Şimdi Ara

corsa d aux usb sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
3.344
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar corsa 2012 enjoy model aracımda bir usb girişi var ama ne usb okuyor ne de telefon okuyor. Teypten bile seçilmiyor ya cd ya da aux bölümü var. Benzer araçlara sahibindenden baktığımda benim usb girişi olan yerlerinde aux girişi var. Bendeki durumu anlayamadım. Bu sonrada takılmış bir giriş midir? Usb girişini çalıştırmak için neler yapabilirim? Ayrıca eskiden arabada eskiden ses sistemi varmış orijinal teybin yerine başka sistem takılmıştır diye düşünüyorum kendimce. Teşekkürler.

corsa d aux usb sorunu

• Mutlaka denemişsinizdir ama sakın yanlış anlamayın başka bir usb bellek denediniz mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • estağfurullah, sorunuma çözüm bulmak için size danışıyorum. başka usb denedim, usb depolama şeklini FAT32 yapıp da denedim olmadı. Garip gelen aynı model başka araçlarda yüklediğim fotoğraftaki usb girişinin olduğu yerde aux olması ve teypte usb bölümünün olmaması.
  • Kadir bey benimde dikkatimi çekti bu konu biraz araştırma yaptım normalde corsa hiç kullanmadım ama dediginiz gibi hep aux girişli çoğu opel corsa bir kaç tane hem usb hem aux girişli gördüm acaba o parca temin edilse montajı yapılsa çalışır mı acaba ikincisi usb aux dönüştürücü kablolar hiç olmazsa onlar ise yarar mı acaba bir de bir şey geldi aklıma ben usb belleğe tek tek şarkı attigim zaman sıkıntı çıkarıyordu bütün müzikleri toplu olarak seçip tek seferde attığımda gayet sağlıklı çalışıyordu bir de bunu deneyin isterseniz tekrar usb bicimlendirdikten sonra ama dediginiz sonradan yapılmış bir usb girişi gibi duruyor bunlarda olmazsa mümkünse eğer o girişi aux girişi olarak değiştirin

• quote:

Orijinalden alıntı: Sportium

Kadir bey benimde dikkatimi çekti bu konu biraz araştırma yaptım normalde corsa hiç kullanmadım ama dediginiz gibi hep aux girişli çoğu opel corsa bir kaç tane hem usb hem aux girişli gördüm acaba o parca temin edilse montajı yapılsa çalışır mı acaba ikincisi usb aux dönüştürücü kablolar hiç olmazsa onlar ise yarar mı acaba bir de bir şey geldi aklıma ben usb belleğe tek tek şarkı attigim zaman sıkıntı çıkarıyordu bütün müzikleri toplu olarak seçip tek seferde attığımda gayet sağlıklı çalışıyordu bir de bunu deneyin isterseniz tekrar usb bicimlendirdikten sonra ama dediginiz sonradan yapılmış bir usb girişi gibi duruyor bunlarda olmazsa mümkünse eğer o girişi aux girişi olarak değiştirin
    Gürkan bey önerileriniz için teşekkürler. Usb çalışsın diye her yolu denedim çalmadı bir türlü. Şu dönüştürücülere de boşa para vermek istemedim çalışıp çalışmayacağını bilmediğim için. Buradan bir çözüm fikri alamazsam bir vakitte işten anlayan bir otocuya soracağım. Olan giriş niye çalışmaz hiç anlamıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: kadirkadiir

Gürkan bey önerileriniz için teşekkürler. Usb çalışsın diye her yolu denedim çalmadı bir türlü. Şu dönüştürücülere de boşa para vermek istemedim çalışıp çalışmayacağını bilmediğim için. Buradan bir çözüm fikri alamazsam bir vakitte işten anlayan bir otocuya soracağım. Olan giriş niye çalışmaz hiç anlamıyorum.

Alıntıları Göster
    Anladım Kadir bey inşallah en yakin zamanda sorununuza çözüm bulursunuz

• Corsa d, touch and connect ve üst seviye teypler dışında çalışmaz maalesef oradaki usb süs gibi duruyor eğer teyp'ten resim gösterebilirseniz daha iyi yardımcı olurum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.