Şimdi Ara

PlayStation 5 Teknik Rehber[SSS][Dualsense][Drift/Coil whine/Trigger] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
149
Cevap
40
Favori
12.594
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • WD_BLUE SN570 1TB M.2 2280 PCIe Gen3 NVMe up to 3500 MB/s read speedhttps://www.amazon.fr/dp/B09HKDQ1RN?ref_=cm_sw_r_apan_dp_XZB180E6NJCTDX4KZBH1

Şu ssd Ps5 için uygun mudur? Nasıl anlayacağım, çok güzel fırsat buldum, kaçırmayayım eğer uugunsa
  • Beetleguese kullanıcısına yanıt

Hayır hocam gen 4 olmak zorunda ve okuma yazma 5000 üzerinde olursa daha makul. Ama dediğim gibi gen 4 olmazsa kabul etmiyor makine.

• Beetleguese kullanıcısına yanıt

250 GB ile 4 TB arasında kapasiteye sahip bir PCIe Gen4 x4 M.2 NVMe SSD olması gerekiyor.

• Aragorn Elessar kullanıcısına yanıt
    İşe yaradı mı?
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    Daha gelmedi kargo. Zaten aksilik bu ya TV'de cortladı, ledleri yandı. :) TV'nin de gelmesini bekleyeceğim ayriyetten. Sonucu yazarım mutlaka.
  • Kontakt sprey geldi yalnız şu an şu an TV'im olmadığı için deneyemiyorum.

PlayStation 5 Teknik Rehber[SSS][Dualsense][Drift/Coil whine/Trigger]

Bu video da eleman analoğa kontakt sprey'i sıkıyor ve drift yok oluyor. Yorumlarda da herkes işe yaradığını belirtmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aragorn Elessar -- 7 Temmuz 2023; 13:39:7 >

• Aragorn Elessar kullanıcısına yanıt

Minimum düzeyde nemlendirmekte (sıvı) sorunu geçici olarak çözüyor, kendimde denedim sonuç aldım.

• aschil kullanıcısına yanıt
    Bir arkadaş @Targaryen96 sprey sıktığından beri 2 aydır sorunsuz kullanıyormuş.
  • ben şu ürünü alıp sıktım bir işe yaramadı, 1 gün idare etti gibiydi ama bugün yine drift yapıyor

https://www.n11.com/urun/best-devre-temizleyici-yagsiz-el200-200-ml-25770893?

• Dualsense'in yuvarlak tuşu içine yapışkan dökülmüş gibi basmaya başladı 3 gündür bu şekilde. Bir çözümü var mıdır acaba...
  • Selamlar, drift sorunu bende de var artık ve maalesef cihazımın garantisi de bitti.

Sol analog kendi kendine yukarı ya da sağa sola yönleniyor, o dualsense ile hiçbir oyun oynayamıyorum. WD40 da sıktım ama hiçbir işe yaramadı.

Düzgün ve kaliteli hizmet veren ve uygun fiyata tamir edecek firma var mı bildiğiniz?

Sıfır Dualsense fiyatları saçma sapan hale gelmiş.

Yer: İstanbul - Anadolu Yakası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Legoloman -- 17 Temmuz 2023; 16:40:48 >
  • Dualasense’in sol analogunda aşırı olmasa da hissedilebilir şekilde drift sorunu başladı garanti karşılıyor mu bunu? 9 ay önce almıştım konsolu karşılıyorsa kaç gün sürüyor değişim veya tamir süresi?

• Sedat_60 kullanıcısına yanıt
    10 gün belirtilen süre. Stok durumuna göre uzar veya kısalır değişimde. Karşılıyor.
  • Legoloman kullanıcısına yanıt
    Sony yetkili servisden fiyat istiyebilirsiniz. Fiziksel servise gitmenizi öneririm.
  • aschil kullanıcısına yanıt

Sony tr garantili yarın arayayım bari teşekkür ederim ilginiz için

• Sedat_60 kullanıcısına yanıt
    En yakın servisin konumunu alıp faturasıyla beraber verin cihazı. Drift sorunu zamanla artıyor ve ileride kullanılmayacak boyuta ulaşıyor. Büyük olasılıkla değişim alırsınız.
  • Firestorm1911 kullanıcısına yanıt
    Garantiye vermekle birlikte. İçini açmanız garantiyi bozar. Eğer kendiniz yapmak istiyorsanız buna istinaden bir kaç link paylaşayım. Dualsensein yedek parçaları satılıyor. Değiştireceksiniz.
  • 2 gün önce İstanbul-İncirli'deki servise bıraktım durumunu takip edebileceğim bi yer var mı?

• Drift problemi ile ilgili sorunlu dualsenseyi garantiye verdim yerine gelen sıfır kola bakın. Malzemeden çalmışlar gibi bunlar bana sahte kol mu verdiler çıkan sese bakın. 😡😡

• ll BLooD ll L kullanıcısına yanıt
    Bu gerçek mi ?
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.