Şimdi Ara

PlayStation 5'i dik konumda kullananlar dikkat: Konsolunuz bozulabilir (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
126
Cevap
0
Favori
10.586
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

yalıtım için bir şey koymuşlarsa sonradan maliyet kısıntısından kullanmıyorlarsa... macun gibi bir şey vardı...

• Sony’nin kendisi boyle bir tavsiye de bulundu mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: wNchstR

Sony’nin kendisi boyle bir tavsiye de bulundu mu?
    Evet
  • en iyisi konsolu çapraz kullanmak 👌🏻

PlayStation 5'i dik konumda kullananlar dikkat: Konsolunuz bozulabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byvolcan -- 7 Ocak 2023; 19:46:29 >
  • Link var mi?
  • 1.5 senedir yatay kullanıyordum, çok yer kapladığı için 3 aydır dik konuma almıştım. Şimdi tekrardan yatay yapacağım sanırım.

• byvolcan kullanıcısına yanıt
    Hocam bence daha geniş bi yere alın etrafı açık olan. Hava akışı çok sıkıntılı gibi duruyor orada. Üst ve alt tarafı bloke olmuş konsolun malum fanlar orada. Daha kolay ısınabilir oyun oynarken.
  • Haberde iddia edilen fan soğutucunun daha kolay gevşiyebilip termal macunun diğer parçalara sızacağı yönünde. Ancak düşürmediğiniz sürece falan böyle bir ihtimal çok zor. Kısaca herhangi bir kronik sıkıntılı parça yok, düşürmediyseniz dikey kullanmaya devam takmayın kafaya fazla.
  • Tasarımın dik olması ve bu şekilde kullanılmasının sıkıntılı olması gerçekten çok absürt olmuş
  • Yatay yaptım bende
  • Sony tüm ps5 tanıtımlarında cihazı dik tanıtmış (kapanış animasyonu da o şekilde) zaten tasarım da dik durması için yapılmış gibi.. yatay koyunca ihtişamlı duruşu sönüyor ayrıca standart tv ünitelerinin cihaz koyma yerine de girmiyor.

Xbox series x de aynı sorun yoksa (demek ki microsoft başarabiliyor) Sony nin tasarıma uymayan soğutucu bileşenini ücretsiz değiştirmesi gerekiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi khanstern -- 8 Ocak 2023; 11:11:6 >
  • Kıbleye doğru yatırın .

• Benim de ps5 yeni bozuldu. God of war oynuyordum birden gitti daha da açılmadı yarın götürecem servise. Benimde dik duruyordu acaba bundan dolayı mı
  • Çok mantıklı gelmedi,çünkü bütün bilgisayarlardaki ana kartlar dik konumdadır ve hepsinin işlemci-sogutucu bölümünde termal macun yani (sıvı metal) vardır.Akma problemi olsaydı bütün Yeni nesil TV ve PC anakartları yanardı! ama ilerleyen günlerde PS5 lerde böyle bir sorun ile karşılaşırsak pS5 üretim hatası var demektir ve sıkıntı teşkil eder...
  • ben asma aparatı bile aldım duvara montaladim dik koydum sabahı bu haber çıktı şaka gibi ????????
  • 8 ay oldu dijital komsolumla sıkıntı yaşamadım dik kullanıyorum büyük ihtimal darbelerden kaynaklıdır belki dedikleri
  • inanmıyorum.yalan haber ben 2 seneden fazla dik kullanıyorum hiç bir sorun yok
  • Kasayı yan yatır efsanesi konsolu yan yatır olarak yaşamaya devam ediyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Allons-y -- 8 Ocak 2023; 15:6:3 >
  • Sky_Vision_V2 kullanıcısına yanıt

ps5 i bende hiç sevmiyorum sanki ittire ittire zoraki çıkmış bir konsol gibi. PS4 akıyor hala, ayrıca oyunlarda en önemli fark olan oynanışta bir farklılıkta yok. PS3 ile PS4 öyle değildi dağlar kadar fark vardı hem oynanış hem grafik

• Sımsıkı taş gibi dimdik ama yine de kara makina candır.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.