Şimdi Ara

WhatsApp Sms Bekleme Süre Engelini Kaldırma - Çözüm

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
18
Cevap
4
Favori
37.962
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

WhatsApp'ta oturum açarken (yani giriş yaparken) birden fazla kod istendiğinde yeni bir kodun gelmesi birkaç saat hatta birkaç günü buluyor.
    Mecbur belirtilen süreyi beklemek zorunda kalıyoruz. Normalde saati ileri alıp süreyi indirebiliyoruz ama bu işlem ne yazık ki işe yaramıyor.
    Bunun için ilginç bir çözüm yolu buldum!. :)

Bu anlatım Android cihazlar için olup iPhone modelleri için denemedim (sorunu yaşayanlar deneyebilir)

!! Önemli Uyarı !!

WhatsApp yedeğiniz bulut sunucuda (Android için Google Drive'da, İOS için iCloud'da) yedeğiniz varsa yapın, yedeğiniz yoksa KESİNLİKLE yapmayın, yoksa tüm yedeğiniz silinir!! Yedeği olmayanlar mecbur belirtilen süreyi beklemek zorundalar.
    Yapacağımız işlemde WhatsApp uygulama Verilerini sileceğimiz için Yerel (telefon) yedeğini de silmiş olacak, bu yüzden Google'a / iCloud'da WP yedeğiniz olduğundan emin olun.

Yedeğinizin olduğundan KESİN eminseniz adımlara geçelim; (Adımlar Android içindir)

1.Telefonun Ayarlar kısmından Tarih ve Saat ayarını Otomatikten Manuel yapın.
    2.Telefonun Ayarlar kısmından Uygulamalar'dan WhatsApp'ı seçip Depolama kısmına tıklayın ve Önbelleği temizle ile Veriyi sil deyin.
    3.Telefonu yeniden başlatın.
    4.WhatsApp'a numaranızı yazın kod birkaç saniye içinde gelecektir ve işlem bu kadar!

Bu arada,

WhatsApp sohbet yedeği Android'ten İOS'a ve İOS'tan da Andorid'e normalde aktarılmıyor.
    Kullandığım bir yöntem ile bu konuda da Discord üzerinden yardımcı oluyorum.
    Mağdur olanlar alttaki verdiğim linkten bana ulaşabilirler.
    Discord:https://discord.com/invite/uNqwGnR

Mağdur olanlar bir Teşekkürü çok görmeyin.
    🍀
    Sevgiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BLasTeaR -- 12 Ekim 2020; 9:43:13 >

• bende iphone dan andriode geçtim ve wp medya rehber mağduru oldum saolsun BLasTeaR sayesnde iphonedan geri yükledik tekrar teşekkür kardeşim.
  • ilker138 İ kullanıcısına yanıt
    Rica ederim dostum, konu yeri şurası, sıkıntı yok.
    Yeni cihazınızı da güle güle kullan. :)
    Ayrıca desteğin için de teşekkür ederim 🙏🏻

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BLasTeaR -- 30 Temmuz 2020; 0:5:54 >
  • Discord'dan sana yazdım. Yardımcı olursan sevinirim. Teşekkürler.

• Yaptım hemen işe yaramadı fakat 1 saat sonra tekrar giriş yapmayı denedim oldu. :)

• Merhabalar, ayni problemi yasiyorum birkac kere girisi denedim bekleme suresi 12 saati buldu. Dr.fone yaziliminin crack li versiyonu var ama biyerden sonra bug a giriyo program. Discord adresini bulamadim iletisim icin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • okulll O kullanıcısına yanıt

Merhaba,

Alttan bana ulaşabilirsiniz.

Discord

• Kodunuzu almak için "Beni ara" ya tıklayın. Otomatik olarak robot sizi arayıp doğrulama kodunu sesli olarak bildirecektir. Kaydedip Whatsappı kullanmaya devam edebilirsiniz.

• Teşekkürler hocam. Sayende sorunumuzu çözdük

• tjdillshaw T kullanıcısına yanıt
    Rica ederim, hal olmasına sevindim :)

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • BLasTeaR kullanıcısına yanıt
    Hocam yaklaşık bir aydır WhatsApp ım kapandı malisef. Kod istiyorum numara doğrulanmadı diye hata veriyor gelen kodda

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • burakbey3434 B kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,
    Daha önce gelmiş olsaydınız çoktan halletmiştik aslında :)

Anlık iletişim için Discord'a gelirseniz oradan daha sağlıklı yardımcı olurum.

• BLasTeaR kullanıcısına yanıt

Merhabalar.

Aynı sorun benim iphondada yaşandı şimdi. Mesajlaşmanın ortasında profil kapandı ve numaramı yazıp denesemde onay kodu gelmedi. Arama seçeneğini denedim oda olmadı ve şimdi 23 saat beklemeye aldı. Lütfen bir yolunu biliyorsanı yardım edin.

• Abidcavadov A kullanıcısına yanıt
    Merhabalar.
    Mesajlaşma ortasında derken bu işlem ancak siz başka bir telefonda WhatsApp'a doğrulama kodu alırsanız cihazdan çıkış yapar.
    Eğer böyle bir talepte bulunmadıysanız numaranızı bilen birisi gıcıklığına yapmış olabilir.

Sms ve/ya arama haklarınızı kullandıysanız, ikisine de bekleme süresi verdiyse ve üstteki yöntemi de denediyseniz beklemekten başka yapılacak bir şey yok yok maalesef.

Bu işlemin asıl yöntemi alttaki videodadır.
    Bir de onu deneyin olmadı.

Oradaki anlatıma ek olarak saat ve tarihi otomatikten manuele alıp tekrar otomatiğe almak gerekiyor ama bazılarında öyle işe yaradığından dolayı öyle yazdım .
    Normalde yapılış videosu şu;

https://www.youtube.com/watch?v=rN5rsqcYR-I

• Hort ama aynı sorunu yaşıyorum.
    Aosp rom kurdum ,onay kodu göndermiyor bir saat süre veriyor. Bir saatin sonunda tekrar deniyorum yine bir saat süre veriyor döngüye girdik .

• Violet Evergarden kullanıcısına yanıt

Farklı bir telefondan giriş yapmayı deneyip giriş yapın

daha sonra kendi telefonunuzdan giriş yapın .

• krkmz1666 kullanıcısına yanıt

Evet hallettim hocam teşekkürler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.