Şimdi Ara

Playstation 4 Çıkınca Playstation 3'e Devam Edecek olanlar Derneği (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
213
Cevap
2
Favori
3.810
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Zaten rockstar game ps3 e gta 5 için özel paket ve kulaklık çıkaracak. Ayrıca ps4 çıktığı anda ps2de olduğu gibi buralar sahra cölü olacak bu konu bi süre sonra konu sahibi bile yorum yapmayacak çürüyüp gidip dhnin kanalizayson sisteminde kaybolacak ama ekle benide :)
  • Sınav senem olduğu için mecbur kalkacak. Gelecek yaz da GoW , TLoU , Beyond gibi bir kaç oyun bitecek O yüzden 2015 gibi alabilirim anca konsolu
  • Parası Playstation 4 almaya yetmeyenler derneği diye değiştirin bence grubun adını.
  • Eklendiniz beyler sorusu olan varsa alalım
  • Ekle hocam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha Heavy Rain, Uncharted'lar ve Last of Us' ı oynamadım. GTA V de çıkacak en az 18 ayı var benim için.
    Dikkat ederseniz bir buçuk sene demedim. O hala benim bebeğim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nikola Tesla

Parası Playstation 4 almaya yetmeyenler derneği diye değiştirin bence grubun adını.

Ne alakasi ve ps3 te oyananmamis bir dolu oyun var.. tam anlamiyla sindirildiginde ps4 e gecilir..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stones Throw

quote:

Orijinalden alıntı: Nikola Tesla

Parası Playstation 4 almaya yetmeyenler derneği diye değiştirin bence grubun adını.

Ne alakasi ve ps3 te oyananmamis bir dolu oyun var.. tam anlamiyla sindirildiginde ps4 e gecilir..

Takiliyorum sadece :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PS3'ü satmayı düşünmüyorum...Zaten PS4'te Plus kullanacağız...Eğer bu sistem gibi olursa,PS3 te plusla gelen oynamadığım oyunları bunda oynarım
  • Daha yeni PS4 çıkacağını bilmeme rağmen PS3 aldım ekleee :D
  • Beyond ve Gran Turismo 6 geliyor satan nereye satıyor Hem konsolları çıktığı gibi almak pek mantıklı değil diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

Başlık çok uzun olmuş, kısaca fakirler derneği yazabilirdin.

• Beyler hepinizi ekledim ve açıkçası fakirlik olayını kaldırın bir kenara.

2012 model Ferarri'si olan adam 2013 model Ferrari çıktığında almıyorsa bu fakirlik mi anlamına gelir çok komiksiniz
  • Hocam ekle beni de daha Beyond var Gta 5 var . Resistance serisini hala oynayamadım Uncharted 1-2 diye gider bu liste
  • quote:

Orijinalden alıntı: 10UR67

Hocam ekle beni de daha Beyond var Gta 5 var . Resistance serisini hala oynayamadım Uncharted 1-2 diye gider bu liste

ekledim
  • Benide ekleyin
  • TLoU, GTA V, Beyond: Two Souls var. Birde GTA V yeni nesil konsollara gelmezse PS3'ü satmam ben arkadaş.
  • Ekledim
  • hocam eklerseniz ps3 e en az 5 yıl devam hem para para olsa slim beklenir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ö1f1

hocam eklerseniz ps3 e en az 5 yıl devam hem para para olsa slim beklenir

ekledim hacı
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.