Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (1265. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: oyungazi Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü2 Mobil
5 sn
76.123
Cevap
1.561
Favori
3.780.566
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
23. Sırada  bugün en iyi #11
Sayfa: önceki 12631264126512661267
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İlgin için teşekkürler hocam.Bir arkadaş yardımıyla ps üzerinden aldım.
  • Arkadaşlar ne önerirsiniz? Aklımdaki oyunlar;

1- Wolfenstein 2
    2- Evil Within 2
    3- AC: Origins

TR PSN'de ilk 2 oyun oldukça uygun. AC: Origins ise yılbaşı indirimlerinde fiyatı daha da düşebilir diye tahmin ediyorum. AC'yi bekletip ilk 2 oyunu mu alsam yoksa yılbaşı indirimlerinde bu oyunların fiyatlarının biraz daha düşmesini mi beklesem? En olmadı Wolfenstein 2 veya Evil Within 2'den birini kesin almak istiyorum, ikisini de oynayanlar hangisini tavsiye eder?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TaKo

Arkadaşlar ne önerirsiniz? Aklımdaki oyunlar;

1- Wolfenstein 2
    2- Evil Within 2
    3- AC: Origins

TR PSN'de ilk 2 oyun oldukça uygun. AC: Origins ise yılbaşı indirimlerinde fiyatı daha da düşebilir diye tahmin ediyorum. AC'yi bekletip ilk 2 oyunu mu alsam yoksa yılbaşı indirimlerinde bu oyunların fiyatlarının biraz daha düşmesini mi beklesem? En olmadı Wolfenstein 2 veya Evil Within 2'den birini kesin almak istiyorum, ikisini de oynayanlar hangisini tavsiye eder?

acye acima derim oyun yok arti yok satiyor yilbasinda da gelse gelse yuzde 40 indirim gelir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tugaytutalay

Arkadaslar shadow of war'i onerir misiniz , alinmali mi sizcce

Merhaba oyun cok iyi hocam bence almalisiniz tavsiye ederim yaklasik 40 saat oynadim yan gorevler filan cok tabi tercih sizin...

• TaKo kullanıcısına yanıt
    Ac'yi beklet ve diğerlerine gelince tarzın ne ise ona yönel. Ben korku oyunlarını pek beceremem ama wolfesteinı da çok seviyorum ilk oyundan sonra ama bugün Evil within 2 alacağız inşallah bir aksilik olmazsa .

• Uncharted 1, 2, 3'ü PS3'e, Uncharted 4'ü de PS4 Pro için kutulu olarak aldım fakat Uncharted Kayıp Miras'ı PSN'den alsam mı diye düşünüyorum. PS3'te tüm oyunları kutulu aldım, PS4 Pro için Exclusive oyunları kutulu, diğerlerini dijital alma planım vardı ama şu an indirimde Kayıp Miras 59 TL ve bunu alırsam yurtdışında yaşayan abim de oynayabilecek ve dahası Türkçe olacak. Kararsız kaldım epey.

Güncelleme: Abimle ortak oynarız diye PSN'den satın aldım, ileride illa kutu da olsun dersem artık oyun iyice ucuzladığında 2. elden kutulu olarak alabilirim ya da boş PS4 oyun kutusu alıp renkli çıktı alırım, durur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HuNTeR_1907 -- 22 Kasım 2017; 8:3:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: carpenokte

Almadım almam da Fifa 17 den devam

FIFA 18

219 TL

119 TL'ye düşsün alicam

2 kişi 60 TL den..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • psn plus üyeliği 179 tl görünüyor bende indirim varmış ben bundan nasıl yararlanacağım ?
  • 185 tl'ye Fifa 18 Ronaldo Edition aldım, normal sürüme ek 3000 fifa point veriyor. Markette 2000 fifa pointin 50 küsür lira olduğu sayarsak güzel fiyat. Ultimate Team oynayacaklar, Ronaldo sürüm alsınlar.
  • renzokuken kullanıcısına yanıt
    Rica ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: Alsancak

psn plus üyeliği 179 tl görünüyor bende indirim varmış ben bundan nasıl yararlanacağım ?

Kampanya sayfasından bakmanız lazım

https://store.playstation.com/tr-tr/grid/STORE-MSF75508-PLUSINSTANTGAME/1

• Ps plus 4 gün önce 12 aylık almıştım
    12 ayın üzerine 12 ay eklenecektim şu mesajı aldım:

Zaten bir ps plus üyelisisiniz.
    Mevcut üyeliğiniz 18.11.2018 tarihinde otomatik yenilecek.

