Yarbay
03 Şubat 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 162 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Merhaba,


Dizüstü bilgisayarımda aynı anda Airpods Pro ve bir wireless mouse'u gecikme olmadan kullanabilir miyim? Özellikle oyunlarda fark eder mi?


Daha öncesinden yine bir bluetooth kulaklığı xbox pad ile kullandığımda aşırı gecikme yaşıyordum. Aynısının mouse ile tekrarlanabileceğinden endişeleniyorum. Mouse wireless, pad ise bluetooth olduğu için biraz daha umutluyum ama yine de sorun yaşamak istemiyorum.

Elimdeki kitap hatalı çıktı 16 sayfası falan yok acaba bana bu sayfaları pdf epub ya da fotoğraf olarak atabilecek birisi var mı? İnternette hep can yayınlarını buldum iş bankası kültür yayınları yok. Eksik sayfalar şunlar,

541
544
545
548
549
552
553
556
557
560
561
564
565
568
569
572
silinsin
Mayıs sonu superonline sözleşmem bitince yenilemek için aradım ama zamanında 70tlye aldığım internete 95tlfiyat çektiler. Ben de dilekçemi yazıp superonline aboneliğimi kapattırdım. TT'yi arayıp yalın vdsl internet başvurusu ve tivibu başvurusu yaptım.

Ertesi gün TT'den bir arkadaş geldi telekominikasyon kutusunun yerini sordu. Evimiz de müstakil olduğu için normal standart bir sistem yok öyle kutu falan da yok. Kabloların geçtiği merdiven altında bir yer var. Gelen arkadaşa bunu izah ettim o da ben merdivenin altına girmem dedi 1 hafta içerisinde kablo ekibi gelir kutu bağlarlar dedi.

Bir sonraki gün baktım gelen giden yok arayan soran da yok TT'yi aradım randevu verdiler. Yine gelen yok. Bu böyle 1 hafta boyunca devam etti. 1 hafta sonunda yine bir gün randevu için arıyordum. Bu sefer farklı bir şey söylediler o da "altyapı yok". 10 yıldır evde biri ttnet biri superonline çift internet kullanıyoruz ama altyapı yokmuş. (Bu arada zamanında superonline'a başvuru yaptığımızda hiç kutu mutu aramadılar adamlar merdivenin altına baktılar ellemeden direk belgeleri imzalatıp gittiler 1-2 saate de açıldı. Ben ne bileyim TT'de kutu fetişi olduğunu.) Her neyse kablo ekibi falan diyordunuz ne oldu dedim öyle bir ekip yok dediler. Başvurumu iptal ettirmek istiyorum dedim 1 ay içerisinde otomatik iptal olacak dediler.

Bugün ise 1 ay oldu ancak hala iptal olmadı. Altyapı yok deyip gelmeyince babam merdiven altındaki kabloları dışarı çıkarttı. Kutu da takacaktı ama sitede sorup soruşturunca hiçbir evde o kutudan olmadığını ve o kablolardan bağlantı yapılabileceğini öğrendik. Bunun üzerine tekrar telekomu aradım ilk gün gelen arkadaşın gelip bağlantı yapmasını istedim. Bunun üzerine oradaki arkadaş bana 90 gün içerisinde bir ekip geleceğini söyledi. Başvurumu iptal ettirmek istediğimi söyledim ama 90 gün içerisinde ekipler gelmeden beni arayacaklarını, eğer iptal ettirmek istiyorsam aradıkları zaman istemediğimi söylemem gerektiğini, oradan iptal işlemi gerçekleştiremediklerini söyledi.

Superonline'ı aradığımda da hali hazırda bir başvurunuz olduğu için yeni başvuru alamayacaklarını söylüyorlar.

Bu durumda ne yapmam gerekiyor arkadaşlar? 25tl az ödeyeceğiz diye rezil olduk. 1 aydır internet yok evde.
https://www.kitapisler.com/Yayin-Denizi-YKS-1-Oturum-TYT-OSYM-Tadinda-4-Deneme_38308.html#0

yukarıdakinden bahsediyorum

edit: teşekkür ettim hepinize. alayım bari
Hangisi daha iyi? (Örnek kitapçığa yakınlığı olsun, zorluğu olsun, problem paragraflarının iyiliği çokluğu olsun...)
Ya Rab! Bize bol yararlı, her tarafından kaliteli soru fışkıran, her öğrenciyi sevindiren bir apotemi denemesi ihsan et.

Ya Rab! Bize apotemi denemesi ver. Bizi, ümitlerini kesmiş kimselerden eyleme. Kullarda, beldelerde ve yaradılmış şeylerde öyle darlık vardır ki senden başkasına arzedemeyiz.

Ey Rabbimiz! Biz senden mağfiret isteriz. Şüphesiz sen çok mağfiret edicisin. Bize bol bol apotemi tyt ve ayt denemesi yağdır.

Amin

EDIT: @mühendislikyolunda kardeşimizden aldığım son duyumlara göre ayt matematik çıkmış
https://forum.donanimhaber.com/apotemi-ayt-matematik-cikmis--132751582#132751686
Yo ho ÖSYM
Far to the Turkey where the math grow
Eleme and a ağlatma show
ÖSYM, ÖSYM

Yo ho ÖSYM
Far to the Turkey where the fen grow
Take me away from the fosfor and the behzat
Let's go to YKS
Yahu bu shroud just9n chad falan nasıl böyle 4x ile spray yapıyorlar? Shroud önünden araba geçerken bildiğin extended magli m4ü üstüne boşaltıyor adamların attachment full olsun olmasın

Ben full attachment ile taş çatlasın 10 mermi atabiliyorum mouse pad bitiyor pad de küçük falan değil üstüne üstlük suppressor yerine hep comp kullanırım angled grip yerine vertical kullanırım ama yok arkadaş bi full clip m4 4x ile spray atamadım

nedir bu işin olayı acaba sensim düşük olduğu için mi böyle? 800 dpi 27 sens
Çok sevinçliyim dostlar bu sevincimi sizinle paylaşmak istiyorum Analitik mpsde karma testlerin bir kısmı kalmıştı bir de kitaplarda boş bıraktığım sorular vardı bu gece bitti hepsi. Sorularınız varsa alayım.
Hakkında
Konum: İstanbul, Eyüp
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Turkcell
ISS
Superonline
Takım
Galatasaray
TV
Samsung
Notebook
MONSTER
LOL
Gangplank
Kulaklık - Amfi
Sony
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Mesaj Sayısı: 2.968
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 4.424
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 61.020 (Bu ay: 346)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 4.063 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.