Şimdi Ara

BOSCH WMV 1610 ÇAMAŞIR MAKİNESİ ACİL YARDIM ÖĞRENCİYİM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4
Cevap
1
Favori
27.834
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • YENİ EVE ÇIKTIM ARKADAŞLAR. BU ÇAMAŞIR MAKİNESİNDEN ALDIM. KULLANIMINI TAM ANLAMIYLA ANLAYAMADIM. İÇİ DE ÇOK PİS KOKUYORDU. DÜN ÇAMAŞIR SUYUYLA YIKADIM MAKİNENİN KAPAĞINI AÇAMAMIŞTIM BİTİNCE FİŞİNİ ÇEKTİM ÖYLE ZORLA AÇILDI. BUGÜN DE BEYAZ ÇAMAŞIRLAR YIKADIM MAKİNE BİTTİ SES GELMİYORDU. ŞİMDİ YİNE ÇOK ZORLAMAMA RAĞMEN KAPAĞINI AÇAMIYORUM. BUNUN KULLANMA KILAVUZUNU FİLAN BULABİLİR MİSİNİZ ?

• kapağının açılmaması emniyet sisteminden kaynaklanıyor olabilir.

normalde makine yıkamayı bitirince "açma/kapama düğmesi" ne basıp 10-15sn. belki bir dakika beklemen gerekir. güvenlik kilidi bu sekilde acilmis olur. sonra kolayca açabilirsin kapagini
  • quote:

Orijinalden alıntı: theiq

YENİ EVE ÇIKTIM ARKADAŞLAR. BU ÇAMAŞIR MAKİNESİNDEN ALDIM. KULLANIMINI TAM ANLAMIYLA ANLAYAMADIM. İÇİ DE ÇOK PİS KOKUYORDU. DÜN ÇAMAŞIR SUYUYLA YIKADIM MAKİNENİN KAPAĞINI AÇAMAMIŞTIM BİTİNCE FİŞİNİ ÇEKTİM ÖYLE ZORLA AÇILDI. BUGÜN DE BEYAZ ÇAMAŞIRLAR YIKADIM MAKİNE BİTTİ SES GELMİYORDU. ŞİMDİ YİNE ÇOK ZORLAMAMA RAĞMEN KAPAĞINI AÇAMIYORUM. BUNUN KULLANMA KILAVUZUNU FİLAN BULABİLİR MİSİNİZ ?

ben burdan yardımcı olayım
    1program beyazlar renkliler:cok kirli beyazlar icin 30-90
    2 program beyazlar renkliler: az kirli beyazlar icin30-90
    3 program beyazlar renkliler kısa : hızlı yıkama30-60
    4sıkma
    5 sentetikler güclü :cok kirli renkli camasırlar soguk-60
    6 sentetikler normal :renkliler icin soguk-60
    7 sentetikler kısa : az kirli camasırlar icin soguk-30
    8 hassas : hassas camasırlar icin soguk-40
    9 yünlüler :yünlüler icin soguk-40
    10 yünlüler kısa : az kirli yünlüler soguk-30
    11 hassas sıkma
    12 boşaltma
    beyazları 5 yıkatırsanız daha kısa yıkanır 5 te yıkamanızı öneririm renklileri ise cok kirliyse 5 az kirliyse 7 de yıkamanızı öneririm perdeleri 5 e ayarlayıp 30 dereceyi secip yıkayınız 1 ve 5 secerseniz sag ve sol göze detercan atınız yumusatıcı kulancaksanız ortadaki göze dökünüz kapak acma ise acma kapamaya basınız isterseniz baslatma hakında video ceker yüklerim.

• bilalkendisin0606 kullanıcısına yanıt
    başlatma ve kapatıp kapağını açma hakkında biraz daha yardımcı olursanız çok sevinirim :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.