Şimdi Ara

‖‖ Piranha IQ Plus - ANA KONU ‖‖

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.365
Cevap
25
Favori
147.992
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aradığınız her özelliği bulabileceğiniz özellikte yeni bir model Piranha IQ Akıllı Cep Telefonu

‖‖ Piranha IQ Plus - ANA KONU ‖‖

Bu ürün pahalı markaları zor durumda bırakacak özelliklerde gelecek. Ürün büyük ihtimalle 699 TL den satışa sunulacak.

Kesinleşmiş ilk teknik özellikleri; Özellikler kesinleştikçe yayınlamaya devam edeceğim.

Ağ/Şebeke

Multi-SIM: Tekli SIM
    SIM Boyutu: Mini SIM
    2G GSM: B8 (GSM 850 MHz), B10 (E-GSM 900 MHz), B13 (DCS 1 800 MHz), B14 (PCS 1 900 MHz)
    3G UMTS: B1 (IMT 2 100 MHz), B2 (PCS 1 900 MHz), B5 (US 850 MHz Cep Telefonu), B8 (GSM 900 MHz)

Bağlantı

USB: Micro USB
    GPS: Var
    Kulaklık Girişi: 3,5 mm Stereo
    Wi-Fi: 802.11a/b/g/n/ 2,4 GHz
    Wi-Fi Direct:Var
    Bluetooth Version: v4.0
    Bluetooth Profili: DI, MAP, PBAP, HOGP, PAN, A2DP, AVRCP, HFP, HSP, OPP, SAP, HID
    PC Sync: MyExplorer
    İfrared: Var

İşletimSistemi

Ekran

Ekran: HD IPS
    Boyutu: 5,5" (130,4 mm)
    Çözünürlük: 720 x 1280 (HD)
    Renk Derinliği:16 M
    Dokunmatik: Gorilla Glass III

İşlemci

İşlemci Hızı: 2GHz
    CPU Tipi: Sekiz Çekirdek (MTK6592)

Genel Bilgi

Renk: Siyah

RAM ve Dahili Hafıza

RAM:
    ROM (Dahili hafıza): 16 GB
    Arttıralabilir Hafıza: Micro Sd Kart (Max. 64 GB)

Kamera

Video Kayıt Çözünürlüğü:
    Arka Kamera Çözünürlüğü:
    Ön Kamera Çözünürlüğü: 5 MP
    Flash: Var
    Auto Focus: Var

Sensör

Sensör: Hareket Sensörü, Parmak İzi Sensörü, Kalp Atışı Sensörü, Hall Sensörü, Hızlandırıcı, Jeomanyetik Sensör, Gyro Sensörü, Işık Sensörü, Barometre, Yakınlık Sensörü

Fiziksel Özellikler

Batarya

Batarya Kapasitesi: 2800 mAh
    Çıkarılabilir Batarya: Var

Ses ve Video

Hoparlor Ses Zenginleltirici: Var (BesLoudness)
    Kulaklık Ses Zenginleltirici: Var (Audio Enchancer)
    Desteklediği Video Formatları: FLV, M4V, MKV, MP4, WEBM, WMV, 3G2, 3GP, ASF, AVI
    Video Çalma Çözünürlüğü: 30 fps'de UHD 4K (3840 x 2160)
    Desteklediği Ses Fotmatları: 3GA, AWB, FLAC, MID, MXMF, OGA, OTA, RTX, RTTTL, XMF, AAC, AMR, IMY, M4A, MIDI, MP3, OGG, WAV, WMA

Hizmetler ve Uygulamalar

PlayStore: Var
    S-Voice: Var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Piranha Destek -- 31 Ocak 2015; 22:12:44 >

• Önlerden
  • Hic bir ozellifi belli degil daha, ve piranna ne yav

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nicolai Tesla

Hic bir ozellifi belli degil daha, ve piranna ne yav

Sayın Nicolai Tesla,

http://fullteknikdestek.blogspot.com.tr/2014/12/iq-modeli-cep-telefonu.html adresinden fiyat görsellik ve kesinleşen özelliklerini takip edebilirsiniz. Satışa sunulduğunda diğer popüler markalara ne kadar boş yere para verdiğinizi anlayacaksınız. Forum sitelerinde beni tanıyan herkes bilirki ben kolay kolay cihazları öven birisi değilim ancak bu cihazı test ediyorum ve gerçekten diyorumki satışa sunulduğunda dünya çapıncaki markalarla fiyat konusunda uçurum özellik konusunda ise yarışır bir cihaz olduğunu göreceksiniz.

Kolay gelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Piranha Destek -- 12 Aralık 2014; 15:54:03 >
  • Piranha neymis :)). Telefon bi ciksa da

• quote:

Orijinalden alıntı: Piranha Destek

quote:

Sayın Nicolai Tesla,

http://fullteknikdestek.blogspot.com.tr/2014/12/iq-modeli-cep-telefonu.html adresinden fiyat görsellik ve kesinleşen özelliklerini takip edebilirsiniz. Satışa sunulduğunda diğer popüler markalara ne kadar boş yere para verdiğinizi anlayacaksınız. Forum sitelerinde beni tanıyan herkes bilirki ben kolay kolay cihazları öven birisi değilim ancak bu cihazı test ediyorum ve gerçekten diyorumki satışa sunulduğunda dünya çapıncaki markalarla fiyat konusunda uçurum özellik konusunda ise yarışır bir cihaz olduğunu göreceksiniz.

