Şimdi Ara

Playstation 4 Çıkınca Playstation 3'e Devam Edecek olanlar Derneği (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
213
Cevap
2
Favori
3.810
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Denk gelirsek takılırız tabiki de neden olmasın
  • Ps 4 bence guzel olacak ...burdaki kisilerin maddi imkanla ilgili oldugunu sanmiyorum ..AMA ps4 cikinca o havanin burdaki bir Cok kisiyi etkileyip ps4 alacigini dusunuyorum...
    Cunku iPhone 5 e 2000 lira veren nesiliz...ps4 1300 civari.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: utkan123456

Ps 4 bence guzel olacak ...burdaki kisilerin maddi imkanla ilgili oldugunu sanmiyorum ..AMA ps4 cikinca o havanin burdaki bir Cok kisiyi etkileyip ps4 alacigini dusunuyorum...

Dur swni aydınlatayım.

Ps4 çok güzel değil mükkemmel olacak orasına lafımız yok zaten. Mühim olan fiyat veya parasıda değil. Herşey ilk çıktığı anda hemen alınmaz bence. Hatası kusuru eklenebilecekleri 'slim' modelinde gelir ve slim modelinin çıkmasıda en az 1 seneyi alır. Ps3 aslında hiç fena değil. Blu-ray 1080p görüntü dolby digital surround ses vb. fakat insanlar bununla yetinemiyor. Elbetteki idealzm olmalı. Sen ilk çıktığı gün al umarım hayal kırıklığına uğramazsın diyelim. Ps4 1 oyun fiyatı 120$ civarında olacak kura yetişmek teknolojiye yetişmekten zor ₺ cinsini sen hesapla sen 10 tane sıfır oyun aldığın zaman konsol parasını zaten 2'ye katlıyorsun. Şimdi ps3 oyunlarının fiyatları ps4 çıkınca düşecek ve oyun arşivindeki oyunları saymakla bitiremezsin ve ps4 slim modeli çıkana kadar bukadar çok arşivi bitirebilirsin kardeşim :).

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Umarim oyle olur...
    Yalniz Sony turkiyeden alicagim..garantili... 2 oyun dusunuyorum. kzone bf 4 bunlar bana 4 ay yeter birde Psn plus ..sahsim icin konusuyorum 8 yil ayni makinadan sıkıldim...

• L 2 VE R 2 tuşları çok berbattı xbox da ise daha sağlam duruyordu. umarım bu sefer xbox a benzer yapmışlardır ki almak için neden olsun. yoksa ps3 e devam
  • Tabii ki ps3.

Ekleee.

• ps3 ve ps4 devam
  • Bununda mi derneği kuruldu .
    Hayırlı uğurlu olsun

• Ben de şöyle köşeye kıvrılayım.

En az 1 sene nextgene geçmeyi düşünmüyorum. Bir oyuna 200 TL verirsem camdan atlarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: utkan123456

Ps 4 bence guzel olacak ...burdaki kisilerin maddi imkanla ilgili oldugunu sanmiyorum ..AMA ps4 cikinca o havanin burdaki bir Cok kisiyi etkileyip ps4 alacigini dusunuyorum...

Konsolu almak kolay ya sonrası? 5 oyun bir konsol parası yapıyor. Artık multi de paralı. 100 lira da multi onyamak için verilecek.
  • ps4 çıkınca ps4 de alacağım ama ps3den vazgeçilmez GOW ascensionun multisi yeter ps3 kraldır hemen üst modeli çıktı diye bir kenara atılamaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihkayacioglu -- 27 Ekim 2013; 12:43:35 >
  • Beni de al

• quote:

Orijinalden alıntı: EquiN0x

Arkadaşlar E3'ten sonra ve bir çok internet sitesinde en başta tr.playstation.com dahil PS4 ile ilgili bilgi ve konu açmakta. Ben Playstation 3'ümü hala çok seviyorum ve 3-4 sene daha ölmeyeceğini tahtını sağlam tutacağına inanıyorum.

Benim gibi düşünen arkadaşlar playstation 4 çıkınca playstation 3'ün sahra çölüne dönmemesi için benimle birlikte bu konu altında Oyun - Sohbet - Bilgi paylaşımı yapabilir. Zaten oyunların özel konuları mevcut fakat sıkılan sohbet etmek isteyen ve sağlam oyun atmak isteyen arkadaşlar burada takılabiliriz

Açıkçası Playstation 4 Süper olmuş Allah var ama ben hala Playstation 3'e aşığım

Bu arada beyler elinde Battlefield 3 PSN hesabı olan var mı? Çok acil lazım maalesef

Playstation 3 'e devam edecekleri göreyim ve gruba ekleyim

kralexx42 - Psn: konyacel 
    SuperEnder
    gtrstden - Psn: denbar06
    tozluk1903
    mu5tafa
    CLAIRV0YANT
    yunalir
    Asetil Co A
    Tim_Robbins
    Roach3558
    Opricnik
    bedo20
    bkaakco
    by _GoKhAn
    Corleone Family
    Only Love
    TeksasLee
    LED ZEPPELIN
    personalcomputer
    IOzguur
    patapon_00
    Stones Throw
    LoveCity06
    turgay26
    danger_snake
    W.Axl Rose
    Or-Chan
    Noatak
    Cereal Killer
    Arnold Schwarzenegger
    gtr5000
    ilkermurat
    Tancredi
    paschendale
    Finkster
    cenk1996
    quickpunish
    DoingForUs
    akilsizadam
    Revy
    mertvontrier
    Evomania
    Absolutely_TR
    stkgcl
    Grafilog
    Dovahkiin98
    StillDre
    gereksiz işler bunlar
    erryano
    TheDcdy
    Return Zuha
    MrStunt
    2K
    10UR67
    Atari 800XL
    Mephisto0191
    Ö1f1
    keremkurt61
    AnlTrn12
    Lizarazu77
    Inevitable_InET
    4BSO7UTION
    gfbekir
    GsUltras34
    aygun98
    fenomertcan
    QardeLs
    Tasud0
    jack_sparrow_82
    SuspectT
    serhat_ps3
    Art is a Bang
    Phant0mAssassin
    egecan23
    grunge_blues
    Talat2106
    delidiyar
    KojiroHyuga03
    ikideli13
    Atatürk'ün Askeri
    hasan79
    serci07
    C4N-LeqnD
    parcali
    Crimson Knight
    android137

Hocam eklememişsin daha? :)))

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.