Şimdi Ara

PHILIPS 8109 tüm görüş ve yorumlar(güncellendi) (129. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.067
Cevap
64
Favori
154.217
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 127128129130131
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    başıma öyle bir şey gelmedi ama televizyonu tekrar yüklemeyi denedin mi?çünkü yüklediğinde kumandayı yeniden tanıtıyor televizyona.belki bu şekilde sorunu çözebilirsin.
  • arkadaşlar..

telefon - tv youtube olayı çözüldü mü..sorun devam ediyor mu??:(:)

android:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Efe_09_34

bunu philips hue ışıklandırma sistemleriyle kullanan varmı. youtube'da deli vidyolar var :)

https://www.youtube.com/watch?v=tM1_afqeqFM

nasipse yarın.. aslında bugün:) hue v3 modelini alacağım . kurulumu yapayım.. bilgi veririm.. ;)
    heyecanlandım..bakalım nasıl olacak:)
  • Yeni bi güncelleme geldi, Android O ile hafifleyecek bi ekosistem yapılacakmış ona güncellenir mi ki bu alet.
  • Kanalları favoriye nasıl alıyorduk bir bilen lütfen?
    Favoriler silinmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AAABBBTR42 -- 21 Haziran 2017; 13:20:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kanal listesine geldiğinde kumandadan yanlış hatırlamıyorsam maviye basıp sonrasında favoriye alacağın kanalları seçip kaydettiğinde favorilere alıyor. yapamazsan eğer mail adresini yazarsan sana bendeki listeyi yollayabilirim.
  • 48pfs8109 --- arkadaşlar temmuz 2017 de çıkan güncellemenin artı sı eksi si nedir? yorumlarınızı yazarsanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sammu

48pfs8109 --- arkadaşlar temmuz 2017 de çıkan güncellemenin artı sı eksi si nedir? yorumlarınızı yazarsanız sevinirim.

ben de yapmadım.... olumlu yönleri varsa söyleyin :P:P
  • Yeni güncelleme var,

şuan yüklüyorum, bir kaç gündür sorunlar yaşıyordum tekrar yükleme yapmaktansa güncellemeyi deneyeceğim.

ilgilenenler aşağıdaki linkten indirebilir.

http://www.philips.com.tr/c-p/55PFS8109_12/8100-series-guecuenue-androidtmden-alan-4-tarafli-ambilight-ve-perfect-pixel-hd-oezelligine-sahip-sueper-ince-fhd-tv/destek
  • bu televizyonun android sürümünü yükseltmenin bir yolu var mı acaba ?
  • Merhaba arkadaşlar. Sıfır veya 2. el nerden bulabilirim bu televizyonu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alcatraz_tr -- 16 Temmuz 2017; 3:26:42 >
  • 48pfs8109/12 model olan TV mi satıyorum.İlgilenen arkadaşlar PM görüşelim.
  • Güncelleme sonrası durum nedir arkadaşlar ?

• tv ye instagram kuruluyor..

ama ekran dikey oluyor :( kullanan var mı :)
  • beyler daha önceden kodi kurmuştum tv ye ama son bir kaç haftadır açılmıyor. kaldırıp tekrar kuruyum dedim ama tv ile uyumsuz diyor. nasıl çözebilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkdostun

beyler daha önceden kodi kurmuştum tv ye ama son bir kaç haftadır açılmıyor. kaldırıp tekrar kuruyum dedim ama tv ile uyumsuz diyor. nasıl çözebilirim?

bende aynı sorunu yaşadım, o sıra kodi eklenti depoları da çökmüştü onunla ilgili olduğunu düşündüm ama değilmiş. Öncelikle televizyon ayarlarından android ayarları > depolama bölümüne gelin yüklü uygulamaları tek tek tıklayarak ön belleği temizle + verileri temizle yapın.

ardından şu cleaner uygulamalarından birini yükleyip (ben ccleaner kullanıyorum) ram temizleme işlemini yapın. Bunu ara ara çalıştırmak rahatlatıyor. Sonra kodiyi tekrar açın açılacaktır.

Büyük ihtimalle açılışta gerekli alanı bulamıyor ve açamıyor.

Tekrar yüklemek için ise ya aptoide uygulamasını apk olarak yükleyin önce. Daha sonra kodiyi aptoide içinde aratarak yükleyin. (Aptoide google play alternatifi bir uygulama marketi.)

Ama android sistemi eski olduğu için yeni kodiyi yükleyemiyoruz. Tv nin android versiyonunu yükseltmenin bir yolunu bulmak lazım ama çökertirim diye korkuyorum. Yani tvye ROM atmamız lazım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilker_1907 -- 8 Ağustos 2017; 14:12:46 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ilker_1907

quote:

Orijinalden alıntı: ilkdostun

beyler daha önceden kodi kurmuştum tv ye ama son bir kaç haftadır açılmıyor. kaldırıp tekrar kuruyum dedim ama tv ile uyumsuz diyor. nasıl çözebilirim?

bende aynı sorunu yaşadım, o sıra kodi eklenti depoları da çökmüştü onunla ilgili olduğunu düşündüm ama değilmiş. Öncelikle televizyon ayarlarından android ayarları > depolama bölümüne gelin yüklü uygulamaları tek tek tıklayarak ön belleği temizle + verileri temizle yapın.

ardından şu cleaner uygulamalarından birini yükleyip (ben ccleaner kullanıyorum) ram temizleme işlemini yapın. Bunu ara ara çalıştırmak rahatlatıyor. Sonra kodiyi tekrar açın açılacaktır.

Büyük ihtimalle açılışta gerekli alanı bulamıyor ve açamıyor.

Tekrar yüklemek için ise ya aptoide uygulamasını apk olarak yükleyin önce. Daha sonra kodiyi aptoide içinde aratarak yükleyin. (Aptoide google play alternatifi bir uygulama marketi.)

Ama android sistemi eski olduğu için yeni kodiyi yükleyemiyoruz. Tv nin android versiyonunu yükseltmenin bir yolunu bulmak lazım ama çökertirim diye korkuyorum. Yani tvye ROM atmamız lazım :)

teşekkürler detaylı açıklamanız için. şu sıralar pek sıkıntı yaşamadan kullanabiliyorum kodiyi. yeni sürümü açıkçası çok hoşuma gitmedi pc de denedim. O nedenle mevcut hali ile kullanmak benim açımdan sorun olmayacak :)

• Arkadaşlar mi6 telefonumla wireless ten tvye ekran paylaşımı gönderiyorum.tvyi görüyor bağlantı sağlanıyor ama okadar çok kırılma yapıyor ki görüntü izlenmiyor.neden olabilir

• greendiablo kullanıcısına yanıt
    modemden kaynaklanıyor diye düşünüyorum. wireless da görüntü aktarımı ki hele çözünürlük yüksekse sıkıntı olabiliyor.
  • çok memnunum ama PHİLİPS yeni modele geçiyorum

https://forum.donanimhaber.com/satili-philips-8109-android-48-sifir-gibi-kutulu-aparatlari-duruyor-1350-tl--128646593#128646593

ihtiyacı olan varsa ulaşsın lütfen

• 
Sayfa: önceki 127128129130131
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.