Şimdi Ara

PUBG [ANA KONU] (102. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.160
Cevap
123
Favori
631.757
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Oyun pahalı bir de, hile açmak cesaret işi.
  • Modena07 kullanıcısına yanıt
    +1 Kesinlikle anlayamıyorsun nereden yediğini. Hele bazen çapraz ateşte kalıyorsun nereye kaçacağını şaşırıyorsun. Zaten lag ve optimizasyon sorunu cabası, ama oyun duo olarak ciddi zevkli.

• MrGrimmmz & Anthony Kongphan - 23 KILLS #DUO

Kanalıma ilk defa PUBG videosu yükledim. Twitch yayınlarından güzel maçları ve anları paylaşmayı düşünüyorum.
    Desteklerinizi beklerim.
    İyi Seyirler

• Beyler oyunda pingimizi gösteren bir komut ya da program var mı?
  • Requiem_For_a Dream kullanıcısına yanıt
    Kapı aç kapa yaparak ölçüyorum ben :D
  • beyler oyunda normalde 40-50 arası fps alıyorum . ama son zamanlarda uçaktan atlayıp indiğimde oyun donuyor fps 1 e düşüyor "ağ gecikmesi algılandı" diyor . evler desen yüklenmiyor erimiş gibi gözüküyor hatta bazen hiç gelmiyor evler , evin içindekileri görebiliyorum. bu sorun internetimle kaynaklı sanırım ama diğer oyunlarda gram lag yok neden sadece pubg de böyle onu anlayamıyorum ne yapmamı önerirsiniz ? şu fps arttırmak için dosyaları salt okunur yapma falan muhabbetlerini yapmıştım ondan olabilir mi ? başlatma seçeneklerinde de sadece -USEALLAVAILABLECORES yazılı
  • Tripping kullanıcısına yanıt
    haha.. o ilkel yöntemi bende kullanıyorum
    Bizim oyunumuzu baltalayan en önemli faktör ping malesef..
    Adamın kafasına sıkıyorum ölmüyorr abii.. O döndü beni vurduu.. gibii veryansınların sebebi pinggg :)
    superonline fiber kullanıyorumbb Bf1 de avrupa server larda 50 ping ortalamayla oynuyorum..
    Bu pubg da ping değerimi gerçekten merak ediyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Requiem_For_a Dream -- 25 Temmuz 2017; 17:17:21 >
  • İnsan değil vallaha. Yalnız rakipte de bi mallık var.

• DEV BLOG UPDATE! A weekly patch, new skins, Gamescom, and our monthly update!Yeni güncelleme notlarını okuyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gencbeyiin -- 25 Temmuz 2017; 19:26:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ArrowDixoN_

MrGrimmmz & Anthony Kongphan - 23 KILLS #DUO

Kanalıma ilk defa PUBG videosu yükledim. Twitch yayınlarından güzel maçları ve anları paylaşmayı düşünüyorum.
    Desteklerinizi beklerim.
    İyi Seyirler

26 sini biz yaptik :) daha iyisini sanirim daha yapamayiz :D

• quote:

Orijinalden alıntı: So say we all

quote:

Orijinalden alıntı: ArrowDixoN_

MrGrimmmz & Anthony Kongphan - 23 KILLS #DUO

Desteklerinizi beklerim.
    İyi Seyirler

26 sini biz yaptik :) daha iyisini sanirim daha yapamayiz :D

server na falan sanırım

• So say we all kullanıcısına yanıt
    Helal
  • Ürünü uygun bir şekilde nasıl alabilirim ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Az önce arkadaşla 2 kişilik oyuna girdik ama millet farklı türlü oynuyor tabi.Aynı elde,araçla geziyoruz,bir evin orda 3 arkadaş aynı yerde bizi tarıyordu,kaçtık gittik başka yere.Sonra bir baktık arka arkaya ,yan yana 4 kişi birlikte koşuyor.Arkadaş oyun 2 kişilik ama millet daha fazla arkadaş ile takılıyor.Bunun bile suyu çıktı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi constantine05 -- 25 Temmuz 2017; 21:41:20 >
  • sertacr88 kullanıcısına yanıt
    O dedigin videoyu gördüm sanirim. Karşılıklı adamla ellerinde kar var. Herif buna kafasından vuruyo yani kanı geliyo görüyosun bizimkide ona hs atiyor. O adam hsden öldü diyo grimmzde canı bile azalmamış. Böyle ilginç olaylar oluyo gerçekten ve tahminim şu ki o adam amerikalı ve na serverinde oynuyor. Onun pingi normal na ya giren oyunculara göre daha azdır çünkü bizimkiler bile bir bakıyorsun na da oynuyor. Birde üstelik adamın aldığı fpsde gayet yüksek yani adam oldukça akıcı oynuyor oyunu bu yüzden kendine güvenip ortalıkta koşuyor birisi buna vurursa faresinede hakim hemen çevirip ona vurabiliyor. Solodaki win sayısının az olması adam rank kasmıyor direk adam vurup birinci olmaya oynuyo oyun başı ne zaman izlesem hep en merkezi yerlere iniyo. Zaten genelde ölürse oyun başında ölüyo sonradan kolay kolay ölmüyo

• ArrowDixoN_ kullanıcısına yanıt
    Grimzz NA oynuyor kek
  • Sistemim iyi dünkü steam kasma muhabbetinden sonra oyunda kasmaya başladı anlamsız bir şekilde fps yüksek olduğu halde oyunda kasma yaşıyorum. Aynı durumu yaşayan var mı?
  • Ee adam amerikalı napsın euda mı oynasın

• MrWyatt kullanıcısına yanıt
    Patateslerin arasında oynuyor işte :)
  • 
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.