Şimdi Ara

PlayStation 5 Teknik Rehber[SSS][Dualsense][Drift/Coil whine/Trigger] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
149
Cevap
40
Favori
12.601
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş

Sana kimse neden cevap vermemiş hocam anlamadım. Aldığınız cihaz en son güncel sürüm olan dvd siz olan modelidir. Zaten makul olanı bu hocam ps5 kutulu oyunlar o kadar pahalı ki el yakıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aliyuşa kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar spottan ps5 aldım bu bandrol yerinde sony interactive vs yazması gerekmiyor mu ? ayırca ssd yerinde ufak çizikler var . bi bakar mısınız lütfen . bir de kolun arkası resimde ki gibi yazılar çakma olma ihtimali nedir ?

PlayStation 5 Teknik Rehber[SSS][Dualsense][Drift/Coil whine/Trigger]

• girişkat G kullanıcısına yanıt
    Fanı sök tak yapılmış gibi duruyor resimde,vida yuvalarına dikkatli bakarsan aşınma varmı diye daha kolay olur karar vermen.Kollarda çakma yok diye biliyorum.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Merhaba, dubai’den ps5 aldım. Eve gelip kurunca usb portlarında statik elektrik çarpması gibi bir durum olduğunu farkettim. Sadece ilk açılışta oluyor. Sonra elimi veya kabloyu değdirince olmuyor. Biraz zaman geçince arada deniyorum yine hafif oluyor. Ps4 prodan geçtim onda böyle bir sorun yaşamadım. Neden olabilir acaba fikri olan var mı?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Sol analog drift yapıyordu internetten analog alıp zar zor da olsa sol analoğu değiştirdim. Fakat ufak bir sapma var neden böyle acaba bi ayarı varmı başka?

Not : firmware güncel

reset atılıp tekrar bağlantı yapıldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technical_Support -- 3 Ocak 2024; 17:7:54 >

• Merhaba, Almanya'dan aldığım sol analogda drift problemi olmaya başladı. Türkiye de garanti kapsamında değişim olabilir mi ?

• Benimde kanada dan aldığım ps5 te sol analogta drift başladı. Üstelik 4 5 aydır kullanıyorum cihazı. Yıllarca ps4 kullandım, onun kolları daha sağlamdı

Edit: analogu söküp kontakt spreyi bastım bi işe yaramadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BreakBeaT -- 17 Mart 2024; 1:0:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.