Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (1263. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
76.218
Cevap
1.564
Favori
3.789.559
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12611262126312641265
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yarin gece 12 de indirimler degisebilir usa storede erken erisimde olmayan bazi oyunlar erken erisim kapaninca indirime girmis usada ne indirim varsa burayada uyarlandi o yuzden skyrim fallout4 gibi oyunlari bekleyenler beklesin dark souls 3 de indirime girmis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar yeri değil pek ama hazır konu kalabalıkken sorayım dedim. 3 adet hesabım var ps içinde. Birisi konsolu ilk aldığım gün açtığım ve hiçbir zaman oyun alamadığım hata veren hesap.

Diğeri bi USA hesabı ve sonuncusu da oyun almayı başardığım yeni TR hesabım. Bu oyun alabildiğim son hesap dışındaki diğer iki hesaba giriş yaptığımda ps kontrolcunun ışığı kırmızı yanıyor.

Sebep nedir ?
  • Arkadaşlar ben dishonored 2yi çok önceden indirmiştim trial versiyonu yani satın alsam download falan gerekmicek oyun full çünkü. Ama ben plus indirimden faydalanıp oyunu başka bi hesaptan almak istiyorum. Alırsam tekrar indirmem gerekecek mi?

• Arkadaşlar bu indirimler sadece psn plus üyelerine özel olarak mı kalacak? Witcher 3’ü alıp PS4’te bitirmek istiyorum. Plus üyeliğim bitti.

• quote:

Orijinalden alıntı: RedDead123

Arkadaşlar bu indirimler sadece psn plus üyelerine özel olarak mı kalacak? Witcher 3’ü alıp PS4’te bitirmek istiyorum. Plus üyeliğim bitti.

Hayır hocam. Plus üyeler için iki gün erken başladı indirimler.
  • RedDead123 R kullanıcısına yanıt
    yarın plus olmayanlarda faydalanacak aynı indirimlerden
  • imax1 kullanıcısına yanıt
    selamlar.

bir tane mail alin hocam. örnek hotmailden. adindan o mail bilgileriyle bir tane tr psn hesap açin. devaminda google dan 14 günlük tr psn tazip cikan sayfada sepete ekleyip kredi karti bilgilerini girince alabiliyorsunuz. sonrasinda karti account set. den silebilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: ` quaD.

quote:

Orijinalden alıntı: arkham92

Forumda kimse mi basket sevmiyor be biri NBA 2k18 alsa da secondary hakka ortak olsak beyler

Pri sec isi nasil oluyor ?

Hocam şöyle oluyor mesela forumda kardeşlik konusu var;

https://forum.donanimhaber.com/ps4-dijital-oyun-kardeslik-satis-takas-grubu-satilik-ilanlar--109819213

Burada kullanıcılıar oyunları ortaklaşa fiyatlarla alıp beraber oynayıp satabiliyorlar. Pri hesap için %60, secondary hesap için %40 ödeme paylaşımı oluyor. Pri hesabın avantajı alınan oyunu istediği her hesabında oynaya biliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: michael01

us psn yeni indirim mi gelmiş? black friday dışında yeni indirimler var gibi.

Mesela Assassins Ccreed syndicate daha önce us psnde indirimde değildi fakat şimdi %60 almış. Tr psnde de indirime girer mi acaba?
  • fiyatlar çok yav. gerçi doların 4 tl olduğu ülkede düşünmek lazım.
    pas geçecem heralde.
  • Nfs Payback almayı düşünen var ise Pri-Sec fark etmez. Alabiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KenanK89 -- 22 Kasım 2017; 2:54:5 >
  • Arsenal FC, Avei21 teşekkür ederim arkadaşlar. Fazla aktif bir kullanıcı değilim, o yüzden ikinizi birlikte etiketleyip yorum yazamadım. İyi oyunlar.

• blackprague kullanıcısına yanıt
    Yok hocam, şu an konsolda yüklü ise gerek olmaz. Birinin sürümü atıyorum standart diğeri deluxe falansa ufak bir güncelleme yapar o kadar.
    Sürümler aynı ise farklı kullanıcıya oynama vs sorun çıkarmaz
  • Gta 5 ve Bf1 Devrim paketini almayı planlıyorum. Pri hak bende kalacak şekilde sec hakkına talip olan varsa birlikte alabiliriz oyunları. Eski ve referanslı arkadaşlar tercihimdir. :)

• sasa_iliç kullanıcısına yanıt
    pm
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arsenal FC

quote:

Orijinalden alıntı: michael01

us psn yeni indirim mi gelmiş? black friday dışında yeni indirimler var gibi.

Mesela Assassins Ccreed syndicate daha önce us psnde indirimde değildi fakat şimdi %60 almış. Tr psnde de indirime girer mi acaba?

girecegini dusunuyorum acikcasi orada ki indirimlerle birebir girdiler bende skyrim bekliyorum her ne kadar oynasak da kesmiyor nalet oyun

• Fifa 18 ve gran turismo ile noktaladık bu seneyide. Witcher 3 tom raider indirimdeyken almıştım zaten. Yaza kadar götürür bunlar. Zaten %90 bf1 takılıyorum. Assasins ile cod 100 TL’nin altına düşerse yaza kadar onlarıda alırız.

• epsotel E kullanıcısına yanıt
    Hocam sunucu olarak sorun yaşarsınız Türkiye'deki kimse ile oynayamazsiniz, bu sorun pes te var maalesef ama FIFA da yok bilginize ben yaşadım tecrübe ile sabit..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gta v almayı düşünen varsa pri hakkına talibim.

• quote:

Orijinalden alıntı: RedDead123

Arkadaşlar bu indirimler sadece psn plus üyelerine özel olarak mı kalacak? Witcher 3’ü alıp PS4’te bitirmek istiyorum. Plus üyeliğim bitti.

Plus u şuanda 135 tl ye satın alabilirsiniz
  • 
Sayfa: önceki 12611262126312641265
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.