Şimdi Ara

PlayStation 5 Teknik Rehber[SSS][Dualsense][Drift/Coil whine/Trigger] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
149
Cevap
40
Favori
12.594
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler selamlar oğlan bugün oynarken nasıl yapmış bilmiyorum ama kol sararmış, galiba bir şeyler vardı elinde sarı renk gibi kola bulaşmış. Nasıl ve neyle silersek beyazlar acaba.

Not: Kolanyalı mendil işe yaramadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aliyuşa -- 4 Eylül 2023; 15:39:28 >
  • Aliyuşa kullanıcısına yanıt
    Sleepy denen meret başarılı
  • arslanrecep kullanıcısına yanıt
    Trendyol üzerinden aldım ben aynı satıcıdan, Gelmesini bekliyorum, bakalım. Baya ucuza geldi. Hıyar çıkmazsa yazarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frobe -- 4 Eylül 2023; 15:43:48 >
  • Frobe kullanıcısına yanıt

Oda ıslak mendil hacı abi nasıl başarılı olacak. Denedim evdekini etki etmedi bile

3 gündür oynuyorum hocam sorunsuz geldi çok şükür.

• Aliyuşa kullanıcısına yanıt
    Sleepy baya etkili bir formül kullanıyor hocam anasını belliyor lekelerin. Belki işe yarar.

Eyvallah hacı abi bi deneyeyim eve gidince bakalım :)

• FUNKYMAGIC kullanıcısına yanıt

Hocam tamir mi yaptılar yenisini mi verdiler? Bende ilk çıkan koldan var İlk nesil sorunlu diyorlar. Ben yeni açtım kutusunu bunu göndersem garantiden yenisini yollarlar mı?

• emurat E kullanıcısına yanıt

Yenisi geldi.

• FUNKYMAGIC kullanıcısına yanıt

Hocam eskisi ile arada kalite farkı var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: emurat

Hocam eskisi ile arada kalite farkı var mı?

Ben herhangi bir fark göremedim.

• Dualsense şarj etmek için iki ucu typ-c kablo alıp konsolda ki typ-c portunu kullansam problem olur mu? Artısı eksisi ne olur?
  • Yakın tarihte dualsense alan var mı? Uyguna nereden alabilirim?
  • Geçen akşam cihaz (CFI-1116B) aniden kapandı ve bir daha açılmadı. Power tuşuna basınca bir kez bip sesi geliyor fakat cihazda hiç bir tepki yok. Farklı prizlerde farklı güç kablosu ile denedim fakat nafile. Cihaz garanti kapsamında olduğu için servise bıraktım. Daha önce drift sorunundan dolayı kolu garantiye verdiğimde tam 2 ay sonra gelmişti inşallah yine bu kadar uzun sürmez. Daha önce benzer bir durumu yaşayan oldu mu ?

• benim kolların ikisinde de sol analogda drift problemi var. Biri playstation ile gelen kol, biri de hediye geldi hepsiburada'dan alınmış. İki satıcı da satarken Euroasia garantili olduğunu iddia ediyorlardı cihazların. Ece Elektronik Sony yetkili servisine götürdüğümde Sony Euroasia garantisi görünmediğini ve ücretsiz servis yardımı yapamayacaklarını ilettiler. Sizce ne yapmalıyım, ürünlerin garantilerini teyit edebileceğim bir platform var mı?
  • yuksekleak_korkusu Y kullanıcısına yanıt
    Kendiniz tamir edebilirsiniz aslında zor bir şey değil. Analoğun içindeki zımbırtıya kontakt sprey sıkınca drift sorunu ortadan kalkıyor.

YouTube'da DualSense sökme, tamir etme videoları var. Bakarak yapabilirsiniz.
  • Aragorn Elessar kullanıcısına yanıt
    Hocam normalde 2 yıl garantisi var kolların, garanti süresinin içindeyken kolun içini açıp garantiyi bozmak istemedim. Diğer yöntemi de denedim ama kalıcı bir çözüm olmuyor ve kısa sürede tekrarlıyor sorun. Temel sorunum satıcıların Sony Euroasia garantili diye sattıkları ürünlere Sony yetkili servisinin hayır değil demesi. Bu konuda elim kolum bağlandı, nasıl bir yol izleyebilirim? Eğer satıcıların ikisi birden yalan söyleyip tüketiciyi yanıltmışsa ne gibi haklarım var ve ne yapabilirim, eğer söylemedilerse Sony yetkili servisi neden beni kandırmaya çalıştı? Analog drift problemi yaygın/kronik bir sorun mu dediğimde yetkili servisteki arkadaş hayır ilk defa duyuyorum da demişti, bu sebeple Sony yetkili servisi içime bir kurt da düşürmedi değil.
  • Arkadaşlar ps5 aldım hayırlısı ile aldığım model vs üretim hakkında net bilgim yok ama CFI 1218b olarak yazıyor bilemedim bilgisi olan var mı acaba ?
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.