Şimdi Ara

PlayStation Showcase 2023 | ANA KONU (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
394
Cevap
8
Favori
12.845
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • asıl komedi olan sunumun başlarında gösterilen her oyunda PS5 & PC yazmasıydı. PlayStation Showcase 2023 | ANA KONU 

sony;

- biz tekel değiliz ki ya PC'ye de geliyor işte her oyun. PlayStation Showcase 2023 | ANA KONU 

• Alan Wake 2 pc epic'de 16,17 dolar.

Valla yapıştırıp geçilir, kesin zam gelir bu fiyata.

• Dragons Dogma 2, GhostRunner 2, HellDivers 2 gibi çok güzel devam oyunları gördük.

Yeni ve heyecan uyandırıcı IP ler de vardı. Towers of Aghasba, Phantom Blade ve Sword of the Sea gibi.

Ama beni en çok heyecanlandıran 3 oyun Alan Wake 2, MGS3 Remake ve Spiderman 2 oldu.

MGS3'ü PS2'm olmadığı için oynayamamıştım. Böyle övülen bir oyunu oynamayı istiyordum. Nasip olacak sonunda.

Bence etkinlik gayet iyi geçti. Kötüydü diyenler GTA 6 mı bekliyordu ki?

• AnondraX kullanıcısına yanıt

MGS 3 Snake Eater Remake olarak hayal bile edemiyorum muhteşem olacak

• MGS 3 remake çok iyi oldu. PC'ye de geliyor.

• Alan Wake 2 , PS5 te 389 TL, kapan kapsın. Xbox ta 925 TL. Fiyat düzeltilmede ön sipariş geçin.
    PlayStation Showcase 2023 | ANA KONU

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Project q olayı nedir beyler bilen birisi açıklayabilir mi?

• detachable disc drive söylentileri cihazın slim versiyonu yalan çıktı el konsolu ise tam bir facia 100 liraya satılan aparat ile aynı olayı telefonda yapılabilir tam bir akıl tutulması

• Ben sunu anlamadim. Spiderman 2 nasil oluyorda bu grafiklerde olabiliyo? Gosterdikleri Trailer tamamen CGI'dan ibaretmis ve oyunla alakasi yokmus bu anlasiliyor. Bundan sonra gameplay gostermedikleri hicbir trailere inanmamak gerektigini gormus olduk.

Bu Trailer:

https://www.youtube.com/watch?v=qIQ3xNqkVC4

Bu Gameplay:

https://www.youtube.com/watch?v=XrPZSq5YXqc

Cok cevresel detaylarla da ugrasmamislar gibi geldi. Ornegin 2. videonun 12.20 dakikasina bakarsaniz, elemani kurtarip asfalta firlatiyor ve öyle bir toz dumanı çıkıyor ki zannedersın inşaat kumunun üzerine düşmüş gibi.

PlayStation Showcase 2023 | ANA KONU

• John Denver kullanıcısına yanıt

Sony de kaliteyi düşürmeye başlayacak gibi maalesef. Saçma sapan online oyunlar yapıyor aldıkları firmalar 2025 e kadar da online oyunlara yüzde 60 single oyunlar için yüzde 40 bütçe ayrılacakmış. Spiderman 2 nin grafikler yerlerde sürünüyor bir de Ps5 tüm gücü kullanacak falan diyorlardı

• A r c h A n g e L. kullanıcısına yanıt
    Efsane oyun

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Metal Gear Solid 3 ve Dragons Dogma 2 dışında heyecanlandığım bir oyun olmadı. Bu oyunlarında çıkış tarihi belli değil :(

• Hiç bir oyun beni heyecanlandirmadi bir MGS yi çok ovdukleri için onu merak ediyorum

• call of duty, abk muhabbeti hem xbox hem de sony tarafını açıkça baya meşgul etmiş gibi. Öyle ki konsol satmak için exc oyun yapmak modelini benimsemiş sony nin exc kalitesi yerlerdeydi.

Xbox tarafı zaten abk alımından dolayı geliştirdiği oyunları da salmış durumda. Hem xbox hem de ps tarafı için bu davanın kısa sürede sonuçlanıp abk yı microsoft un alması en hayırlı olay olacaktır biz oyuncular için.

Ps fanatikliği yapıp bu alıma karşı çıkmanın manası da yok artık, ps nin düştüğü hali gördük bu akşam. Siz jim ryan değilsiniz, sony hissedarı değilsiniz. Oyuncu olarak düşünüp bu abk alımının daha fazla uzamasını istememeniz lazım zira görünen o ki microsoft abk yı alana kadar bu işin peşini bırakmayacak.

Özet olarak sony nin zayıf sunumunu abk davasına bağlıyorum ben. Sony de şu anda doğru düzgün bir planlama yapamıyor alım belli olmadığı için. Sony nin stratejisinin abk den bağımsız olması imkansız zaten. Kendileri itiraf etti... Belki ellerinde yeni ip var fakat göstermek istemediler xbox a koz vermemek için. Bunlar gayet ihtimali olan şeyler.

microsoft a abk yı versinler bu iş huzur içinde çözülsün, hem sony hem xbox yoluna baksın yoksa bu nesil çöp olacak...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GeraltofRiviaCiri16 -- 25 Mayıs 2023; 3:15:24 >

• Pragmata beklerken Dragon's Dogma 2 çıktı.

• Girilen beklentiye göre son yılların en kötü sunumu oldu maalesef büyük hayel kırıklığı. Sony de işi fazla ciddiye almamaya başladı tıpkı rakibi gibi.

• Sunumu şimdi izledim ps5'i 4 ay önce sattım pc güçlendirmek için biraz içim buruk olsa da bugün iyiki satmışim diyorum Sony eski Sony değil 1 saatlik sunumda 3.parti firmaların cicili bicili oyunlarını gösterdiler sunumun en iyi yanı alan wake ve mgs 3 gerisi çer çöp gerçekten Spiderman hoş dursa da vay anasını değil sadece ps5 özelin de çıkan oyun neden böyle görünüyor anlamak çok güç çıkışından 6 ay sonra pc ye de gelecek zaten ..

• Thejoker58906 T kullanıcısına yanıt

Lou1'e kaç defa remaster yaptılar. Bununda Ps5 versiyonunu çıkartırlar PlayStation Showcase 2023 | ANA KONU 

• AnondraX kullanıcısına yanıt

Ex bekliyordu hocam.

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.