S

Yarbay
07 Eylül 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
12 üye
Görüntülenme
Toplam: 56 (Bu ay: 1)
360734 Gün Cezalı
357654 gün 16 dk. kaldı
Gönderileri
Erman Toroğlu'na kızdık ama Aziz Yıldırımla kişisel meselesi olmasına rağmen böyle bir kepazeliğe imza atmadılar hiç olmazsa.

Mehmet Baransu çıkmış, suni gündem peşinde. Moderatörle tencere kapak olmuşlar, yanlı yayın yapıyorlar.

Burada GSLi arkadaşlar, BJKli arkadaşlar yorumcular eleştiriyor diye kızıyor zaman zaman, burada açık açık yıpratma politikası var.

Mehmet Baransu da kendine yakışan şekilde tek taraflı işler yapıyor.

quote:

Bilginize,

Programınızda sadece Fenerbahçe aleyhine odaklı, altı boş bilgi ve belgelerle, tek taraflı yayın yapılıyor. Verdiğim linkteki resim de bardağı taşıran son damladır, Rtük'e gerekli şikayetin yapılacağından ve bu şikayetin sosyal medyada destek bulacağına şüpheniz olmasın.

Top Bizde adındaki program ne kadar iyi ve tarafsızsa, doğalsa, bu program o kadar yanlı ve sunidir. Moderatörünüz ve Mehmet Baransu alenen Fenerbahçe düşmanlığı yapmıştır.

Belgelerle şike yapılmıştır dense, gram ses çıkmaz. Eleştirilerle yerden yere burulsa gram sesimiz çıkmaz, ancak bu skandal altyazı ve yayın bardağı taşıran son damladır.

Kanaltürk'e yolladığım mesajdır.

Bu da resim.

Düşman bile onurlu davranacak.
Ne zamandır başlık açmıyorum, futbol pek tat vermiyor artık. Telegol'e de 5 dakika bakayım dedim çıldırdım.

Diğer takımdan arkadaşlar spor yazarları kendilerini eleştirince kızıyorlar. Telegol ise işi saygısızlık boyutuna döktü.

Mersin'in kesilen atağında geç düdük geldi, faul değil diye girdiler işe, ki diğer kanallarda genelde faul olduğu görüşü hakimmiş, bence de tehlikeli hareket.

Ondan sonrası daha vahim, Mersin'in emeği çalınmış, paraları gitmiş, oyuncuların maç başı paraları, hakemin yüreği vs. vs. Belaltı vurmaya çalışıyorlar.

Stoch kendini yere attı diyorlar, faul var. F.ck off diyorlar, küfür olmadığını bilmiyorlar.

Ve bu adamlar bizim zorluklarla 4-5 senede bitirdiğimiz üniden sonra yapacağımız işten 10-20 kat fazla para kazanıyorlar belki de. Böyle düzenin içine demek istiyorum.

Zamanında Arda'nın sinema kapatmasına laf ettiler, sevgilisiyle ilişkisine laf ettiler bel altı vurdular, şimdi Erman Toroğlu Aziz Yıldırım kendisini eleştirince oraya buraya saldırıp belaltı vurmaya çalışıyor. 5 dakika baktım, değiştirdim kanalı. İzlemeyin izlettirmeyin.

Diğer takım taraftarlarından hoşlarına giden şey konuşuluyor diye seven olabilir, onlar için de üzülüyorum.

Derin Futbol'a kızanlar var mesela, Beyaz TV'ye, orada alehimize yorumlar olsa da iş belaltı vurmaya asla gelmiyor, terbiyesizlik yapılmıyor.

http://12numara.org/haber/2215/tv8-ve-beyaz-tv-icin-rtuk-organizasyonu

Şikayet kampanyası var. Benim Derin Futbol'dan şikayetim yok. Deli gibi eleştirsinler bizi, belaltı vurmadan, insanları provake etmeden, olayları manipüle etmeden.

Bir işe yaramayacak ama Telegol'ü şikayet etmeyi düşünüyorum. Her şeyden önce adam olmak lazım.
Başlık açılmamış sanırım.

Kutlu olsun.

Amiri tutmaya çalışıyor yapılanlara bakın.

Bu ülkede düzen sağlamak falan çok zor.

Kendi taraftarı polisle problem yaşayınca polisle eleştirip, dün ilk fırsatta Fenerbahçe'ye laf sokanlara selam olsun.
Terör vb. bir durum olabilir.

Bir sürü gözaltı olmuş. Umarım provakatif eylem yapanlar tutuklanır. Caydırıcı cezalar olur.

Eğer terör varsa işin içinde 1000 kere lanet olsun. Bırakın ülkemizi arkadaş.

Eğer içkili vb. Fenerbahçe taraftarı varsa onlar da cezalarını çeksin.

