Şimdi Ara

Elektrik kesildi diye 5 maç düşük öncelikli maç cezası yedim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu çok saçma değil mi? Bir de bu cezanın şöyle bir özelliği var, 6 ay sonra tekrar girsem hala bu ceza devam ediyor. Yok böyle bir şey! Yani 1 ay ban atsalar bir şey değil ama bu ne ya? İnsanın oynama hevesi kalmıyor bu şekilde. Çok can sıkıcı bir durum. Sanki isteyerek geç girmişim gibi bir de hiç utanmadan ceza atıyorlar. Böyle saçma ceza mı olur ya?

• iyi de adamlar senin elektriğinin gidip gitmediğini kasıtlı yapıp yapmadığını nerden bilsin? kaldı ki zaten riot kasıtlı yapmasan da ceza alırsın diyor. benim de binde bir internetim gider, elektrikler kesilir ama hiç düşük sıralı cezası almamıştım
  • Tek seferde direk ceza yemiyorsun bir kaç kere kısa zamanda olması gerek bunda savunulacak bir şey yok
  • Aram için 35 dk bekleyip unranked maks gold bebelerle
    Normal için 15dk bekleyip karşıya 3 diamond bana 3 silver goldla oynamaya çalışıp genelde carry lane salmadıkları için supportla onları taşımaya çalışıyorum.

Hiçbir şekilde chat banı bile almadım tek olayım mmr. Ve riot kaç yıldır beni insan gibi dengim kişilerle eşleştirmeyi beceremiyor oyuncu yok diye. Kapışalım mı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ORANGEandLEMON kullanıcısına yanıt
    weste gec
  • Olum bu ne ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Trollse komik değil, ciddiyse çok komik.
  • 5 oyun ARAM at geçer ne ağladın.Sanki elektriklerin gidince takımın 4 kişi kalmıyor
  • yapacak bi sey yok

• Ahahahaha birde sen simdi haksizliga ugradigini mi dusunuyorsun sacma falan degil bu ceza

• quote:

Orijinalden alıntı: Lâkayıt

Bu çok saçma değil mi? Bir de bu cezanın şöyle bir özelliği var, 6 ay sonra tekrar girsem hala bu ceza devam ediyor. Yok böyle bir şey! Yani 1 ay ban atsalar bir şey değil ama bu ne ya? İnsanın oynama hevesi kalmıyor bu şekilde. Çok can sıkıcı bir durum. Sanki isteyerek geç girmişim gibi bir de hiç utanmadan ceza atıyorlar. Böyle saçma ceza mı olur ya?

Aslında haklısın. Benimde geçen başıma geldi bu olay. 2 gün üstüste evde elektrik gitti. 3. üncüsündede bilgisayar kitlendi açılmadı bir türlü neredeyse format çekicektim. neyse oyuna girdim ama kaçak muamelesi gördüm.

Sonrasında 5 maç ceza aldım. Ya bu durumu kabullenip cezamı çektim. Ancak bu durumun önüne geçmek için yapmam gereken şeylerde vardı.

Öncelikle 2. bilgisayar alıp lol şifre ekranını açıkta beklettim yan tarafta. Olası pc kilitlenmelerine karşı direk ordan gireceğim.

Elektrik kesintileri için güç kaynağı aldım. Tahmini 1 saat dayanıyor ki zaten maç anca o kadar sürer.

İnternet için ise ekstra gps telefondan internet hattı alıp yedekte tuttum. Olası ttnet rezaletine karşı onu devreye sokucam.

Sen de bunları yaparım diyorsan geçmiş olsun derim bende:)

• Oyun bir ihtiyaç değildir lükstür bu lüksü almak istiyorsan başkalarının lüksüne karışamazsın senın elektrıgın onları bağlamaz hem 1 kere cıktın diye ceza alan görmedim önce ne naneler yediğini yaz ilk afkde bi ekran cıkıyo kabul edıyorum vs yazıyodun galıba
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deimos.

Ahahahaha birde sen simdi haksizliga ugradigini mi dusunuyorsun sacma falan degil bu ceza

İlle konuşturtacaksınız şimdi. Geçen de 6 ay ara vermiştim oyuna girdim bir hevesle bir baktım hala ceza duruyor Bu adil mi sence 6 ay boyunca ceza duruyor orada. 6 ay ban atsalar daha iyi
  • Düşük öncelikli sıraya yerleştirildikten sonra 5 maç yaptığında zaten kalkıyo.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.