Şimdi Ara

Philips Marathon FC9205 ile Power Pro FC8766 Arasında Seçim Yapmak...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
37
Cevap
1
Favori
18.667
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

İncelemesi:

Philips FC8766 Power Pro

İncelemesi:

Merhabalar

Marathon FC9205 ile Power Pro FC8766 modelleri arasında seçim yapmak durumundayım. Başka marka veya model düşünmüyorum.
    Vatan'ın fiyatlarına bakarak söylüyorum. Şuanda %25 indirim var;
    FC 9205:487 TL
    FC 8766 : 495 TL
    Yani görüldüğü gibi 8 TL bir fark var.
    Power Pro yeni çıkan bir seri. Marathon olan modeli almayı düşünüyordum. Ancak araştırınca Marathon'un geliştirilmişi olduğunu gördüm. Karar veremedim size danışayım dedim. Yardımlarınızı bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetcalisan -- 6 Ekim 2012; 19:16:19 >

• Arkadaşlar tecrübesi olan bu ürünleri önceden kullanmış veya denemiş olan arkadaşımız yok mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetcalisan

Arkadaşlar tecrübesi olan bu ürünleri önceden kullanmış veya denemiş olan arkadaşımız yok mu?
    Powerpro yeni bir model ama marathonu philips gerçekten çok sattı çünkü buna bağlı olarak biz aşağıdaki iki marathon filtresini çok satıyoruz.

http://www.supurgemarket.com/philips-9200-9218-serie-marathon-hepa-filtre-p-4262.html
    http://www.supurgemarket.com/philips-9200-9218-serie-marathon-silindirik-filtre-p-4429.html

• quote:

Orijinalden alıntı: Healer

Powerpro yeni bir model ama marathonu philips gerçekten çok sattı çünkü buna bağlı olarak biz aşağıdaki iki marathon filtresini çok satıyoruz.

http://www.supurgemarket.com/philips-9200-9218-serie-marathon-hepa-filtre-p-4262.html
    http://www.supurgemarket.com/philips-9200-9218-serie-marathon-silindirik-filtre-p-4429.html

Alıntıları Göster
    Hangisi daha çok satmış o şimdi önemli değil. Power Pro Philips tarafından yeni çıkarılmış bir model ve belirttiğim FC8766 modeli Marathon FC9205'den iyi midir? Bunu sormuştum ben

• quote:

Hangisi daha çok satmış o şimdi önemli değil. Power Pro Philips tarafından yeni çıkarılmış bir model ve belirttiğim FC8766 modeli Marathon FC9205'den iyi midir? Bunu sormuştum ben

Alıntıları Göster
    Sanırım yeni modelde hepa 13 yoktu
  • quote:

Alıntıları Göster
    Ahmet komşum elektrik süpürgesi gibi bazı ürünlerde yeni olması iyi olacağını göstermez. Misal miele'lere bak kaç senelik klasik tasarımlar ama hepsinden daha iyi süpürgeler.

Senin bu ikisi araısnda hangisini seçeceğine karar vermen için sadece süpürme kafalarına bakman yeterli. Marathondaki üçgen tip her yöne kolayca dönen, giren çok başarılı bir başlık. Böyle yazınca çok fark eder gibi gelmiyordur ama ilk kullandığın zaman o kafayla doğru seçim yapmış olduğunu anlarsın. Marathon'u al derim ben. Bende de var gayet memnunum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lord Sparhawk

Ahmet komşum elektrik süpürgesi gibi bazı ürünlerde yeni olması iyi olacağını göstermez. Misal miele'lere bak kaç senelik klasik tasarımlar ama hepsinden daha iyi süpürgeler.

Senin bu ikisi araısnda hangisini seçeceğine karar vermen için sadece süpürme kafalarına bakman yeterli. Marathondaki üçgen tip her yöne kolayca dönen, giren çok başarılı bir başlık. Böyle yazınca çok fark eder gibi gelmiyordur ama ilk kullandığın zaman o kafayla doğru seçim yapmış olduğunu anlarsın. Marathon'u al derim ben. Bende de var gayet memnunum.

Alıntıları Göster
    philips 9225 Marathon AutoClean philipslerin en iyisi. çok güçlü bir makina. biraz kol kası yaptırır adama. yapıştığı yerden çekmek zor. koldan kontrol philipslerde genelde yok. bu da eksiklik.

• quote:

Orijinalden alıntı: cupidx

philips 9225 Marathon AutoClean philipslerin en iyisi. çok güçlü bir makina. biraz kol kası yaptırır adama. yapıştığı yerden çekmek zor. koldan kontrol philipslerde genelde yok. bu da eksiklik.

