Şimdi Ara

Pınar Gültekin Boğuldu, Yakıldı, Varile Konuldu, Üzerine Beton Döküldü.. (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
554
Cevap
3
Favori
25.730
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
210 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu olay çoktan unutuldu.Neden mi derseniz devamlı aynı olaylar oluyor ne ilk nede son.

Kötüsü ne derseniz durumlara alışmak taciz tecavüz hırsızlık şehit haberleri gibi alışmak en kötüsüdür her şey sıradanlaşır.

https://twitter.com/0elifceliik/status/1299610784180379648

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 29 Ağustos 2020; 14:27:13 >
  • benim vizyonum küçük mü? katilleri idam etmeyen suçluları yok etmeyen kanunlarımız var. suçlular katiller ahlaksızlar sapıklar dışarda serbestçe dolaşırken kalkansız dolaşmak ahmaklıktır. akşam işten eve dönerken sokak aralarında yan kesicilik için bekleyenleri hiç görmemişsin. kahvehane önlerinde oturup geçen kadınları dikizleyen yaşlıları hiç görmemişsin. tüm insanlar ve biyoloji kuralları ortada. her insan kendinin güvenliğini hesap etmeli. yoksa başınıza her şey gelebilir. ne demişler? molla kendini kolla.

tabiki asıl suçlu yasal mevzuatın ve devletin yetersizliği. suçluları geçenlerde affettiler. her taraf hırsız katil kapkaççı doldu. ben koruma sayımı artırdım. 2 koruma 2 araç 2 tabanca + çelik yeleklerle dolaşıyoruz. geçen gün kapkaççılar yolumuzu kesti gasp yapmak için araç camlarımızı kırmaya çalıştılar arka araçtaki korumalar kapkaççılara ateş etmeseydi bizi kapkaççılar öldürecekti. ne günlere kaldık değil mi?

• Pınar Gültekin'in annesi Şefika Gültekin, "Ben Muğla'ya her gittiğimde kızımın yanık kokusunu alıyorum. Katil attığı iftiralarla bizi bir kez daha öldürüyor. Gereken cezayı alsın. Başka kadınlar öldürülmesin"

demiş bir anne bunu hakketmedi, pınar bunu hakketmedi. Gerekli cezayı versinler sürünsün inşallah

https://www.cumhuriyet.com.tr/haber/pinar-gultekinin-acili-annesi-yasadiklarini-anlatti-1832296

• Kabul etmiyorum bu durumu asla kabul etmiyorum. Türkiye dünyanın en çok kul hakkı yiyen ülkesi, en çok adaletsizlik yapılan ülkesi.

Sırf parası var diye elalemin tipsiz, kitapsızı ile niye ilgileniyor bu kadınlar? Bizim suçumuz ne?

Bunları görün gençler. Bu ülkede paran kadar yaşıyorsun. Paran yoksa insan yerine konmuyorsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu haberi ilk duyduğumda tüylerim ürpermişti 

• BlackGhost12 kullanıcısına yanıt

cennet hayatta bu ulkeye bakmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 9600_G_T -- 24 Ocak 2022; 14:19:15 >
  • Adamı da varile koysunlar dava kapansın

• Ve bu İDAM'dan aşağı ceza almaması gereken VAHŞİCE TASARLAYARAK CİNAYETE sadece 23 yıl ceza verildi. Bunun en fazla yarısı içeride oluyor.

Bak söylüyorum. Seçim öncesi büyük af gelecek, o ara bunuda çıkaracaklar ve yurtdışına kaçıracaklar.

Nereye kaçarsan kaç, bağımsız ve adil yargı hakkınız olan cezanızı verecek. Son 362 gün en fazla.

• Vahşice veya canavarca hisle değil en fazla tasarlayarak kasten adam öldürmeden ceza alması daha mümkün görünüyor.Maktülün hayattayken nasıl öldürüldüğü,ölümünden sonra ne olduğundan daha önemlidir ceza hukukunda.Fail,bilincini kaybetmiş bedeni havasız bırakmak suretiyle boğarak ölümüne sebep oluyor.Ölüm gerçekleştikten sonra kişiyi yakarak delilleri yok etmeye çalışıyor başarısız olduktan sonra betona gömme işlemini gerçekleştirip maktülden kurtulacağını düşünüyor.23 yıl ceza bu nedenle hukuka uygun,her ne kadar vicdanen uygun olmasa da.

• Davayla ilgili çok ilginç şeyler duydum ama neyse. Konuşulmasının yeri değil zannedersem. Şunu söyleyeyim, dışarıdan göründüğü gibi siyah beyaz değilmiş. Yine de cezası tartışılabilir tabii ki.

• Ne alaka? Olaydan bi habersin sende. AKP'yi kötülemek için her tuşa basıyorsun. Senin şimdi AKP'li fanatiklerden ne farkın kaldı? AKP'lilerin muhalif versiyonusun.

Kız adamın içeceğine ilaç atmış. Adam baygınken kızın 3 arkadaşı adama tecavüz etmiş ve bu olay olurken fotoğraf çekmiş. O fotoğraflar ile yıllarca şantaj yaparak para sızdırmış. Şu olaya bakar mısınız? En son ailesine ait bir evi de isteyince bu vahşice cinayet meydana gelmiş. Siz olsanız ne yapardınız? İllaki gözünüz dönerdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -BraveHeart- -- 20 Haziran 2022; 20:51:20 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • -BraveHeart- kullanıcısına yanıt

Bu bir iddia mı yoksa mahkemeye kanıtlarıyla birlikte sunulmuş mu?

• 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.