Şimdi Ara

PUBG [ANA KONU] (105. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
15.160
Cevap
123
Favori
631.758
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: So say we all

Eline sağlık hocam ama ben 360p izledikten sonra ...kahrolsun ttnet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K3BL4 -- 29 Temmuz 2017; 11:25:17 >
  • i5 2400 3,1 Ghz
    8 GB ram
    GTX770 2 GB 256 bit

Bu sisteme yakın bilgisayarı olanlar, oyun performansından memnunmudur?

Satın aldım şuan iniyor. Sıkıntı yaratırsa iade ederim heralde.
  • Steam ID : ultimaow
    Yaş 32 , discord kullanan seviyeli arkadaşlar ekleyin lütfen.

• TSM Viss & Smak - 36 KILLS #DUO

İyi Seyirler
  • 1920x1080 yerine en iyi görüntüyü hangi çözünürlükte alırım? Monitör 24"

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • An itibariyle oyuna giremiyorum, bakım filan mı var?
  • HuRGeNeR@L kullanıcısına yanıt
    very low da oynayabilirsiniz hocam ama sıkıntı yaratabilir ekran kartından dolayı. işlemci de eski kalıyor malesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tyler Durden

very low da oynayabilirsiniz hocam ama sıkıntı yaratabilir ekran kartından dolayı. işlemci de eski kalıyor malesef.

Dünden beri oynamaya başladım. FPS sıkıntısı mevcut. Acaba güncellemeyle daha iyi hale gelirmi bilmiyorum. İşlemci biraz daha iyi olsa ekran kartı yeterli olur bence.
  • HuRGeNeR@L kullanıcısına yanıt
    hocam msi afterburner kullanırsanız göreceksiniz ki 2gb ekran kartı yetmiyor. ayrıca oyun biraz daha işlemci ağırlıklı, atıyorum i7 2 ya da 3.seri işlemciniz olsaydı belki daha rahat ederdiniz. ben laptoptan oynuyorum i5 4200h ve gtx950 var bende de çatışma anında fps drop oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tyler Durden

hocam msi afterburner kullanırsanız göreceksiniz ki 2gb ekran kartı yetmiyor. ayrıca oyun biraz daha işlemci ağırlıklı, atıyorum i7 2 ya da 3.seri işlemciniz olsaydı belki daha rahat ederdiniz. ben laptoptan oynuyorum i5 4200h ve gtx950 var bende de çatışma anında fps drop oluyor.

oyun nasıl işlemci ağırlıklı Allah aşkına :) i5 6600 ı bile %30 kullanıyo. daha iyisini kullanan var ekran kartımız benzer onunda fps aynı. Anlayacagınız ekran kartı daha önceliklidir. Emin olmadan yanlış bilgi vermeyelim lütfen bilgi kirliliği oluyor böyle...
  • strafor kullanıcısına yanıt
    Selam üstadım. Oynayalım seninle bir gün duo. özelden atıyorum sana mesaj.
  • MrWyatt kullanıcısına yanıt
    valla 500 saate yakın oynuyorum her akşam oynuyorum gerçekten buna bi çözüm üretmezler ise en fazla 100 saat daha oynarım çünkü hilecilerde çoğalmaya başladı bir, ikinciside ping sounu yüzünden 10mermi vs 1 mermi savaşı yapıyoruz :) heee birde doğru ekip şart. soloda daha iyi oynuyorum nedense.
  • sertacr88 kullanıcısına yanıt
    Arkadaşın dedigi dogru zira burda bilgi kirliligini siz yapıyorsunuz.Arkadaşta gtx950 ve düşük seviye işlemci var.Oynamakda zorlanıyor.Bende aynı karta sahibim tek fark işlemci tarafında i5 6500 olması.Texture normal gerisi low şekilde gayet rahat 60 civarı alabiliyorum.Oyun için güçlü işlemci şart

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Plan-B -- 31 Temmuz 2017; 17:54:3 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 20 yaş üstü arkadaşlar gelmek istersehttps://discord.gg/Yz637Yd
    burda takılıyoruz genelde :)
    Oyun epey işlemci sömüren bir oyun. Bilip bilmeden konuşmayalım.
  • İşlemci ağırlık değil bilgi kirliliği olmasın diyen arkadaşımız acaba hiç oyunu i7 ve i5' de oynadı mı? Oynadı ise fps artışına şahit oldu mu? Oyunun işlemciye bindirdiği yükü artık bilmeyen yok iken asıl böyle bir açıklama bilgi kirliliğidir. Oyun tamamen işlemci üzerine kurulu. Bu bir GERÇEK !
  • Artık 500K anlık oyuncuyu da görmez heralde diyoduk ama 480000'e dayanmış. Steam'de 1.liğe kadar çıkarsa şaşırmayacağım artık.
  • En çok satanlarda en son baktığımda birinciydi. Yanlış mı biliyorum?
    bence siz yanlış bilgi veriyorsunuz oyun Unreal Engine 4 kullanıyor ve bu oyun motoru işlemci ağırlıklı oldukça güç gerektiren bir motor. yapımcılar oyunu optimize etmek için çok uğraşıyorlar fakat işleri de zor tabi. ayrıca %30 işlemci kullanılıyor diye de ekran kartı ağırlıklı olduğu ortaya çıkmaz. i5 7.seri bir işlemci ile i7 7.seri işlemci ve aynı ekran kartı ile test yapın farkı görebileceksiniz
  • 
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.