Sepete ekleniyor fakat satın almaya çekindim bu uyarı mesajı görünce.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stepspeeddd -- 22 Kasım 2017; 9:25:19 >

• Arkadaşlar ben uncharted 1-2-3 oyunlarını ayrı ayrı satın aldım tanesi 22 liraydı plus üyelerine 1.oyunu 2 saat kadar oynadım ama çok eski oyun olduğu için grafikler pek tat vermedi özellikle yeni nesil oyunları oynadıktan sonra tekrar açmak istemedim. 2. ve 3. oyunları daha hiç açıp oynamadım benim bunları iade etme şansım var mı? XBox da 2 saat oynamazsan iade edebiliyordun.
  • Steam'de olduğu halde GTA5, Uncharted Kayıp Miras aldım ve PS Plus aboneliğini 135 TL'ye uzattım ek 1 yıl daha, DriveClub Season Pass'te herhangi bir indirim yok, olsa alacaktım onu da.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bkblt85

Arkadaşlar ben uncharted 1-2-3 oyunlarını ayrı ayrı satın aldım tanesi 22 liraydı plus üyelerine 1.oyunu 2 saat kadar oynadım ama çok eski oyun olduğu için grafikler pek tat vermedi özellikle yeni nesil oyunları oynadıktan sonra tekrar açmak istemedim. 2. ve 3. oyunları daha hiç açıp oynamadım benim bunları iade etme şansım var mı? XBox da 2 saat oynamazsan iade edebiliyordun.

ps de iade yapabilen görmedim.kabul etmezler gibi.
    hiç indirme yapmadıysan iade edersin diyen duydum fakat.

bence grafiği kötü değil Uncharted 1-2-3 ün
    Uncharted 4 ün grafiği çok iyi olduğu için kötü gözüküyor
    Uncharted 2 yi oynayın fikriniz değişebilir

• quote:

Orijinalden alıntı: stepspeeddd
    https://hizliresim.com/lb80OJ][simage]https://i.hizliresim.com/lb80OJ.jpg

Ps plus 4 gün önce 12 aylık almıştım
    12 ayın üzerine 12 ay eklenecektim şu mesajı aldım:

Zaten bir ps plus üyelisisiniz.
    Mevcut üyeliğiniz 18.11.2018 tarihinde otomatik yenilecek.

Sepete ekleniyor fakat satın almaya çekindim bu uyarı mesajı görünce.

Ben de 07.11.17'de 1 yıllık üyelik başlatmıştım, az önce 135 TL'ye 1 yıl daha uzattım. Satın alma işlemine devam ederseniz zaten başlangıç tarihi, şu anki aktif aboneliğin bitiş tarihi olarak görünecek ve o tarihten itibaren 1 yıl eklenecek. Kendimden örnek vermek gerekirse, 07.11.2018'de başlayacak dendi ve geçerlilik süresi için 07.11.2019'a kadar dedi, herhangi bir sıkıntı olmadı, en azından öyle görünüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HuNTeR_1907 -- 22 Kasım 2017; 9:38:20 >

• Yarından sonraki tüm üyelere açılacak indirim oranları aynı mı olacak?

• quote:

Orijinalden alıntı: Nemanja Bjelica

quote:

Orijinalden alıntı: bkblt85

Arkadaşlar ben uncharted 1-2-3 oyunlarını ayrı ayrı satın aldım tanesi 22 liraydı plus üyelerine 1.oyunu 2 saat kadar oynadım ama çok eski oyun olduğu için grafikler pek tat vermedi özellikle yeni nesil oyunları oynadıktan sonra tekrar açmak istemedim. 2. ve 3. oyunları daha hiç açıp oynamadım benim bunları iade etme şansım var mı? XBox da 2 saat oynamazsan iade edebiliyordun.

ps de iade yapabilen görmedim.kabul etmezler gibi.
    hiç indirme yapmadıysan iade edersin diyen duydum fakat.

bence grafiği kötü değil Uncharted 1-2-3 ün
    Uncharted 4 ün grafiği çok iyi olduğu için kötü gözüküyor
    Uncharted 2 yi oynayın fikriniz değişebilir

Teşekkür ederim hocam evet 1080p olduğu için çok kötü değil ama şimdi second son oynadıktan sonra o grafikleri o ışıkları gördükten sonra o oyunları hiç açasım gelmiyor :(

• hiç indirmediğim oyunu iade için form doldurdum geri dönüş olmadı

• stepspeeddd S kullanıcısına yanıt
    Dostum otomatik yenilemeyi kapat satın almana izin verir. Buradaki bazı üyeler öyle çözdü.

• 
Sayfa: önceki 12631264126512661267
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.