Kolay gelsin.

Nicki piranha destek olan birinisinden bunlari duymak cok gulunc. Huawei ascend g7 yi ovecek haliniz yol heralde. Bugun bu mmarkanin bu teewfonu cikar onu oversiniz yarin digeri cikar digerini oversiniz, sizin isiniz bu. Ama markay zarar veriyorsunuz yukarida yazdiginiz "beni bklen bilir ben her telefonu ovmem bu baska" sozu saka gibi.

• quote:

quote:

quote:

Sayın Nicolai Tesla,

Kolay gelsin.

Nicki piranha destek olan birinisinden bunlari duymak cok gulunc. Huawei ascend g7 yi ovecek haliniz yol heralde. Bugun bu mmarkanin bu teewfonu cikar onu oversiniz yarin digeri cikar digerini oversiniz, sizin isiniz bu. Ama markay zarar veriyorsunuz yukarida yazdiginiz "beni bklen bilir ben her telefonu ovmem bu baska" sozu saka gibi.

Sayın Nicolai Tesla,

Dikkat ederseniz ismim Rıdvan EMİROĞLU olarak geçiyor sadece bu forumda değil teknolojik forumların genelinde yazılım ve teknik konularda bilgilendirmeler yaparım ancak dediğim gibi bu güne kadar yazdığım forum yazılarını araştırın 1 tane övücü yazımı göremezsiniz. Bu cihaz gerçekten övülmeyi hak eden bir cihaz siz bu cihazı görmeden bu kadar kesin konuşuyorsunuz onu anlamadım ben.
  • muhtemelen mtk 6592- mali 450 değil mi?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Sayın Nicolai Tesla,

Kolay gelsin.

Sayın Nicolai Tesla,

Dikkat ederseniz ismim Rıdvan EMİROĞLU olarak geçiyor sadece bu forumda değil teknolojik forumların genelinde yazılım ve teknik konularda bilgilendirmeler yaparım ancak dediğim gibi bu güne kadar yazdığım forum yazılarını araştırın 1 tane övücü yazımı göremezsiniz. Bu cihaz gerçekten övülmeyi hak eden bir cihaz siz bu cihazı görmeden bu kadar kesin konuşuyorsunuz onu anlamadım ben.

Ben cihaz hakkinda konusmadim ki? Sadece pihanha ne dedim bilgi almak icin. Bu telefon ainmaz daha adini ilk defa duydum falan dedim mi?

Size gelince, anlatamadim galiba, pihanha destek nickli birisinin diger telefonlari ovmesini kim bekleyebilir ki, israrla diger telefonlari ovmem bu baska diyorsunuz.

• Sikayet vara bakan sizden uzak durur ...

• Mtknın 8 çekirdekli işlemcisiyle gelirse ve kasa kalitesi, batarya performansı iyi olursa fiyatı uygun bence.

• Piranha Destek P kullanıcısına yanıt
    eger 1 ocakta cıkacaksa ben zeni sataym şimdiden hocam kesin bir şey söyleyn o zamana kalırsm cok ucuza satabilirim
  • quote:

Sunun kucumseyici bir tavir olmadigini, sadece soru sordugunuzu soyluyorsunuz. Gulunc.

• quote:

Orijinalden alıntı: miremiran

muhtemelen mtk 6592- mali 450 değil mi?

Tam benim aklımdan geçiyordu siz benden önce yazmissiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • aynı fiyatta geleceği söylenen u2 ile kıyaslaması nasıl olur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: okanclskn

quote:

Sunun kucumseyici bir tavir olmadigini, sadece soru sordugunuzu soyluyorsunuz. Gulunc.

Alintilayamadim mobilim ama
    "
    Piranha neymis :)). Telefon bi ciksa da"

Boyle bir mesaj attiktan sonra bana bunlari yazmaniz gulunclugu birak cevap verilmeyecek cinsten. Ama iste son bi cevap verip blok. Belki akli basina gelir

• Nicolai Tesla kullanıcısına yanıt
    Ben onu derken seni kastettim. Goreceksiniz piranha neymis anlaminda. Duzgunce anla sonra konus. Su blokla artistlik yapmayi da kesin artik. Bloklayacaksan blokla neyin havalari bunlar?

• Piranha Destek P kullanıcısına yanıt
    Rıdvan Bey ne zaman cıkacak ona göre Piranha Zeni satacagım yılbasına yetişir mi yetişmezse ocak ayı içinde kesin cıkar mı ? birde pil testi yaptınız mı ekran süresi 5 saati görüyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aykut..

telefon bu galiba

http://www.gsmarena.com/xolo_q2100-6735.php

Cihaz buysa öyle aman aman bir etki yaratmaz. Umarım bu değildir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.