke devlet net bir kanun çıkarsam da bu şahısların aracını da bağlasalar, o zaman yeltenmezler. Hafif filmlere eyvallah, benim de kabulumdür severim de adam resmen sinema salonu gibi yapıyor aracı, bazısı öyle bir film de kaplıyor ki stop lambası görünmüyor. Geçen e5'te önüme siyah bi civic takıldı 54 plaka, camlar zifiri karanlık film, arka lambaları da aynı filmle kaplamış adama çarpacaktım nerdeyse frene bastığı anlaşılmıyor artık.
  • Çok ayıp etmiş çok.

• arabamın içinde ne yaparım yaparım milletteki kafaya bak içerde naptıgını goremıyormuş güneş yakıyor, aracımın içindeki döşeme mahvoluyor.

polisin durdurma ve arama sorma yetkisi var zaten varsa sıkıntı durdurur, kaçan olursa zaten suçludur gerekli işlem yapılır

patlayan aracların kacında film vardı yada benzer olayların niye durdurulmadılar ? demekkı fılmsız aracada fılmlı aracada bakan eden yok

millete eziyet olsun işte başka anlamı yok film cezasının
  • quote:

Orijinalden alıntı: shadowgeist

Filmini söktün jettamin
    Rezil oldum onunde manitamin
    El vicdan be polis aabey
    Ben onu priminyum diye aldim

Jettam var dsg li
    Fanboylar der sizofrendir eleştireni
    Prestij standart cektim 3numara filmi
    Nettin polis aabey yaktın beni

hahahahahaah
  • 5 numara film nedir arkadaş, 1 üstünü trafikten men etseler yeridir. Zindan gibi araba, polis haklı.

• 3 numara filmi arkadaşlarımdan biliyorum aganigi naga nigi yapmak için yaptırıyorlar sonuçta yasak haketmişsiniz 1 numara neyinizi yetmiyor.

• Benimde gecen 1.2tsi otomatik aydinlatma paketli 2015 model 16 bindeki golfumu durdurmuslardi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-EFAE9B29C -- 20 Ağustos 2016; 0:04:27 >
  • Polis haklı beyler

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.