Alıntıları Göster
    9225 in filtresi daha pahalı ,işte bu noktada bu temzileme olayı ne kadar bir başarım sağlıyorki alırken +200 tl ve sonradanda silindirik filtre için + 35 - 45 tl daha verelim 9205 modeline göre
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperen_69

9225 in filtresi daha pahalı ,işte bu noktada bu temzileme olayı ne kadar bir başarım sağlıyorki alırken +200 tl ve sonradanda silindirik filtre için + 35 - 45 tl daha verelim 9205 modeline göre

Alıntıları Göster
    Bu başlık çok yerinde olmuş ama tatmin edici bir cevap yazılmamış. Ben de dün 8766 sipariş ettim, umarım pişman olmam...
  • quote:

Orijinalden alıntı: lawyer84

Bu başlık çok yerinde olmuş ama tatmin edici bir cevap yazılmamış. Ben de dün 8766 sipariş ettim, umarım pişman olmam...

Alıntıları Göster
    bence maratonu tercih etmeniz daha faydalı olur ,maratonda yıkanabilen hepa 13 var ayrıca çekim gücü daha iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperen_69

bence maratonu tercih etmeniz daha faydalı olur ,maratonda yıkanabilen hepa 13 var ayrıca çekim gücü daha iyi

Alıntıları Göster
    1.si orada baktığınız fiyatlara göre süpürgeleri kıyaslamayın 9205 piyasada 8766 dan daha pahalı satılılır yaklaşık 100 tl gibi bir fark yer almakta.En önemli farklarını belirtmek gerekirse

9205'de hepa 13 filtre var 8766 da hepa 12 yer almakta 13ü yıkayarak temizleyebilip hava kalitesini performansını yükse tutabilecekken 12 de filtre ömrüne oranla bunu sağlayabileceksiniz
    9205 daha fazla emiş gücüne seramik yüzeye bile yapışıyor
    daha sessiz
    yukarıda bir arkadaşın bahsettiği gibi 9205 de üçlü başlık var,8766 da ise standart bir başlık var
    8766 nın tek +sı motorda da filtre var yıkanabilen ama bu o kadar da önemli değil

siz 9205 i o fiyata hiç kaçırmadan alın diyorum ben.

• quote:

Orijinalden alıntı: martinist

1.si orada baktığınız fiyatlara göre süpürgeleri kıyaslamayın 9205 piyasada 8766 dan daha pahalı satılılır yaklaşık 100 tl gibi bir fark yer almakta.En önemli farklarını belirtmek gerekirse

9205'de hepa 13 filtre var 8766 da hepa 12 yer almakta 13ü yıkayarak temizleyebilip hava kalitesini performansını yükse tutabilecekken 12 de filtre ömrüne oranla bunu sağlayabileceksiniz
    9205 daha fazla emiş gücüne seramik yüzeye bile yapışıyor
    daha sessiz
    yukarıda bir arkadaşın bahsettiği gibi 9205 de üçlü başlık var,8766 da ise standart bir başlık var
    8766 nın tek +sı motorda da filtre var yıkanabilen ama bu o kadar da önemli değil

siz 9205 i o fiyata hiç kaçırmadan alın diyorum ben.

Alıntıları Göster
    http://www.philips.com.tr/c/vakum-temizleyici/performer-2000-w-fc9170_07/prd/

Üstüne tanımam torbalı olmasını özellikle istedim.tercih meselesi..Gücü kullanımı harika ben EW den 449 TL ye aldım 3 ay önce incelemenizi tavsiye ederim..Bende 9225 ile bunun arasında kalmıştım..

• Merhaba arkadaslar 9205 alacagim en uygun taksitli nerede buldunuz paylasim yaparmisiniz tesekkurler
  • quote:

Orijinalden alıntı: camouflage-dm

Merhaba arkadaslar 9205 alacagim en uygun taksitli nerede buldunuz paylasim yaparmisiniz tesekkurler
    http://forum.donanimhaber.com/m_69701142/tm.htm
    konuya bakın. Boynerde 486 TL ve yanında 100 TL de hediye çeki veriyorlar.
    Sanırım yılbaşına kadar geçerli,acele edin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: realgs

http://forum.donanimhaber.com/m_69701142/tm.htm
    konuya bakın. Boynerde 486 TL ve yanında 100 TL de hediye çeki veriyorlar.
    Sanırım yılbaşına kadar geçerli,acele edin.

Alıntıları Göster
    8766 da Hepa 12 var ve yıkanamıyor. Motor filtresi ise yıkanabiliyor.
    9205 te Hepa 13 var ve 4 kez yıkanabiliyor.

