Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (1828. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: alphi3458 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 23 Misafir - 23 Masaüstü1 Mobil
5 sn
180.860
Cevap
1.521
Favori
9.827.160
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
13. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 18261827182818291830
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Xbox, pc kamburundan kurtulmadığı sürece playstation tekelini hiçbir şekilde kıramayacak.Sony bugün gösterdiği 3-5 oyunla zaten birçok kişiyi tavlamışken birde üstüne fiyatta büyük gol atarak yeni nesili de kendi tekeline kattı.

Bunu görmemek için kör olmak lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: keremec

Birisi bana bir yerde boşuna ps4'e miles morales bekleme demişti, bi bulayım o mesajı

Ps4 öldü geberdi diyenler nerede hani ex gelmiycekti ps4 110 milyon satmis kolaymi hemen selasını okutmak 😁

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Demon souls remake pc ye duyuruldu, spiderman ps4 ede geliyor.

Ps5 çıkış ex i yok..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    Daha önce de bu konuda yazılmıştık. Hesabınız doğru değil. Size Webtekno'nun bir yazısını göndermiştim vergilerin iç içe nasıl hesaplandığı ile ilgili. Dijital versiyon 6 bin TL %20 vergi uygulanırsa olacak fiyat.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • YARIN PRE-ORDER MI :S
  • Almanya'da yaşayan biri vasıtasıyla kendime PS5 getirtmeyi düşünüyorum. Bavul içerisinde kutusunu vs çıkarsa sadece ürün dualshock ve güç kablosu ile bir sıkıntı yaşar mıyım daha önce bu şekil ürün getiren oldu mu acaba?

Teşekkürler.
  • mattmurdock kullanıcısına yanıt
    Turkiye icin milat Ekim 1 (Eger yurt disindan almayacaksan)

• yalnız fark eden var mı bilmiyorum beni nedense çok hyplemedi önceki e3 ve sony konferanslarını izleyenler bilir yani bu konsolu konsol yapacak oyunlar yok gibi geldi. gelecek neslin oyunları böyle olmamalıydı (demon souls-spiderman hariç)

siz ne düşünüyorsunuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: FatihTSFC

PC`ye çıkacak, Xbox`a gelmeyecek hocam.
    tamam PC ayrı mevzu. Boni'nin attığı resimde Demon Souls limitli bir süre için konsollar arasında playstation'a özel olucaktır yazıyor. Konsollar arasında playstation'da limitli bir süreliğine diyor. Bakayım resmi bulursam atıcam bi ton insan yazıyor ama bulurum sanırım.
  • Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

• Şimdi sony daha fazla özel oyunları pcye çıkaracağız dedi.

mesela horizondan sonra spiderman bloodborne god of war the last of us gibi oyunları sunabilir sırayla nezaman sunar belli olmaz.

adamların yaptığı sunum bile pc xbox sattırıp sony geçmeyi sağlayacak kadar heyecan yükledi diyebilirim:)

karantina günlerimde baya hyplandım şimdi :D

bundan bir ay öncesine kadar ps5 almaya niyetliydim sonra artık özel oyunlarıda pc çıkaracaklarını söyledikten sonra biraz bekleyeyim dedim.

çok zor bir ihtimal olsada god of war gta serisindeki gibi 1 yada 1.5 yıl sonra pc çıkarsa almama gerek kalmaz tek istediğim god of war serisidir sony cephesinde.

düşündüklerim olmazsa ps5 almam zor olmayacak diye hesap ediyorum köşede birikmişim var.
  • AlgoMan kullanıcısına yanıt
    webtekno'yu kaynak olan gören birine cevap vermemeyi tercih etmiştim o mesajdan sonra.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cheryl Mason

Senin dediğinden çıkan PC gariban işi değil hırsız işi. Hırsızlığı savunuyor olman da güzel baya, komik.

Alıntıları Göster
    Neden hırsızlık olsun ki ? Diyanetin yayınladığı fetva da ne diyordu ? Yerden bulduğun paranın sahibi yoksa o parayı yemek helal.Ozaman internette karşıma bir oyun çıktıysa ve sahibi ortada yoksa indirip oynarım.Beyin bedava.

• Sunum özel bir sunum değildi. Oyun gösterimi anlamında. Ancak GOW duyurusu ve fiyat işi değiştirdi.
  • digital oyun paylaşımı kardeşlik tarzı hakında hiç bir bilgi yok tutup bu hakı 1 e indirilerse o zaman
    digital sürüm ps5 bi numarası kalmıyor 2. el oyun takas eden oynayıp satan için
  • Captured on PS5

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |
  • Yaşamaz.

• Y@KI$IKLII kullanıcısına yanıt
    Konsolun daha başındayız illaki önceki modelden biraz daha iyi olur max bu dönemlerde. Ps3ün ilk oyunlarından biriydi sanırım uncharted 2 ve son oyunlarından biri olan the last of us. 2 oyun arasındaki fark inanılmaz ama zamanla işte.

• 
Sayfa: önceki 18261827182818291830
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.