Şimdi Ara

play asia dan oyun siparişi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
731
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • slm arkadaslar playasia dan oyun sipariş etmek isityorum

play asiadan oyun siparis edipte herhangi 1 sorunla karşılaşan oldumu_?

ortalama kaç gunde gelir_?

gümrükte sorun yaşarmıyım_?

beni aydınlatırsanız teşekkur ederım

• Ben 1 kere fedex ile 4 tane oyun aldım. 4 günde geldi. (istanbuldaysan 3 günde bile gelebilir) gümrükte 100 euro yu geçmedikçe sorun yaşama olasılığın yüzde0,1. 100 euro üstü fedex ile geçiyor sanırım. (200 küsür bir dolarlık siparişi fedex ile alan birini görmüştüm.) normal posta ile 100 euro üstü alışveriş yapan oldumu bilmiyorum. Normal posta ile 7 - 10 veya 10 - 15 günde geliyormuş duyduğum kadarıyla. Tabi normal postada az da olsa kaybolma ihtimali var. Fedex de kaybolma ihtimali 0 (sıfır) olmalı. Çünkü internetten sürekli takip edebiliyorsun kargonun nerde olduğunu.
  • Genelde sorun çıkmıyor.

Gelmesi 15 iş gününü bulabilir.

Gümrükte sorun yaşamazsın, bir oyun alıyorsun ufak bir paket ve fiyatı 100€'dan az.
  • Ben vga kablo aldığımda 45 günde gelmişti.Ama company of heroes 13 günde geldi.
  • 45 gün iyiymiş. Siparişi verdiğini unutmuşsundur belki.
  • fedex in ucreti fiyatta dahil mi_?
  • quote:

Orjinalden alıntı: tosunpasaa

fedex in ucreti fiyatta dahil mi_?

maalesef. 1 veya 2 oyun için ank ye 29 dolar istiyolar. 3-4 oyunada 40 dolar dı sanırım. İşte bu kargo parası baya kötü oluyor. En mantıklısı 2 oyun alıp 29 dolardan getirmek bence. Veya ucuz oyunlar bulup 40 dolarlık pakete girmek.

Tosunpasa hangi oyunu alacaksın. beraber alalım kargo dan yırtarız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkd66 -- 31 Ağustos 2007; 18:38:22 >

• hevesini kırmak istemem ama 46 gün oldu f1 hala gelmedi
  • Aramızda birleşip fedex ile alsak aslında,hem ucuza gelir..
  • Evet ya.Halo'yu orjinal alabilirim ben de.Ortak yaparık bir şeyler....
  • abi kafamda dakı tek oyun blazing angels II manyak oyun walla
  • Var mı beraber oyun siparişi verecek olan..Ben Halo3 ve bioshock u alacağım..
  • quote:

Orjinalden alıntı: wNchstR

Var mı beraber oyun siparişi verecek olan..Ben Halo3 ve bioshock u alacağım..

Bende onları alacağımda playasia o oyunları 1 taneden fazla vermiyor müşteriye. Anca çıkışının üzerinden biraz zaman geçicek. Mesela geow hala bir müşteriye bir tane de sınırında.
  • Ben Playstation oyunlarımı hep oradan alırım ve hiç sorun yaşamadım. 1 haftayı geçen siparişim olmadı. 5'er ürün alırım genelde. En uygun öyle oluyor. Bu tür yerlerden toplu halde ürün almak her zaman kargo masrafından kar etmeniz anlamına gelir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.