Şimdi Ara

Megane 2 teyp cd çalar sorunu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
15.121
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bugün çıkma temiz az kullanılmış orjinal renault cd çalar buldum. Aldığım yerde takmaya çalıştık fakat eski kaset çaları çıkarıp yeni aldığımı taktığımızda cd çaları çalıştırdığımızda konsoldaki ekrana ışık geliyor ve sadece saat geliyor. Araç içerisindeki hoparlörlerde sırayla bir ses geçiyor. çözemediğimiz için geri söktük. Benim kasetçaları geri taktık ama benden kod istedi. 1 kez yanlış girdim ve şimdi kasetçaları açtığımda ekranda "error" diye hata veriyor güvenlik kodunu öğrendim ama giremiyorum. Bunu nasıl çözebilirim ve cd çaları arabamda nasıl sorunsuz kullanabilirim. Satan kişide güvenlik kodunu bilmiyor?

Yardımlarınızı bekliyorum. Araç megane 2 hb 2005 1.4 aut.

• 1. kasetcalar sifresini yanlis girersen , ya biraz bekleyeceksin yada aku basini sokerek tekrar takacaksin.
    2. almis oldugun cd calarin kodunu sanirim mais e tel acarak (seri nosunu verirsen) aliniyor diye biliyorum.
  • Kasetçalar sorununu dün rastlantı üzerine çözdüm. Araç içerisinde uğraşırken teyp açıktı. 10 15 dakika sonra şifre ekranı kendiliğinden geldi. Kodu girdim ve şimdi sorunsuz çalışıyor ama aldığım cd çaları kasetçaları söküp takmama rağmen kod girmek için ekrana görüntü gelmiyor ve direksiyondaki tuşlardan işlem yapmak istediğimde tepki vermiyor. kaset çalarda kilit kodunu yanlış girmiş olmama rağmen ekrana görüntü geliyor ve kumanda üzerindeki tuşlara bastığımda hata sesi alabiliyorum.
  • takmaya çalıştığınız cd çalar belki araçla uyumlu değildir,

en iyisi servise götürmek, benim araçta cd çalar vardı ama mp3 çalmadığı için boşda duran bi mp3 çalar vardı onu taktırdım, görüntüyü bozdu eski cd çaları taktırayım dedim sanayide takamadılar, servise gittiğimde söyledim ücretsiz bi kaç dk da hemen taktılar.
  • Arkadaşlar akü söküldükten sonra teyp code hatası verdi code girdim teyp,radio çalışıyor aman sonradan takılan CD Challengeri çalıştıramadım bu konuda yardımcı olucak arkadaş varmı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tam teyp in o bölgeye metal geldi çat çat etti sonra baktım teyp çalişmıyor tesisatmı yoksa teyp mi gitti

• Arkadaslar bnim arac megane2 1.4 orjinal teyip kaset calar buldum taktim ekrani aciyor sadece saat gorunuyor ve baskada birseyyok cod yazisi gelmiyor bilginiz varmi

• Merhabalar bende bugün bir CD çalar buldum çıkma ekranda saat dışında bir görüntü gelmiyor kendi kaset çalar da sıkıntı yok çalışıyor, acaba CD çalar fazla hatalı şifre girildiği için kendini kitlemiş olabilirmi acaba???

• Konuyu hortlatıyorum bir megane 2 aldım sanırım kaset çalar yerine cd çalar takmışlar kumandalar çalışmıyor ekran gelmiyor sadece saat var radyo çalıyor fakat sendeki gibi hoparlörlerden sırasıyla bir uyarı sesi geliyor iğrenç bir ses çözümü varmı bunun lütfen yardım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alone_chief -- 11 Mayıs 2022; 23:3:0 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.