Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU (488. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
34.822
Cevap
287
Favori
1.311.042
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
62 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 486487488489490
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: F.Kasap

Titanfall 2 zaten 4K olmayacak. 1080p veriyor proda ancak detay seviyesi muazzam artmış.

Pro da 1800P checkboard yontemi ile 4K hocam.

1080 degil 1800p yani 4K cozunurluk 2160p. 4K ya yakin bir cozunurluk.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GoldPunch kullanıcısına yanıt
    Eksik biliyormuşum demek ki. Teşekkürler bilgilendirme için. :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: F.Kasap

Eksik biliyormuşum demek ki. Teşekkürler bilgilendirme için. :)

Rica ederim hocam. Bakalim bugun detaylar gelecek epey. Merakla bekliyorum.

• arkadaşlar ps pro almayı düşünüyorum ama halihazırda bi televizyonum yok doğuda görev yapıyorum öyle büyük bişey almak istemiyorum bana böyle 1000lira civarlarında bi model önerebilirmisiniz monitör de olabilir.Ve Pro ya yazık olur mu ?
  • Ps4 pro yeni alacak olanlar icin ideal bir secim ve 4 k tv'si olanlar degistirebilirler abarti olmaz. Ama 1080p tv'si olup, halihazirda ps4'ü olup bunu satip yerine pro alan adama gecmis olsun. Fifa 17 bile kasiyor pro'da ayni ps4 de ki gibi takilmalar oluyor yani.

• Fifa 17 patch yayınlandı mı?

Yayınlanmadıysa bu durum normal.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brandt

Ps4 pro yeni alacak olanlar icin ideal bir secim ve 4 k tv'si olanlar degistirebilirler abarti olmaz. Ama 1080p tv'si olup, halihazirda ps4'ü olup bunu satip yerine pro alan adama gecmis olsun. Fifa 17 bile kasiyor pro'da ayni ps4 de ki gibi takilmalar oluyor yani.

Nerde gördünüz kastığını, video'da falan mı gördünüz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: arkham92

Az önce Kentpark Sony ile görüştüm cihazı almak için şart koşmuşlar 249 TL daha ödeyip 2. kol yada oyun almak zorundasınız diyor

Arkadaşlar bu durumdan dolayı arayıp Sony çağrı merkezini şubeyi şikayet ettim. Sizde birkaç dakikanızı ayırıp Ankara Kentpark Sony şikayet ederseniz fırsatçılara prim vermeyelim

444 76 69

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arkham92 -- 7 Kasım 2016; 10:45:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SultanApex

Fifa 17 patch yayınlandı mı?

Yayınlanmadıysa bu durum normal.

pro resmi olarak cikmadiki patch ciksin hocam. millet videoda resimde goruyo fark yok diyo

• alican88 kullanıcısına yanıt
    Her oyunda böyle seçenekler sunulacağı kesin değil. Şu an için Tomb Raider duyuruldu bildiğim kadarıyla üçüncü parti olarak

• Heyecanla incelemeleri bekliyoruz. Yasağın kalktığı tam saat nedir? Sony'nin belirlediği bir saat var mı?
  • quote:

Ps4 pro yeni alacak olanlar icin ideal bir secim ve 4 k tv'si olanlar degistirebilirler abarti olmaz. Ama 1080p tv'si olup, halihazirda ps4'ü olup bunu satip yerine pro alan adama gecmis olsun. Fifa 17 bile kasiyor pro'da ayni ps4 de ki gibi takilmalar oluyor yani.

Proda fifayi begendinmi?

• byvolcan kullanıcısına yanıt
    Sony kendi oyunlarına patch çıkardı, EA de patch dağıtımına başlamış olabilir.

Bilmeyen arkadaşlar için yazayım...

Patch yayınlanmayan eski oyunlarda, PS4 Pro ekran kartının yarısının kapatıyor ve işlemcisini 1.6Ghz e indiriyor. Bu şekilde orjinal bir PS4 den donanım olarak hiç bir farkı olmuyor. Örneğin patch gelmesi beklenmeyen Driveclub, PS4'de nasıl çalışıyorsa PS4 Pro'da da aynı çalışacak. Testler gelmedi ama bir fark olması beklenmiyor. Yani patch gelmeyen Fifa17 Ps4 pro'da aynı çalışıyor demek sadece bekleneni yazmaktır.
  • disc0nnect kullanıcısına yanıt
    Öğleden sonra 3-4 gibi diye hatırlıyorum.
  • SultanApex S kullanıcısına yanıt
    tesekkurler bilgi icin

• PS4 Pro 1080p panelde'de iyi performans verir 4K'ya gerek yok diyen kusura bakmasın ama kendini kandırıyor.en basitine değinmek gerekirse 2160p 3480x2160 bir panelde menüde seçeneklere daha geniş şekilde sağ sola gitmeden erişebiliceksiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FD3E26E25 -- 7 Kasım 2016; 10:57:9 >
  • CD Project Red e yazdım, Witcher için güncelleme gelecek mi diye. Bakalım ne diyecekler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

İncelemelerin akmasına 6 saat kaldi.

donanımhaber mi yapacak incelemeyi sayın yönetici
  • quote:

• quote:

Orijinalden alıntı: disc0nnect

CD Project Red e yazdım, Witcher için güncelleme gelecek mi diye. Bakalım ne diyecekler.

Gelmeyecek diye açıklama yapmışlarda daha önce, Witcher ve Bloodborne'a güncelleme gelmezse yazık olur bence.
  • 
Sayfa: önceki 486487488489490
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.