Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (1261. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
76.139
Cevap
1.562
Favori
3.783.095
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12591260126112621263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • us psn yeni indirim mi gelmiş? black friday dışında yeni indirimler var gibi.
  • renzokuken kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

GTA 5 ve Final Fantasy XV Premium Edition en düşük fiyatını görmüş bu indirimlerde.
  • Scorpion28 kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle GOTY alın hocam.İki tane DLC geliyor zaten ikisi de ayrı bir oyun gibi.
  • Gran turismo sport 109 liraya düşmüş fiyat çok iyi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bloodborne kutulu oyun aldım yeni başlayacağım. Oyuna başlamadan DLC’yi şimdiden almamın bir faydası var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darktemplar1903 -- 21 Kasım 2017; 22:18:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 17Scorpion

Malesef. Yeterince denedim ancak hep hata verdi. 3 denemeden sonra daha da denemedim. Kismet yarına artık. Yil olmuş 2017, Sony ile uğraştığımız olaya bak. Bunu kimseye de anlatamıyoruz. Ariyoruz veya aranıyoruz ancak Sony tarafından hiçbir geçerliliği olmayan belli standartlardan bahsedip yine deneyin diyorlar...

Valla aynen hocam iki ayrı hesaptan denemedigim yol kalmadı umarım saçma sapan bi de bloke koymazlar hesabıma bu olmayan işlemler yüzünden . Yarın da olmazsa boşuna bi de ps plus uyeliği almış olacağız, bu ps in herşeyi guzel de şu olayı kanser ediyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: arkham92

Forumda kimse mi basket sevmiyor be biri NBA 2k18 alsa da secondary hakka ortak olsak beyler

Pri sec isi nasil oluyor ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 12 aylık plus denedim alamadım, oyunu denedim satın aldım 1 dakika sonra tekrar denedim ama plus üyeliği alamadım.

Başına böyle birşey gelen var mı?
  • Gt Sports oyunu offline oynamak için alınırmı acaba eşimle birlikte oynamayı düşünüyorumda

• Gran turismo sport fiyatı gerçekten iyi ama yani daha yeni oyun hemen neden indirime girdi anlamak mümkün değil. 1 hafta önce "oyun yeni" diye alan, bu BF indirimlerinden haberi olmayan adam ne yapsın!?!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tugayy

Gt Sports oyunu offline oynamak için alınırmı acaba eşimle birlikte oynamayı düşünüyorumda

Oyunda split screen yarış var. Ekran ikiye bölünüyor, 2 kişi yarışabiliyor. Bunun haricinde çeşitli görevler ve yapay zekaya karşı yarış var. Oyun genel olarak online modlara yönelik. Kısacası "offline olarak" eşinizle 2 kişilik yarış oynayabilirsiniz, yapacak başka bir şey yok gibi.

• Herkes psn e girip baksın sanırım herkese Fifa 18 verilmiş :-)

• fifa 18, horizon zeor dawn, ratchet and clank ve gta v bekliyordum.
    fifa ve gta v alınabilir seviyede ama diğer ikisi yeteri kadar düşmemiş, kutulu olarak daha ucuza bulunabiliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: zack06

Herkes psn e girip baksın sanırım herkese Fifa 18 verilmiş :-)

deneme sürümüdür, full olsa yerinde duramazsın

• Yaw arkadaşlar sabah evil within 2 almıştım güzel parayı çekti aldım oyunu sonra kartı sildim hep silerim lakin biraz önce arkadaş söyledi fifa 18 almadığı halde purchased yazmış onda ve indirmeye almış oyunu bende bi bakayım dedim bende de alınmış gözüküyor ve bende indirmeye aldım makinayı açınca indirecek çok ilginç bedavadan fifa 18 geldi

• Gran Tourismo standart versiyonu 109 lira

bi üst versiyonu 149 lira

ikisinin arasındaki farka değecek bi rakam mı 40 lira ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Texassm0ke

quote:

Orijinalden alıntı: zack06

Herkes psn e girip baksın sanırım herkese Fifa 18 verilmiş :-)

deneme sürümüdür, full olsa yerinde duramazsın

Full.oyun full

• Bende de satın alınmış gözüküyor ama demo indiriyor :D
  • usa psn den pes 2018 alsak türkçe içinde destekler mi?

Ve online oynadığımızda sunucu olarak sorun çıkartır mı?

şuan 30 dolara inmiş orda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi epsotel -- 21 Kasım 2017; 22:44:14 >
  • Alastair JR A kullanıcısına yanıt
    Single için muazzamdır, multisini fazla oynamadım ama multisi de çok güzeldi şuan oyuncu var mı hiç bir fikrim yok. Single için alınır ama o diyim :)
  • 
Sayfa: önceki 12591260126112621263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.