Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (1264. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
12 Misafir (3 Mobil) - 9 Masaüstü3 Mobil
5 sn
76.142
Cevap
1.562
Favori
3.783.663
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
71. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 12621263126412651266
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar kart sorunu yaşayan varsa storeda 50-150 tl arası alışverişte adınıza satın alım yapabilirim. ininalimde bakiye kaldı onu nakite çevireceğim. özel mesaj atabilirsiniz
  • ps4'ü begenmedim tekrar pc toplayacagim. Uncharted4'ü oynadim cok hosuma gitmedi ama sonlara dogru hikayesi baya hosuma gitmisti. Yakin zamanda satacagim, satmadan önce şu last of us'u alip oynasam mi? 23 liraya dusmus

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bf1 premium alacağım ama wallet ds para kalmamış. Yarın yüklerim de indirim ne zamana dek acaba.

• Last of us ps3te 23₺ ama Ps4te indirimde değil

• aynen öyleymiş vazgectim almaktan

• quote:

Orijinalden alıntı: Brandt

ps4'ü begenmedim tekrar pc toplayacagim. Uncharted4'ü oynadim cok hosuma gitmedi ama sonlara dogru hikayesi baya hosuma gitmisti. Yakin zamanda satacagim, satmadan önce şu last of us'u alip oynasam mi? 23 liraya dusmus

Bi an heyecan yaptırdın ps3 versiyonu 23 tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sivridis

Bf1 premium alacağım ama wallet ds para kalmamış. Yarın yüklerim de indirim ne zamana dek acaba.

27 Kasım
  • Bu arada FIFA alacak arkadaşlar bu sene FIFA 18 almayın. 2002 World Cup'tan beri FIFA oynayan biri olarak söylüyorum bunu. Paranızı daha iyi oyunlara yatırın. Seneye alırsınız FIFA'yı. Böyle lanet bir şeye paranızı kaptırmayın. Emin olun oynamamakla bir şey kaybetmezsiniz bu sene.
  • Battlefield 1 ve Titanfall 2 paketini alacagim 154,50 TL.Sec hakkina talip olanlar iletisime gecebilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • navarro4 kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım deluxe aldı. Puan biriktirip deluxe arabalarını açabilirsin dedi. Bir kaç yarışta bir araba aciliyormus.

• aLdacTrack kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler Bilgi için

• AC trıple pack ortak arıyorum sec hesap bende kalıcak
  • Almadım almam da Fifa 17 den devam

• hay ben böyle store un ya. Kendi paramızla rezil oluyoruz. Plus üyelik alamıyorum beyler. Ne zamana kadar geçerli ola ki bu plus ın indirimi, o da 27sine kadar mı ?
  • normalde playstationdan herhangi bir şey alamaz, pc üzerinden store a girip alabilirdim. az önce oyun almaya çalışırken pc üzerinden belki 25 kere denedim alamadım, son olarak playstation üzerinden deneyeyim dedim, anında onay verdi işleme.

her zamankinin tam tersi gerçekleşti yani bilginize.

satın alma işlemi yapamayanların işine yarar belki.
  • Ana hesabimdan oyun alabiliyorum.baska hesaba kredi karti eklenmiyor kart no yanlis diyor delirecem.bende bastım blodborne goty i ana hesabimdan

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brandt

ps4'ü begenmedim tekrar pc toplayacagim. Uncharted4'ü oynadim cok hosuma gitmedi ama sonlara dogru hikayesi baya hosuma gitmisti. Yakin zamanda satacagim, satmadan önce şu last of us'u alip oynasam mi? 23 liraya dusmus

o oyun ps3 hocam

• arkadaşlar bunu alınca payday 2 ve crimewave edition geliyor değil mi? yoksa sadece dlc falan mı?

https://store.playstation.com/tr-tr/product/EP4040-CUSA01761_00-PAYDAY2CRIMEWAVE
  • quote:

Orijinalden alıntı: splinterfalcon4798

arkadaşlar bunu alınca payday 2 ve crimewave edition geliyor değil mi? yoksa sadece dlc falan mı?

https://store.playstation.com/tr-tr/product/EP4040-CUSA01761_00-PAYDAY2CRIMEWAVE

Tam oyun yazıyor, oyun + dlc yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayalet16

hay ben böyle store un ya. Kendi paramızla rezil oluyoruz. Plus üyelik alamıyorum beyler. Ne zamana kadar geçerli ola ki bu plus ın indirimi, o da 27sine kadar mı ?

Plusa özel indirimler bu gece bitecek, indirimler 27'sine kadar devam edecek.
  • 
Sayfa: önceki 12621263126412651266
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.