Şimdi Ara

PlayStation 5'i dik konumda kullananlar dikkat: Konsolunuz bozulabilir (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126
Cevap
0
Favori
10.577
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Işine gelirse aslan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yav yok öyle bişi 2 senedir kullanıyorum hiçbir sorunu yok

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Çok önemli bir husus @Dictattor

• Ucuzcufiko U kullanıcısına yanıt
    Bunun bir benzeri de benim 90 yaşında dedem var 80 senedir sigara içiyor çok sağlıklı diye konuşanlar.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • PlayStation 5'i dik konumda kullananlar dikkat: Konsolunuz bozulabilir
  • 1 yıl sonunda kendi kendine kapandı bir anda elektrik kesilmiş gibi.Doğru olabilir 🤔

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • İlk çıkan model cd'li, 19 kasım 2020'den beri dik konumda duruyor, daha en ufak bir sıkıntı olmadı,muhtemelen dik konumda dururken cihazı düşürüyorlar, sonra bu problem yaşanıyor. Olduğu yerde bir şey olacağını zannetmiyorum.

• Yorumlara bak, tam ergen yorumları.
    Ee abi benim laptopda bişi olmuyo ama
    Boş haber vs.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aralık 2020'den beri dimdik. Sıfır sıkıntı :))

• Bir playstation 5 olsa da dik çalıştırsak keşke

• genede işinizi şansa bırakmayın. muhtemelen bu dogru. zannedersem yaz sıcaklarında olabilir

• Ben böyle bisey olacağına ihtimal vermiyorum bu adamlar bu cihazı yaparken mutlaka dusunmuslerdir sonuçta ilk kez yeni nesil bir konsolda sıvı metal kullanıldı her türlü testlerden geçirilip kontrolü yapılmıştır standı da hem dikey hem yatay yaptıklarına göre isteyen yatay isteyen dikey kullansin demişler kısaca umarım ilerleyen zamanlarda sorun yaşamayız

• hala dik kullananlar var;istibarat geliyor sürekli..şu cihazı düz kullanın elinizden alacaklar yoksa

• candirli kullanıcısına yanıt
    ahhh gardaşım benim;çok yakında yemeye ekmek bulamayacağız ps5 nedir ki..

• Lacano kullanıcısına yanıt

Teşekkürler hocam detaylı bilgi için. Bende size katılıyorum uygulama sırasında yapılan hatadan ya da darbeye bağlı vs olabilir. Genel bir sorun olsa bir çok şikayet olurdu daha fazla haber duyardık bu konu ile ilgili diye düşünüyorum.

• çöp donanım diye hep söyledim, her defasında şaşırtmıyor

• bazı arkadaşlar heralde sıvı metali sony icat etti ve ilk ps5 de kullanıldı sanıyor 😁 yıllardır laptop ve pc lerde kullanılıyor. laptopta bile kimsenin sıvı metali akmamış bunca yıl. kandırılmaya bu kadar hevesli olmayın 🧠

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byvolcan -- 7 Ocak 2023; 0:14:23 >
  • PlayStation 5'i dik konumda kullananlar dikkat: Konsolunuz bozulabilir Yatay mı Dikey mi? Şimdi sonuç ne?

• birileri yakında vıdeo atar 1 yıldır dik kullanıyorum işte sonuç diye o zaman anlarız

• Forumda bi arkadaş vardı ps5 i kaldırınca sıvı akmış diyordu hatta baya servise vs gidip uğraşmıştı sorunu bu olabilir mi acaba

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.