Şimdi Ara

Pınar Gültekin Boğuldu, Yakıldı, Varile Konuldu, Üzerine Beton Döküldü.. (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
554
Cevap
3
Favori
25.731
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
210 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu kadın hakkında itibar zedeleyici şeyler yazanlar... Yorumlarınızı kendinize saklasanız olmuyor mu? Kadının yakınlarının burayı okuma ihtimali olduğunu düşünmüyor musunuz? Onlara bunu yapmaya vicdanınız elveriyor mu?

• Lanet olsun, bunun detaylarinu haber sanıp yazana da bunları yayınlayanlara da... Hepsi hakkında suç duyurusu yapılmalı.

Yolda giderken bir kedi ezildiği için üzülen insanlar, bir insan öldüğünde rating icin ağızlarının suyu akarak bütün detaylarını yaziyorlar.

Ister cinayet kurban bir kadin olsun, ister kedi ister hayvan, ister köpek ister erkek. Canlı öldüğünde keyif mi aliyorsunuz ?

Başlığa bak, bu başlığı yazan bir annesini kardeşini düşünsün o halde. Yorumlarinizi okumadim bile eminim kizi haksiz görenler, hak etmis diyenler vardir aranizda...

Kadina şiddetin yasak olmasi gerekirken, ne güzel detayları kafamiza kaziyorsunuz.

Her canli bir ana baba evladi, siz ananizi çocuğunuzu bu halde görseniz, herkese birileri yaysa, aylarca detaylari ortaya atilsa nasil hissedersiniz, Vicdaniniz rahat mi oluyor ?

*Bir kadın daha öldürüldü, yine vahşice taninmaz hale getirildi. " Bu neyimize yetmiyor?

Yarin öbür gün bir iki lümpen haber yapmak için cinayet yerinde varilleri cekip canlandirmali anlatira hiç şaşırmam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AIRBOSS -- 23 Temmuz 2020; 21:36:39 >

• bunca kadın cinayeti oluyor buna rağmen kız istanbuldan öldürüleceği muğla ya kadar erkek peşine gitmiş. hiçbir kadın kız bekarken yalnız dolaşmamalı. fazla seken ceylanı kurt kapar.

başta bölücübaşı öcalan olmak üzere tüm katilleri, tecavüzcüleri, uyuşturucu satıcılarını, çeteleri, mafyaları idam etmek şart.

• serhatdaki S kullanıcısına yanıt

Senin küçük vizyonunda, bir kadın yanliz gezmemeli. Gerçek dünyada bir kadin motorsiklet ile dünya turu yapabiliyor.

Yine kadini haksiz görmeler... Kiz çocuğu sahibi olursun inşallah.

• Boş yapma be adam kısaca herkes dikkatli davransın demiş ben bile erkek halimle yeni ise girdim acaba patron veya çalışanlar gay mı veya tecavüzcumu tacizci mı diye aklimdan geçirip hepsine mesafeli davranıyorum hiçbirine güvenmiyorum onların koyduğu verdiği bir şeyi içmiyor yemiyorum 2020 deyiz artık dünya bir hayatta kalma modu kimseye güvenmeyeceksin en güvendiğin insan bir gün ilacını bir şey katar organlarinimi çalar tecavüz mu eder çıplak resimlerini çekip şantaj mı yapar seni zorla ali koyup satip pazarlar mı bunları düşünerek hareket edeceksin dünya kotu bir yer 2020 de böyle 3000 yılında daha kötü olacak sizin gibi insanların yanildiklari nokta bir şeyler o degistirebileceklerini sanmaları ya da zamanla dünyanın iyi bir yer olacağını sanması ama üzgünüm torunlarının zamanı şimdikinden 100kat daha kötü olacak

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • M.S .T kullanıcısına yanıt

1000mesaj alti bir adam gelmiş boş yapma diyor.   

Hangi Ortadoğu bölgesinde çalışıyorsun? Pakistan ya da Afganistan civari olmasi lazim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AIRBOSS -- 23 Temmuz 2020; 22:13:48 >
  • işiniz gücünüz partizanlık

• Yav güzel kardeşim benim burası Norveç veya İsviçre değil "Türkiye".Tabiki insanların özgür yaşaması gerekiyor kadın erkek farketmeden eşit yaşaması gerekiyor ama az önce de dediğim gibi burası Türkiye.Burada istesen de istemesen de Bir kadın dikkat etmeden rahat yaşamaya kalkarsa başına her şey gelir hocam bu bir gerçek.

Ha keşke böyle olmasa ama bu ülkede damacanaya tecavüz ediliyor hayvana tecavüz ediliyor bebeğe tecavüz ediliyor erkek çocuğuna kız çocuğuna tecavüz ediliyor böyle bir ülkede kendine dikkat ediceksin kardeşim bu kadar net.

• Küçük Oscar kullanıcısına yanıt

Burası neden bir İsveç Norveç olmasin madem demokrasi ve insan haklari konusunda bu kadar örnek gösteriliyor, ben burasi Türkiye yeaa ne olacak? Desem sen oyle desen, biri çıkar senin benim karima kizima tecVuz eder burasi Türkiye yeaww der.

• Oğlum manyak mısınız? Son on yılın en canice cinayetlerinden birisi. Kadın paramparça edilip varile konmuş. Üstüne beton dökülmüş. Bunun nasıl bir haklı sebebi olabilir? Ruh hastaları sizi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rasyonel teletabi -- 23 Temmuz 2020; 23:26:23 >
  • Umarım hak ettiği cezayı alır.

• quote:

Orijinalden alıntı: AIRBOSS

Senin küçük vizyonunda, bir kadın yanliz gezmemeli. Gerçek dünyada bir kadin motorsiklet ile dünya turu yapabiliyor.

Yine kadini haksiz görmeler... Kiz çocuğu sahibi olursun inşallah.

Motosikletle dünya turu yapan kadın tecavüz edilip öldürüldü hocam ne yazıkki:(

• Catcheee C kullanıcısına yanıt

Kaynak ?

Birden çok başarılı örnek gösterebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AIRBOSS -- 24 Temmuz 2020; 1:12:6 >
  • Yazdıklarımdan bunu çıkardıysan tartışmaya gerek yok.

• Küçük Oscar kullanıcısına yanıt

Aslında tartışmak için yazmadım 2020 yılında, burasi Norveç mi? Gibi sorulari herkesten duyuyorum, o nedenle yazdim.

• quote:

Orijinalden alıntı: 1881-1938

Ben haketmiş demiyorum ki keşke görüşmeseymiş diyorum bilmiyorsa ayrı bir durum zaten okuduğum habere göre yorum yaptım saygılarımla

Alıntıları Göster

Bu ülkede diğerlerinin haberi olmadan 4 kadınla evlenip hepsinden çocuk yapan adam bile oldu.

Boş boş konuşmayın, erkeklerin %90'ı yüzüğü cepte geziyor, kız peşinde koşacaksa da çıkartıyor.

Herif baştan şerefsiz ve kızı kafaya takmış belli ki, bundan dolayı yapmış. Neden bu size çok ters geliyor? İlla kadın mı sebep oldu buna? Niye farklı düşünemiyorsunuz?

Yazık hepinize, cidden iğreniyorum şu başlıktaki yorumlardan ve beğenilerden.

• 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.