Şimdi Ara

Playstation 4 Çıkınca Playstation 3'e Devam Edecek olanlar Derneği (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
213
Cevap
2
Favori
3.810
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Valla beni de aslında ekleyebilirsin, ne ps4 için ne de xbox one için şu aşamada bana konsol aldıracak oyun göremiyorum.
  • ps4 Çok iyi ama daha fazla gider

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BMO -- 8 Ağustos 2013; 0:26:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ekle. Slimi beklerim ya da bidahaki yaza alırım.
  • ekle benide hocam
  • Dostlar ps4de oyun için para sıkıntısı olacak biliyorsunuz. Benim gibi oyunlara para yetiştiremeyenler orta-üst seviye arası pc toplasın 1250-1800tl arasına
    Konsol almakla bitmiyor maalesef...
  • ps3 ün en güzel zamanında ps3 ü bırakmak olmaz

sony dükkanı kapatmaya niyetli olsaydı yeni ps3 modelleri duyurulmazdı

başkalarının bittiği yerde sony başlıyor

devam ...
  • Hepinizi ekledim dostlarım.

Playstation 2'nin yetersiz kaldığı dönem gidip Playstation 3 aldım. Ne zaman Playstation 3 yetersiz kalırsa o zaman gidip Playstation 4 alıcağım
  • ulen fakir ama gururlu gençler sizi bırakın ps3 e aşığım ayaklarını ps4 alcak param olsa çıkar çıkmaz alırdım ps 3 babamın oğlu mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kaan_23

ulen fakir ama gururlu gençler sizi bırakın ps3 e aşığım ayaklarını ps4 alcak param olsa çıkar çıkmaz alırdım ps 3 babamın oğlu mu

Baba parası yiyince fakirlik veya zenginlik olmuyor hacı :D Herkesin babası anlayışlı olmayabiliyor iPhone 3GS çıktığında ilk sahip olanlardandık ve iPad 3 ilk çıktığı gün aldığımı bilirim sadece oyun oynamamı istemeyen bir babam olduğu için alamıyorum

• Valla daha Beyond ve GTA'yı oynayacağım.Oynamadığım oyunlar da var haliyle.
    O yüzden ekleyebilirsin
  • ben alamadığımdan değil. sadece ilk parti sıkıntı çıkmasın hem çıkar çıkmaz almak pek mantıklı gelmiyor bana.
  • konuya bak çay demle.bakalım daha ne kadar enterasan konular açılacak.keyifle bekliyorum ...
  • Benide ekle Ps 4 çıksa bile 3 un yeri ayrı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaz benide
  • Eklendiniz

@Cereal Killer
    Katılıyorum krall hemen almak problem daha slim modeli çıkıcak ben zaten hep slim model aldığım için hiç problemsiz kullanabiliyorum

Örn. Fat kasalarda bravia bağlantı özelliği yok ve benim cihaz slim olduğu için bravia bağlantı özelliği var. televizyonum sony bravia ve televizyonun kumandası ile ps3'e açık kapayabiliyorum hatta ps'yi açınca otomatikman tv'de açılıyor ve tv'yi kapayınca ps'de oto. kapanıyor. bu büyük nimet açıkçası
  • daha alalı 1 ay oldu ya da olmadı bitirelecek çok oyun var :)) benide yaz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackxxS -- 23 Haziran 2013; 1:04:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cenk1996

daha alalı 1 ay oldu ya da olmadı bitirelecek çok oyun var :)) benide yaz..

Ekledim kardeş

Bu arada yanlışın var, Çok değil dünya kadar oyun var
  • lan benimki de SONY Bravia ama bundan haberim yok!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cereal Killer

lan benimki de SONY Bravia ama bundan haberim yok!

Kral Tv kumandasında bravia sync tuşu var ona bas sonra cihaz kontrolü gerisini oradan halledersin Bu arada Playstation Ayarlar kısmında Sistem sekmesinden Tv bağlantısını açman gerekli sonra ver elini kumandaya
  • tamamdır saolasın.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.