Ülkenin huzurunu bozan herkes cezasını çekmeli.

2-3 kere ceza verirsen ders olur.
Sahada sert bir müdahelede bile kalkıp tokalaşmalar vs. vs. Kimse oynamadı, seyirciyi tahrik etmedi. 1-2 tane oldu arada o da çok normal. Sanki Türkiye-Azerbaycan hazırlık maçı yapar gibi bir dostluk vardı sahada.

Hem de bu kadar kritik bir maç oynanırken, mücadele üst düzeyken.

Hakemin de etkisi var bunda. Tek tük yanlış kararlar verdi ama her kararının arkasında durdu. 1 kere telafi düşüncesi girdi mi kafaya zor biter o maç.
Güzel haber.

Türkiye'deki psikolojik baskı etkiliyordu kendisini. İyi bir maç yönetir umarım.

Manchester City'nin evindeki maçta Balotelli'yi direk atmıştı mesela. Avrupa'da daha rahat maç yönetiyor.
1- Emre saha içinde olayı hallettik diyor. Eğer durum buysa, özür dilendiyse, iki tarafın da itirazı yoksa Zokora'nın maç sonu bunu gündeme getirmesi umarım birileri tarafından istenmemiştir.

İşin diğer boyutuna gelelim. Dün ROK bir şey söyledi. Türkçe söyleseydi ayıp derdik ama bu boyutta olmazdı tarzında. Çok haklı. Çünkü Türkçe söylersen Zokora Türkçe bilmiyorsa büyük ihtimalle analamaz onu. Ancak İngilizce söylersen rakibini incitmek istediğin düşünülür, o zaman savunulacak tarafın da kalmaz.

Eğer Zokora ve Emre olayı bitirmek için ortak açıklama yapmaz, barıştık, özür diledik demez, Zokora şikayetçi olursa, yani ortada barışma yoksa, kırgınlık varsa Federasyon'u beklemeden kulüp ceza vermeli. Playoffta başarı uğruna etik değerlerden ödün verilip oyuncu affedilmemeli. TFF de 2-3 maç ceza verecektir zaten. Son 2 maç bu olaylardan sonra oynamasına da gerek yok.

Emre önemli bir oyuncu Eyvallah da değerlerden önemli bir oyuncu değil. Ben çok severim Emre'yi, saha içindeki hareketlerine kızsam da sürekli destek verdim. Ancak Zokora'nın bir art niyeti yoksa bu özür dileme konusunda manipülasyon yapma anlamında, bu sefer bardak taşmıştır, maalesef. Gökhan ve Topuz iyi oynuyor gayet, eğer karşılıklı özür dileme olmazsa ve şikayetçi olunursa mutlaka kadro dışı bırakılmalı oyuncu.

İşin en kötüsü yenilmeyi bile bilmeyen, her şeyi şansa bağlayanların eline koz verdi yine. Ona üzülüyorum. Birçoğunun derdi insanlık anlamda ırkçılık değil, takım nefreti kusmak.

Baros'un ırkçılık başlığında Baros'u savunmuş resmen birçok kişi. Her zaman diyorum kimsenin farkı yok diye, her zaman kanıtlanıyor.

Umarım başarı uğruna etik değerlerden ödün verilmez, 2 oyuncu karşılıklı özür dilemediği, barışmadığı sürece.

Yeterli herhalde.

Bilmemek değil, öğrenmemek ayıptur.
Fatih Terim'in kaşı yarıldı uzun süre konuşuldu eleştirildi haklı olarak.

GS taraftarı su şişeleri attı, rakı şişesi attı eleştirildi.

Ancak bu artık taraftarlık, insanlık boyutunu aşıyor. Rakı şişesi cinayete teşebbüs dedik, birkaç gömlek üstü oldu bu.

BU kadar nefret de ayıptır artık. İnsani olarak bakmak lazım. Ne yaşanmışsa yaşanmıştır ama bu artık insanlık sınırlarını zorlayan bir durumdur. Bu kadar çirkinleşilmemeli.

Trabzon'da Fenerbahçeli bir taraftarın arabasına olan saldırı çok konu olmuştu. Münferit falan dedik de artık bu kadar da olmaz.

Söylediğim maçlara 2-3-5 maç ceza verildi. Bu maç üstüne durmak bilmeyen küfür var. Ki maç tamamlanamayabilir de. 7-8 maçlık bir ceza gelebilir.

Bu kafadaki taraftar maç izlemeyi haketmiyor bana göre.
Hakkında
Hakkımda:
13b23faf316a724dbc5e4a1c191f89533.jpg
Sistem ve Tercihleri
Takım
Fenerbahçe
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 9 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 15.970
İkinci El Bölümü Mesajları: 852
Konularının görüntülenme sayısı: 283.500 (Bu ay: 224)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 4 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Spor
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.