Şimdi Ara

YENİ PC'DE DROP SORUNU ++ YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
2.808
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaslar, yeni sistem aldım, r5 3600,rx 5700,512 gb m2ssd,2x8gb ram ve gigabyte b450m s2h anakart bulunmakta sistemde.

Ama csgo dahil diğer oyunlarda acayip bir fps düşüklüğü yaşıyorum anlık. Oyun oynanmıyor nerdeyse sistemi daha dün aldım herhangi bir ayar falan mı yapmam gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim.

İyi forumlar.

• Bende de aynı problem var . R5 2600, 5600 xt , 2x16 GB RAM
  • ekran kartı driver güncel mi acaba, görünüşe göre amd kaynaklı bir durum
  • quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

ekran kartı driver güncel mi acaba, görünüşe göre amd kaynaklı bir durum
    Hocam gpu’su çok düşük 60 larda ondan sanırım ama onu nasıl halledicez
  • psu ?
  • Sistem guc tasarruf modunda olabilir, yuksek performansa alabilirsiniz, bilgisayarini kisa bir furmarka sokup fps degerine bakip youtubetakilerle karsilastirin amd radeon ayarlarina bakin, birde stres testinde pc kapaniyor olabilir psu da yetersiz olabilir marka ve sertifikasi nedir, xfx rx 570 ve i5 3570 var bende islemciniz ve kartiniz benden iyi psu m xigmatek xpower 650 80+, ben bu pcyle drop yasamiyorken sizin de yasamaniz normal degil
  • quote:

Orijinalden alıntı: sething

psu ?
    Cougar 600 w 80 plus güç kaynağı hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: kapsonlukotceket

Sistem guc tasarruf modunda olabilir, yuksek performansa alabilirsiniz, bilgisayarini kisa bir furmarka sokup fps degerine bakip youtubetakilerle karsilastirin amd radeon ayarlarina bakin, birde stres testinde pc kapaniyor olabilir psu da yetersiz olabilir marka ve sertifikasi nedir, xfx rx 570 ve i5 3570 var bende islemciniz ve kartiniz benden iyi psu m xigmatek xpower 650 80+, ben bu pcyle drop yasamiyorken sizin de yasamaniz normal degil
    Cougar 600 w 80 + hocam güç kaynağı
  • 150w ustu vga ve psu multıraıl ıse yetmeyebılır..psu nın tam modelı ve vga..hatta zahmet olmazsa tum sıstemın modellerı yazsan.
  • https://www.youtube.com/watch?v=MJy4GtSLoYs&feature=youtu.be
    Bu videodaki degerlerle karsilastirirmisiniz ayni sistem ekran karti ve islemci olarak
  • quote:

150w ustu vga ve psu multıraıl ıse yetmeyebılır..psu nın tam modelı ve vga..hatta zahmet olmazsa tum sıstemın modellerı yazsan.
    YENİ PC'DE DROP SORUNU ++ YARDIM
    hocam özellikler bunlar, düşük ayarlarda bile fps oynanmıycak değerelerde

• quote:

https://www.youtube.com/watch?v=MJy4GtSLoYs&feature=youtu.be
    Bu videodaki degerlerle karsilastirirmisiniz ayni sistem ekran karti ve islemci olarak
    benim oyun esnasında gpu kullanımım %60 larda hocam
  • Hangi oyundayken acaba
  • yanlıs bakmadıysm psu sınge raıl.arıa yoksa sısteme yetmelı.sogutma kısmına ve yazılımsal problemler odaklanmalı..
  • quote:

yanlıs bakmadıysm psu sınge raıl.arıa yoksa sısteme yetmelı.sogutma kısmına ve yazılımsal problemler odaklanmalı..
    hocam sogutma kısmında bir problem yok oyundayken ısı değerleri gayet normal 65-75 derece aralığında
  • quote:

Hangi oyundayken acaba
    hocam, gta,csgo,pubg,fortnite genel bir sıkıntı gibi duruyor fakat şöyle bir durum bilgisayarın diğer işlemlerinde hiç bir sıkıntı yok çok hızlı işlem yapabiliyorsun
  • Islemci ghzsinden kaynaklandigini dusunuyorum sicakliklar nasil oyun oynarken
  • quote:

Islemci ghzsinden kaynaklandigini dusunuyorum sicakliklar nasil oyun oynarken
    şöyle bir durum var yüksek ayarlarda ve düşük ayarlarda aynı şekilde fps alıyorum sıcaklık değerlerim normal 65-75 arası
  • Islemci ayarlarini yapmaniz lazim max islemci durumu min islemci durumu vs video atacam
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.