Şimdi Ara

PUBG [ANA KONU] (103. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
15.160
Cevap
123
Favori
631.756
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Modena07

İnsan değil vallaha. Yalnız rakipte de bi mallık var.

Asya serverda oynuyordur. Grimzz de NA serverda oynuyor. Bu oyunu en iyi oynayanlar EU serverda. Bu adamlar EU'da böyle rahat oynayamaz. Ayrıca solo oynamıyor. Solo oynasa bu kadar adamı göremez bile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exnuc -- 26 Temmuz 2017; 9:20:51 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ismailbbyigit

quote:

Orijinalden alıntı: So say we all

quote:

Orijinalden alıntı: ArrowDixoN_

MrGrimmmz & Anthony Kongphan - 23 KILLS #DUO

Kanalıma ilk defa PUBG videosu yükledim. Twitch yayınlarından güzel maçları ve anları paylaşmayı düşünüyorum.
    Desteklerinizi beklerim.
    İyi Seyirler

26 sini biz yaptik :) daha iyisini sanirim daha yapamayiz :D

server na falan sanırım

na değildi. farklı bir serverda fakat. istesek bir daha böyle bişey yapamayız :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi So say we all -- 26 Temmuz 2017; 10:41:8 >

• Requiem_For_a Dream kullanıcısına yanıt
    PUBG'de pingini göremeyenler! Toplaşın.

https://pubg.disquse.ru/
  • sabaru kullanıcısına yanıt
    durma play den alabilirsin . Steam kod olarak teslim ediyorlar.
  • beyler oyunda normalde 40-60 arası fps alıyorum . ama son zamanlarda uçaktan atlayıp indiğimde oyun donuyor fps 1 e düşüyor "ağ gecikmesi algılandı" diyor . evler desen yüklenmiyor erimiş gibi gözüküyor hatta bazen hiç gelmiyor evler , evin içindekileri görebiliyorum. bu sorun internetimle kaynaklı sanırım ama diğer oyunlarda gram lag yok neden sadece pubg de böyle onu anlayamıyorum ne yapmamı önerirsiniz ? şu fps arttırmak için dosyaları salt okunur yapma falan muhabbetlerini yapmıştım ondan olabilir mi ? başlatma seçeneklerinde de sadece -USEALLAVAILABLECORES yazılı
  • bugrasahin B kullanıcısına yanıt
    Evlerin geç yüklenmesi hdd ile alakalı.Ag geçikmesi internetle alakalı ama her ag geçikmesi problemini kendi internetinde arama zira oyunun serverları leş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abi nerden yediğinizi nasıl anlamıyorsunuz mermiyi ilginç hadi orman bölgelerinde çapraz ateşler sıkıntı ama ben mermi namludan çıktığı an yer uzaklık tespiti yapıyorum hoş iyi oyuncu değilim ondan öldüremiyorum adamları 😁

• Plan-B kullanıcısına yanıt
    peki bu sorun hakkında yardımcı olabilecek bir sey var mıdır bildiğiniz ? tesekkıurler bu arada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bugrasahin -- 27 Temmuz 2017; 0:29:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mina26

durma play den alabilirsin . Steam kod olarak teslim ediyorlar.

Steam kod veya gift ile alınan oyun ile steam kendisinden alınan oyun arasında bi fark oluyor mu ?

• http://steamcommunity.com/id/gopgop99/

ekleyin oynarık gençler
    Hocam kullandığın koda ek olarak malloc=system ve sm4ü ekle. Harddiskini bi temizle. Temizleme işlemi için programlar var ama windows 10 kullanıyorsan eğer kendi içerisinde temizleme şeysi var. Hiçbir şey yapamıyorsan diskin boşluklarını kapatma olayına gir. Başlata %temp% yaz çıkan her şeyi sil. Ccleaner ile de yapabilirsin bunu. Son olarak oyununa sağ tıkla ve dosyaları onaylat. İstersen bekle patch geliyor yarın zaten, otomatik olarak düzelir belki sorunun. Ağ gecikmesiyle ilgili bir şey söyleyemem senin kendi bağlantının kalitesi ve serverların çöplüğüyle alakalı.

• Ben oyunu yükledim ayarlar içinde ekran çözünürlüğü bölümü yok o bölüm boş gözüküyor nasıl aktif edebilirim
  • sabaru kullanıcısına yanıt
    hayır.
  • marjinaltr M kullanıcısına yanıt
    Ekran modun windowed falandır belki, onu bi düzelt fullscreen yap çözülür sorunun büyük ihtimalle

• DrDisRespect, MrGrimmmz & Anthony Kongphan - 34 KILL #SQUAD

İyi Seyirler
    Grafiklerin geç yüklenme sorunu için ssd ye kurmak çözüm olabiliyor onun dışında başka bir arkadaş cevap vermiş onları deneyebilirsiniz.Bunlar dışında bir boka yaramayan yapımcıların adam gibi bir güncelleme getirmesini beklemekten başka bir yol yok.

Bu son güncelleme notlarından sonra iyice ümidim kırıldı açıkcası..Oyunu oynayan %50 lik bir kesimin ciddi bir sorunu varken(optimizasyon-server sorunları-lag ve sayamadıgım bir sürü sorun)yapımcılar şu aşamada çok gerekliymiş gibi oyuna skin ve ücretli skin kasalarını eklemeyi tercih ettiler.Anlamadıgım nokta bu oyun zaten çok ciddi bir satış rakamına ulaştı dünya kadar para kazandılar acaba ne yetmedide kullanıcıların sorunlarına yönelmek yerine ücretli kasalara yöneldiler..

Oyun çok güzel gelişiyorcular,kaymak gibiciler gelmeden ben gideyim :) başka sorunuz olursa pm den sorabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertovski1907

oyunda siyah ekran problemi yaşayan var mı? yeğenim bu problemi yaşıyor, ramle alakası olabileceğini düşünüyorum aslında ama emin değilim, ram 6gb. siyah ekran veriyor oyun ardından alt+tab yapınca düzeliyor. yardımcı olursanız çok sevinirim.

soru güncel
  • Girebilen var mı oyuna
  • yurtdışı pingleri kötü olduğundan attığım kurşunun düşmanı öldüremediği oyun. inşallah batarsın Ttnet...
  • Demin çok ilginç bir olay yaşadım:

Son 14 kişi kaldık ve güvenli bölgeye bot ile geçtim. Botu karaya yanaştırıp bottan iner inmez sağlığı full olan karakterim "sen yüksenten düştü" gibi bozuk bir Türkçe mesaj karşılığında can verdi ve 14. olarak oyunu bitirdim. GG WP Nice bug.
  • 
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.