Şimdi Ara

Ping yok fakat lost var acil yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.439
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar normal olarak sabit 54 - 55 pingle oynuyorum fakat öyle bbi zaman geliyorki ping 63-64 oluyo sanki 300 - 400 gibi hero haraket etmiyo lost yiyiyorum ttnet kullanıyorum pingle alakalı yardıım sağlamıyorlarmış bbilen arkadaşlar lütfen yardım edebilirmi.

• Şuan westte bende de var ping 70 gözükmesine ragmen oynanmayacak seviyede delay var.
  • westte ping 67 gözükmesine rağmen 2 saniye delay var.
  • Norain kullanıcısına yanıt
    çoğu arkadaşım yazdı şuan herkezde var heralde ama bu hafta hep böyle oldu arkadaşlar sizden ricam eğer ttnetseniz arayın güzel bir kalay çekin ben çektim zira 120 tl para veriyoruz verdikleri internete bakarmısınız sadece tr de böyle bbirşey var
  • quote:

Orijinalden alıntı: suncyB

çoğu arkadaşım yazdı şuan herkezde var heralde ama bu hafta hep böyle oldu arkadaşlar sizden ricam eğer ttnetseniz arayın güzel bir kalay çekin ben çektim zira 120 tl para veriyoruz verdikleri internete bakarmısınız sadece tr de böyle bbirşey var

Delay lol sunucusunda sanırım ben de mevcut 1sn
  • hem westte hem trde delay sorunu var. Serverlardan kaynakli sanirim, aksama falan duzelir heralde
  • westte de tr dede delay var çok sinir bozucu. girdiğim oyunlarda sordum herkeste varmış
  • Serverlarda sorun var gerçekten özellikle westte bir oyunda topluca dc olmuştuk umarım düzelir
  • Delay sorunu hala devam ediyor mu acaba oyunda olan varsa bilgilendirebilir mi?Kimisi normal diyor kimisi problem var diyor.
  • Devam ediyor
  • 2dir lose alıyorum madem herkeste var bu delay, karşı takım nasıl bu kadar akıcı oynuyor patır patır vuruyorlar ağzımıza kullandığımız internetle mi ilgili problem ?
  • Bu delay yüzünden yerleştirme maçlarında art arda 3 tane lose aldım, birinde hiç bir şekilde oyuna bile giremedim, gerçekten şaka gibi.
  • Vodafone Supernet kullanan arkadaşlar var mı?Belki de ISS kaynaklı herkes ne kullandığını belirtirse belki bir fikrimiz olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: El Salvador

Vodafone Supernet kullanan arkadaşlar var mı?Belki de ISS kaynaklı herkes ne kullandığını belirtirse belki bir fikrimiz olur.

TTNET 'de sorun var.
  • bu banada oluyor kardesim 24mbit internetim var ping 54 sabit fakat 60 lara cıkınca sanki 300 400 oluyor :D riottan kaynaklı bence
  • Arkadaşlar sorun sanırım kalmadı.Şu an sabit 80 pingle delaysız kendimce iyi durumda olduğunu düşünüyorum.
  • El Salvador kullanıcısına yanıt
    Şuan normal . Öğlen vakitleri inanılmaz kötüydü .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rand al Thor

Bu delay yüzünden yerleştirme maçlarında art arda 3 tane lose aldım, birinde hiç bir şekilde oyuna bile giremedim, gerçekten şaka gibi.

Kardeş hadi 1 kere girdin baktın kötü sonra düzelir gibi oldu diyip hadi 2.ye de girdin diyelim gene düzelmedi ee abi 3.kez niye giriyorsun :D
  • Sorun TTNET ile alakalı. SuperOnline bağlı evde 5 kişi girdik, internete ağır geldiği için bir arkadaşımız telefonunun internetini kullandı(ttnet) biz çatır çutur oynarken onun bağlantı pert oldu.
  • Mithrandir. kullanıcısına yanıt
    aynen ttnettede var
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.