Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU (489. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
34.822
Cevap
287
Favori
1.311.043
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
62 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 487488489490491
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dark dragon

quote:

Orijinalden alıntı: disc0nnect

CD Project Red e yazdım, Witcher için güncelleme gelecek mi diye. Bakalım ne diyecekler.

Gelmeyecek diye açıklama yapmışlarda daha önce, Witcher ve Bloodborne'a güncelleme gelmezse yazık olur bence.

kesinlikle...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1080de fpsden başka fazla bir fark olacağını düşünmüyorum ama çözünürlük ne kadar artarsa görüntü kalitesi de artar.Yanlız ps4te 1080 olan oyunu Ps4pro'da 4kya yakın çözünürlükte açıp karşılaştırmak da çok saçma.İkisini de 1080de açıp karşılaştıma yapacaksın ki 1080 tvsi olanlar ne fark varmış görsün.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • disc0nnect kullanıcısına yanıt
    Dostum cevap gelirse bilgilendirme yapar mısın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Syberia-1903

1080de fpsden başka fazla bir fark olacağını düşünmüyorum ama çözünürlük ne kadar artarsa görüntü kalitesi de artar.Yanlız ps4te 1080 olan oyunu Ps4pro'da 4kya yakın çözünürlükte açıp karşılaştırmak da çok saçma.İkisini de 1080de açıp karşılaştıma yapacaksın ki 1080 tvsi olanlar ne fark varmış görsün.

çözünürlük artarsa aksine grafik kalitesi düşer 4k da mediumda oynadığın oyunu Fhd'de high-ultra ayarlarda oynayabilirsin.
  • ps4 pro en guzel deneyim 1080p 30fps de yasanacak bu asikar..4k guzel bir cozunurluk olsada detay seviyesinden bayagi bir kisilacak..oyuzden 1080p 30fps de ultra detay ile oynamak daha keyifli olacaktir

• oxata kullanıcısına yanıt
    O konuda bilgim yok. Anasayfa tamamen farkli bir olusum.

• oxata kullanıcısına yanıt
    yayin yasağı var hocam saat 16da bitiyor yasak. o saatden sonra yerli yabanci bircok yer inceleme karsilastirma vs yapar aciklar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byvolcan -- 7 Kasım 2016; 11:28:03 >
  • byvolcan kullanıcısına yanıt
    Tam saat vereyim. 8 AM EST

Yani öğleden sonra saat 4 ;)
  • Yeni videolar geldi;
    https://www.youtube.com/channel/UCZ-c0QcHDS--7IvSFJklbJw

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SultanApex -- 7 Kasım 2016; 11:28:10 >
  • SultanApex S kullanıcısına yanıt
    aynen hocam zatn 16 yazacakdim 6 yazmisim

• quote:

Orijinalden alıntı: Brandt

Ps4 pro yeni alacak olanlar icin ideal bir secim ve 4 k tv'si olanlar degistirebilirler abarti olmaz. Ama 1080p tv'si olup, halihazirda ps4'ü olup bunu satip yerine pro alan adama gecmis olsun. Fifa 17 bile kasiyor pro'da ayni ps4 de ki gibi takilmalar oluyor yani.

O takılmanın cihazla ilgisi yok.
    1.02 güncellemesi ile takılmalar ve kasmalar giderildi,Epl skorbordu falan geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dream Machine -- 7 Kasım 2016; 11:32:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: disc0nnect

CD Project Red e yazdım, Witcher için güncelleme gelecek mi diye. Bakalım ne diyecekler.

hocam CD Project daha önce bir açıklama yaptı. Getirmiyeceğiz diye ama belli olmaz sony bastırırsa işler değişir.
  • guguk kullanıcısına yanıt
    valla hocam bu insanları anlamak mümkün değil. yok PS4 Ü olan almasın, yok okadar abartılı bir fark olmayacak vs vs. utanmasalar alanlar enayi diyecekler.zaten şunu da belirteyim, ilk partide pro almamak bir yanlıştır. bu avro böyle giderse ikinci parti PS4 pro 2000 TL ye dayanır. pro alacak veya pro ya geçeceklerin elbette kendilerine göre bir sebebi vardır. ben önceki makineden de memnunum. yanlız fırsat varken geçmek istedim. birde vr performansını merak ediyorum. olmadı proyu satar yeniden sıfır PS4 alırım. biraz saygı lütfen

• Pronun çıkışıyla fat kasa ps4 fiyatları dahada iner mi acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: byvolcan

quote:

Orijinalden alıntı: Betfair

PS4 teki oyunları nasıl aktarıcaz PS PRo ya ?

lan kablosu ile 2 konsolu birbirine baglayip tum hdd yi kopyalamk mumkun

peki takaslayıp yada satıp alınırsa nasıl olacak hocam ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: alican88

ps4 pro en guzel deneyim 1080p 30fps de yasanacak bu asikar..4k guzel bir cozunurluk olsada detay seviyesinden bayagi bir kisilacak..oyuzden 1080p 30fps de ultra detay ile oynamak daha keyifli olacaktir

Sanırım ultra ayarlarda 4k'de 30 fps güzel bir deneyim olacak demek istediniz. O kadar güçlü cihazın ultra ayarlarda 1080p/30 fps vermesi mümkün değil. Ultra-1080p-60 fps verebildiği için Ps4 Pro var.

• arkham92 kullanıcısına yanıt
    Bir şikayet kayıtı da ben bıraktım dostum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jules Dumont

quote:

ps4 pro en guzel deneyim 1080p 30fps de yasanacak bu asikar..4k guzel bir cozunurluk olsada detay seviyesinden bayagi bir kisilacak..oyuzden 1080p 30fps de ultra detay ile oynamak daha keyifli olacaktir

Sanırım ultra ayarlarda 4k'de 30 fps güzel bir deneyim olacak demek istediniz. O kadar güçlü cihazın ultra ayarlarda 1080p/30 fps vermesi mümkün değil. Ultra-1080p-60 fps verebildiği için Ps4 Pro var.

4k/30 fps medium/high
    1080p/30 fps ultra
    1080p/60 fps medium/high

Bu şekilde olacak genelde, bknz Tomb Raider.

• kenturk1750 kullanıcısına yanıt
    Benim bir tane dayım var.2014 model hyundai aracini satıp 2016 model aldı..Neden? Adam memnunmuş kardeşim bitti..

• quote:

Orijinalden alıntı: Jules Dumont

quote:

hocam siz cok yanlis gelmissiniz :)) 4k da ne ultrasi:)) 4k native bile olmayacak ps4 te siz ultra diyorsunuz..4k native bir cozunurluk icin bile 7-8 tf guc gerekirken sizin 4.2 tf sen 4k ultra beklemeniz utopik bir olay.. :)

eger inceleme baktiysaniz birakin 4k ultrayi ps4 pro 1080p 60fps de bile detay kisiyor..yani ultra detayda oynamak isteyen 1080p@30fps sececek diyor,performans isteyen 1080p@60 fps de medium -high arasi oynar diyor sizde 4k de 30fps ultra detaymi bekliyosunuz.. :)) valla birakin 4.2 tflik pro yu 6 tf lik scorpio bile 4k da 30fps ultra detay veremeyecektir..

• 
Sayfa: önceki 487488489490491
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.