Şimdi Ara

PlayStation 5'i dik konumda kullananlar dikkat: Konsolunuz bozulabilir (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
126
Cevap
0
Favori
10.576
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Asimetrik konsol yan yatırınca çirkin duruyor
  • byvolcan kullanıcısına yanıt

Laptopu yatay mı kullanıyorsunuz? :)

Bilgisayarımda sıvı metal kullanıyordum bir ara pompayı sökmem gerekiyordu kasa dikey durumdaydı o ara. Sökerken baktım alta toplanmış her şey. Belki sökerken geldi oraya, belki de zaten ordaydı. Ps5in iç yapısını bilmiyorum ama montajlamayla alakalı bir şey olabilir.

• Külliyen yalan PS3 den beri aynı muhabbet. İlgi çekmeye çalışıyor bazıları.

• Yalan haber bunca sene bizler Bilgisayar kasalarını dikey kullanıyoruz hiç bişey olmuyor
  •  uana kadar bozulmadı

• tgrlrgn kullanıcısına yanıt

hahahaha :D

• yaklaşık iki senedir dik duruyor hatta Bi defa paldır küldür devrildi saat gibi çalışmaya devam ediyor yalancıyı öpmüyolarki öpseler kimse yalan söylemez
  • Dikey çok daha seviyorum yatay çok kötü duruyor.Şimdiye kadar birşey olmadı iyiki :)
  • @Anna Dewitt dikkat et :D

• Bradley Cooper kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, ben zaten düşer diye korkudan yan kullanıyordum. İyi oldu bu bilgi, arkadaşlarıma atayım.
  • Dün bende bu haberden sonra yataya çevirdim ama çok tipsiz duruyor yatay malesef.
  • Termal macunun macun kıvamında olmasının bir sebebi var. Sıvı metal kullanılan kartın mutlaka ptfe / silikon vb spreyle kaplanıp korunması gerekli.

Kısa devre sebebiyle yangın riski taşıyabilir!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onatba -- 7 Ocak 2023; 15:49:26 >
  • Olaydı da tek yatay kullanaydık.

Şaka bi tana hiç sevemedim ps5 i. Aldım 1 hafta sonra sattim.
  • ezicioyuncu kullanıcısına yanıt

Hatırladım bobin sıvısı dendi ama ne oldu acaba

• Konsol yatay olarak kullanilacak gibi degil, bozulmasi ihtimali daha tercih edilebilir bir durum sanirim..
  • Cerkezyalcin kullanıcısına yanıt
    Şöyle bir sıkıntı var buradaki sıvı metal macun işi değiştiriyor genellikle piyasada normal macun kullanıldığı için böyle bir sorun ile karşılaşmamış olabilirsiniz
  • Scorpion28 kullanıcısına yanıt
    Şöyle bir sıkıntı var buradaki sıvı metal macun işi değiştiriyor diğer konsollarda normal macun kullanıldığı için böyle bir sorun ile karşılaşmamış olabilirsiniz
  • Zarar verse de vermese de dikey şeklinde kullanacağım, yatay şekilde koyacağım yer yok, sığmıyor.Ayrıca dikey görüntü olarak daha iyi.
  • kun0s K kullanıcısına yanıt

Sony zaten PS5'i çıktığından beri dikey kullanılmasını tavsiye ediyor. Sony mühendisleri bunu düşünememiş ne hikmetse bu arkadaşlar çok daha zeki

• Bozulursa garantiye yollarız olur biter.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.