Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU (928. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34.822
Cevap
287
Favori
1.311.044
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
62 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 926927928929930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Haaa xbox varsa bir nebze olsun proyu unutturur. Yani dediğinizde doğru gelecek oyunlar içinse aceleye gerek yok.
  • MA11 kullanıcısına yanıt
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F01EF196DU -- 17 Temmuz 2021; 21:47:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysn61

quote:

Orijinalden alıntı: Deagleturk

quote:

Orijinalden alıntı: OPM

Bu Pro yük altındayken çıkan ses bi tek benimi rahatsız ediyor.özellikle geceleri çok çekilmez oluyor sanki havalandırma çalışıyormuş gibi.

Ayni sorun bendede var, 4k modunda yada yuksek grafikte cihaz turbo motoru gibi ses cikartiyor

Hocam yanlış mı hatırlıyorum sanki siz cihaz ilk çıktığında benim cihazımda sıfır ses diyordunuz.Sanırım sizdiniz değilsenizde kusura bakmayın yanlış oldu.

Sonradan özür dilemistim görmemissin, cihaz pro destekli oyunlarda cok gürültü yapiyor eski oyunlarda sessiz.Eskiden fanlik yapardim fakat büyüdük artik elektronik bir cihazin fanlidigini yapamam tirt ise tirt diyceksin babamizin firmasi degil

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ysn61

quote:

quote:

Bu Pro yük altındayken çıkan ses bi tek benimi rahatsız ediyor.özellikle geceleri çok çekilmez oluyor sanki havalandırma çalışıyormuş gibi.

Ayni sorun bendede var, 4k modunda yada yuksek grafikte cihaz turbo motoru gibi ses cikartiyor

Hocam yanlış mı hatırlıyorum sanki siz cihaz ilk çıktığında benim cihazımda sıfır ses diyordunuz.Sanırım sizdiniz değilsenizde kusura bakmayın yanlış oldu.

Sonradan özür dilemistim görmemissin, cihaz pro destekli oyunlarda cok gürültü yapiyor eski oyunlarda sessiz.Eskiden fanlik yapardim fakat büyüdük artik elektronik bir cihazin fanlidigini yapamam tirt ise tirt diyceksin babamizin firmasi degil

Gerçektende pro patch'li oyunlarda çok sesli çalışıyor.Sıfır ses,ölüm sessizliği var diyenler pro patch'siz oyunları oynuylrlardır.Çünkü onlarda sadece cihazın kendi çalışma sesi çıkıyor.Mesela cod mw remastered'da menude bile fan sesi uçuyor

• Yusuf kardeş çok haklısın ben unutmuşum gts yi
    Arkadaşlarım hatırlattılar o yüzden bu fikri sildim kafamdan
    Gts 1080 dede çok farklı olacak mutlaka
    Benim zaten play statıon alma sebebimdir gran turısmo oyunu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar mail geldi yeni duyurulan ps4 slim beyaz modeli şubatta geliyormuş bence pro vr gelince gelecek(24 ocak) yada beyaz modelle birlikte gelecek umarım vr la birlikte gelir.
  • 10 Kasım günü bu konsolu ilk alanlardan birisi olarak şunu net söyleyebilirim 4K felan hikaye oyunun çehresini değiştiren faktör HDR faktörü.Hatırlarsanız konsol çıkmadan öncede yazmıştım HDR çok önemli diye.Valla öyle bi duruma geldimki HDR desteği olmayan oyunu almıycam artık o derece yani.bu yüzden konsolu almadan önce 4K TV almayı düşünen arkadaşlar kesinlikle HDR'ı göz ardı etmesin mutlaka HDR10 destekli bi TV alın, yoksa 1080p'den tek farkı çözünürlük olur cihazın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FD3E26E25 -- 12 Ocak 2017; 0:5:40 >
  • Kafkaslı57 kullanıcısına yanıt
    Aynen abi. Daha adam akilli bir yaris oyunu gelmedi ps4e Büyük ihtimalle sony asılır bu oyuna. Ayrıca yeni exclusive oyunlar var ya, heyecandan adami götürür.
  • Beyler Sony w905a da bu hdr dalgası var mıdır biraz eski bir tv ama zamanının canavarlarından.
  • ottomans1453 kullanıcısına yanıt
    APC aldım 1400 luk modeli.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: evo_4

