Şimdi Ara

PIONEER TEYP 'CHECK USB' SORUNU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
11.571
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Pioneer MVH-S105UI oto teyp kullanıyorum. Herhangi bir darbe vb. olmamasına rağmen son günlerde USB kabloyla telefona bağladığımda ya da flash bellek taktığımda önce 30 saniye sorunsuz müziği çalıyor daha sonradan "CHECK USB" hatası verip usb girişinden gücü kesiyor. Kontağı kapatıp açıyorum tekrardan 30 saniye düzgün çalışıyor ardından yine bozuluyor.

Farklı usb kablolarıyla denedim sonuç hepsinde aynı.
    USB soketini kontak spreyle temizledim yine çözüm olmadı.

Çözümü bilen var mı?

Teyp model:
    www.hepsiburada.com
    Pioneer MVH-S105UI Oto Teyp Fiyatı - Taksit Seçenekleri
    https://www.hepsiburada.com/pioneer-mvh-s105ui-oto-teyp-pm-HB0000093N95

• Yapay Zekanın Yanıtı

PIONEER Teyp "CHECK USB" Sorunu

"CHECK USB" mesajı, PIONEER teyplerinde yaygın bir hatadır ve USB cihazının tanınmadığını veya erişilemediğini gösterir. Bu sorun çeşitli nedenlerden kaynaklanabilir ve çözümü için birkaç yöntem bulunmaktadır.

"CHECK USB" Ne Demektir?

"CHECK USB" mesajı, PIONEER teybin USB cihazını kontrol etmekte zorlandığını ve erişemediğini belirtir. Bu durum, cihazın arızalı olması, kablo bağlantısının gevşek olması veya USB bağlantı noktasının kirli olması gibi çeşitli nedenlerden kaynaklanabilir.

"CHECK USB" Hatası Nasıl Düzeltilir?

1. USB Cihazını Kontrol Et:

• USB cihazının hasarlı veya arızalı olmadığından emin ol.
    • Farklı bir USB cihazı dene.

2. Kablo Bağlantısını Kontrol Et:

• USB kablosunun her iki ucunun da sıkıca bağlı olduğundan emin ol.
    • Farklı bir USB kablosu dene.

3. USB Bağlantı Noktasını Temizle:

• Bir pamuklu çubuk veya basınçlı hava kullanarak USB bağlantı noktasını kir ve kalıntılardan temizle.

4. Teybi Sıfırla:

• Teybi birkaç saniyeliğine kapat ve tekrar aç. Bu işlem, geçici yazılım sorunlarını çözebilir.

5. Yazılım Güncellemesi Yap:

• PIONEER teybinin güncel yazılım sürümüne sahip olduğundan emin ol. Güncellemeler, hataları giderebilir ve cihaz uyumluluğunu iyileştirebilir.

6. Profesyonel Yardım Al:

• Yukarıdaki adımları uyguladıktan sonra hala "CHECK USB" hatasıyla karşılaşıyorsan, profesyonel bir tamirciye danışman önerilir.

Bu sorun giderme ipuçlarını takip ederek, PIONEER teybindeki "CHECK USB" hatasını çözebilir ve USB cihazına tekrar erişebilirsin.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • at gitsin.baska al
  • quote:

Orijinalden alıntı: bace3434

at gitsin.baska al
    sizin paranız bol sanırım, yenisini alacaksanız ben atarım çöpe.
  • bende de aynı sorun var lütfen yardımcı olunn!

• Krwey K kullanıcısına yanıt

USB kablosunu değiştirdim sorun düzeldi hocam farklı kablolarla denediniz mi?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.