8766 ya yıkanabilir Hepa 12 veya 13 taksak olur mu?

• PowerPro bence berbat bir süpürge. Ben şahsen 100TL bile vermem. Aldığı tozun çoğunu ayıramadan hazne arkasındaki filtreye atıyor. Bu da hepa filtrenin kısa zamanda tıkanması ve toz kaçırması demek. İlla torbasız ve Philips olacaksa FC9225 alın derim. En azından haznedeki hepayı kendisi çevirip temizleyebiliyor. Bütçe yetmiyorsa 9205 olabilir. Philips almanız şartsa bence torbalı FC9170 çok daha iyi bir model. Torbasızlarda Dyson ve Electrolux UltraCaptic dışında süpürge almam şahsen. Torbalıda da Miele'den şaşmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: candogan62

PowerPro bence berbat bir süpürge. Ben şahsen 100TL bile vermem. Aldığı tozun çoğunu ayıramadan hazne arkasındaki filtreye atıyor. Bu da hepa filtrenin kısa zamanda tıkanması ve toz kaçırması demek. İlla torbasız ve Philips olacaksa FC9225 alın derim. En azından haznedeki hepayı kendisi çevirip temizleyebiliyor. Bütçe yetmiyorsa 9205 olabilir. Philips almanız şartsa bence torbalı FC9170 çok daha iyi bir model. Torbasızlarda Dyson ve Electrolux UltraCaptic dışında süpürge almam şahsen. Torbalıda da Miele'den şaşmayın.

Bugün 8766 yı inceledim. Emiş gücü gerçekten süper. 9205 ten farklı bir sistemi var. Silindirik filtre yok. Hepa 12 filtresi yıkanamıyor. Ancak daha hafif ve kullanışlı bir modele benziyor.
    http://www.teknoseyir.com/49814/philips-powerpro-fc8766-elektrik-supurgesi-incelemesi/
    http://www.teknoseyir.com/47586/philips-marathon-fc9205-toz-torbasiz-supurge-incelemesi/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dedektif -- 20 Nisan 2013; 16:38:26 >

• quote:

Orijinalden alıntı: dedektif

quote:

Orijinalden alıntı: candogan62

PowerPro bence berbat bir süpürge. Ben şahsen 100TL bile vermem. Aldığı tozun çoğunu ayıramadan hazne arkasındaki filtreye atıyor. Bu da hepa filtrenin kısa zamanda tıkanması ve toz kaçırması demek. İlla torbasız ve Philips olacaksa FC9225 alın derim. En azından haznedeki hepayı kendisi çevirip temizleyebiliyor. Bütçe yetmiyorsa 9205 olabilir. Philips almanız şartsa bence torbalı FC9170 çok daha iyi bir model. Torbasızlarda Dyson ve Electrolux UltraCaptic dışında süpürge almam şahsen. Torbalıda da Miele'den şaşmayın.

Bugün 8766 yı inceledim. Emiş gücü gerçekten süper. 9205 ten farklı bir sistemi var. Silindirik filtre yok. Hepa 12 filtresi yıkanamıyor. Ancak daha hafif ve kullanışlı bir modele benziyor.
    http://www.teknoseyir.com/49814/philips-powerpro-fc8766-elektrik-supurgesi-incelemesi/
    http://www.teknoseyir.com/47586/philips-marathon-fc9205-toz-torbasiz-supurge-incelemesi/

Alıntıları Göster
    Hepsiburada.com dan 448 TL'ye FC8766 ve siparişi verdim. Başka bir ürünle birlikte 505 TL ödedim. World Card'a 50 TL puan gelecek, 50+50 TL de hepsiburada hediye çeki.

• quote:

Orijinalden alıntı: dedektif

Hepsiburada.com dan 448 TL'ye FC8766 ve siparişi verdim. Başka bir ürünle birlikte 505 TL ödedim. World Card'a 50 TL puan gelecek, 50+50 TL de hepsiburada hediye çeki.

Alıntıları Göster
    Konuyu açtığımda FC9225'i düşünmüyordum. Ancak daha sonra buna karar kıldım. FC9225 alındı :) bir süpürgeden hiç bu kadar memnun olmamıştım. Kesinlikle tavsiye.....
  • quote:

Konuyu açtığımda FC9225'i düşünmüyordum. Ancak daha sonra buna karar kıldım. FC9225 alındı :) bir süpürgeden hiç bu kadar memnun olmamıştım. Kesinlikle tavsiye.....

Alıntıları Göster
    ben de 9225 almayı düşünüyorum. nereden ve kaça aldınız öğrenebilirmiyim.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.