Beyler Sony w905a da bu hdr dalgası var mıdır biraz eski bir tv ama zamanının canavarlarından.

hayir yok ama onun hdr ye de ihtiyaci yok..hdr nin olup olmayisi cok fark etmez hocam..hdr yani high dinamic range yuksek renk skalasidir,renklerin daha sicak yada daha soguk gorunmesini saglar yani renklerdeki yuksek kararliliktir..bu bazen iyi olsada bazen kotu olur..cozunurluge hicbir etkisi yoktur..bu hdr zaten yillardir cep tellerinde vardi bir pazarlama stratejisi olarakta tv lere geldi oyun konsollarinda ise yenilik olarak tanitildi..w serisi sony tvlerin panel kalitesi cok iyiydi zaten ondan sonra bir bozdular pir bozdular :) yani elinizdeki tv nin kiymetini bilin ve input lag suresi olarak hemde panel kalitesi olarak 2013-2014-2015-2016 nin en iyi tv si.. ozet olarak hdr ye ihtiyaciniz yok :)

• alican88 kullanıcısına yanıt
    Arkadaş dogru soylemis w905 mükemmel bir tv... Cozunurluk disinda HDR ihtiyaci yasatmiyor...
  • alican88 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam. 4K tv masrafindan yeni nesile kadar kurtardı beni en azından.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alican88

quote:

Orijinalden alıntı: MA11

22-23 aralık gibi almaya kalktım stok yoktu.

Şu an ayın 11'i ve 12si olacak,hala stok yok ve 1 haftadan önce gelmeyeceği söyleniyor.

Tatil başladı bitecek ve hala biz oturup da iki oyun oynamış değiliz.

ozman sana daha kotu haber vereyim..dun vatan ve mediamarkta gittim subati bulur dedi iki yerde :D

dün vatanı aradığımda haftaya gelebilir dediler ama bende şubattan once geleceğini düsünmüyorum acıkcası.
  • ps4 için kulaklık öneriniz var mı arkadaşlar?
  • TheDoCT T kullanıcısına yanıt
    Bu konular hakkına pek bir bilgim yok ama, sağdan soldan okuduğuma göre hyper x cloud 2i tavsiye ediyorlar. Bi bak istersen hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TTumen

Bu konular hakkına pek bir bilgim yok ama, sağdan soldan okuduğuma göre hyper x cloud 2i tavsiye ediyorlar. Bi bak istersen hocam.

teşekkür ederim hemen araştırıyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheDoCT

quote:

Hyperx Cloud 2 alma tavsiyem. Ben memnun kalmadim ve sattim. Ses karti falan hikaye hicbir ise yaramiyor. Cizirti yapiyordu kulaklik.
  • quote:

10 Kasım günü bu konsolu ilk alanlardan birisi olarak şunu net söyleyebilirim 4K felan hikaye oyunun çehresini değiştiren faktör HDR faktörü.Hatırlarsanız konsol çıkmadan öncede yazmıştım HDR çok önemli diye.Valla öyle bi duruma geldimki HDR desteği olmayan oyunu almıycam artık o derece yani.bu yüzden konsolu almadan önce 4K TV almayı düşünen arkadaşlar kesinlikle HDR'ı göz ardı etmesin mutlaka HDR10 destekli bi TV alın, yoksa 1080p'den tek farkı çözünürlük olur cihazın.

kardes benım tv hdr li yanlız hdr yi kendımız mı acıcaz tv den yoksa ps4 de otomotıkmı acılıyo tşkler
  • quote:

Orijinalden alıntı: adnr

quote:

Orijinalden alıntı: TheDoCT

quote:

Hyperx Cloud 2 alma tavsiyem. Ben memnun kalmadim ve sattim. Ses karti falan hikaye hicbir ise yaramiyor. Cizirti yapiyordu kulaklik.

ps4 için kullanacaktım ama? ne önerirsiniz?
  • 
Sayfa: önceki 926927928929930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.